0

Dla takich jak Ty zawsze znajdę czas. Miło pogadać z kimś niewymagajacym umysłowo. Tak dla rozluźnienia

0

W takim razie gratuluję jasności umysłu, skoro już wyszedłeś z gimbazy

0

Dobra gimbusie. Napisz jak Ci się pierwsze włosy na jajach pokażą, to może Ci coś w mózgu wykiełkuje

4

Kurczaczku, dobrze, że chociaż kropki użyłeś na koniec zdania....

0

Siemanko! Jakie kupony na dziś ?

4

Conte, szykuj autobus.

2

Mały wielki człowiek

48

Jordanowi jak spadnie stówa, to nie opłaca mu się nawet po nią schylać, bo w tym czasie zarobi dwie

21

Ja bardzo dobrze pamiętam jak po 2:2 z Chelsea na Camp Nou kibice oklaskiwali Barcelonę i Messiego, który nie strzelił karnego. Kibice Realu(dzisiejsi, bo doskonale pamiętam hołd dla Ronniego) nie okazują wystarczającego szacunku wielkiej drużynie jaka niewątpliwie jest Real

4

Kochana redakcjo. Gratulacje i propsy za wybór zdjęcia

0

Kupiłeś nowa grę i zachowałeś paragon? Może zmiana płyty coś da. U mnie śmiga elegancko

1

Całe szczęście, że nie jesteś administratorem.
PS. Caps lock też nie jest mile widziany z tego co wiem

0

Być może tak jest. Ale Hiszpania jest członkiem UE, która ma podobno stać na straży demokracji w Europie...

0

A UE pewnie w tej sprawie nawet nie piśnie

1

To odpowiedz sobie na pytanie: Czy bez goli Cristiano real wygrałby LM?

1

Podpisał kontrakt to teraz niech nie płacze, że nie chcą go puścić. Nie przez przypadek pod kontraktem podpisuje się zawodnik i klub

0

Tere fere sranie w banie. Brawo szanowny dyrektorze sportowy za wybitne okienko transferowe w Twoim wykonaniu.

0

Dlaczego Cię nie przekonuje ?

0

To teraz ma szansę się wykazać

1

Kto by nie chcial. Suarez wiecznie młody nie będzie

0

No i ku**a co w związku z tym?!

2

A tak serio to Bartomeuinho do więzienia

0

Jak przyjdzie Cou, to okienko będzie można nazwać mianem: Dembelinho

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ter stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Busi
Iniesta coutinho
Messi Suarez Dembele

1. Ter Stegen, bo jest lepszy od Cillesena i koniec kropka. Skończmy się spuszczać nad według mnie: sredniakiem
2. Semedo-szybki, silny. Jak ogarnie taktykę zespołu to może pokazać bardzo wiele
3. Iniesta jako główny rozgrywający-bo na ofensywnego pomocnika robi się zbyt stateczny, a potrafi regulować tempo gry równie dobrze jak Xavi.
4. Coutinho na OP-wniesie wiele otwierajacych poddań i da dynamikę i drybling w sroku pola- tego się na tej pozycji oczekuje
5. Co do ataku to chyba nie ma wątpliwości....

Miejsce dla Denisa, Roberto się znajdzie, bo sezon jest długi i mam nadzieje, ze badą grać taka rolę jak w zeszłym sezonie James i Isco w Realu.

11

To, ze gość napisał, że jest coraz więcej czarnoskórych w zespole nie czyni z niego rasisty. Nie bądźmy bardziej papiescy od papieża

11

Rozluźnij poślady

0

No wszystko wskazuje na to, że nie tylko mi

0

Kontrolować to my możemy Alaves i Malaga. Ja raczej myślę o choćby Realu Madryt

3

On ma wszystko tak wyliczone żeby tradycyjnie skończyć na czwartym miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?