HusJorDadi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla takich jak Ty zawsze znajdę czas. Miło pogadać z kimś niewymagajacym umysłowo. Tak dla rozluźnienia
0
W takim razie gratuluję jasności umysłu, skoro już wyszedłeś z gimbazy
0
Dobra gimbusie. Napisz jak Ci się pierwsze włosy na jajach pokażą, to może Ci coś w mózgu wykiełkuje
4
Kurczaczku, dobrze, że chociaż kropki użyłeś na koniec zdania....
0
Siemanko! Jakie kupony na dziś ?
4
Conte, szykuj autobus.
2
Mały wielki człowiek
48
Jordanowi jak spadnie stówa, to nie opłaca mu się nawet po nią schylać, bo w tym czasie zarobi dwie
21
Ja bardzo dobrze pamiętam jak po 2:2 z Chelsea na Camp Nou kibice oklaskiwali Barcelonę i Messiego, który nie strzelił karnego. Kibice Realu(dzisiejsi, bo doskonale pamiętam hołd dla Ronniego) nie okazują wystarczającego szacunku wielkiej drużynie jaka niewątpliwie jest Real
4
Kochana redakcjo. Gratulacje i propsy za wybór zdjęcia
0
Kupiłeś nowa grę i zachowałeś paragon? Może zmiana płyty coś da. U mnie śmiga elegancko
1
Całe szczęście, że nie jesteś administratorem.
PS. Caps lock też nie jest mile widziany z tego co wiem
0
Być może tak jest. Ale Hiszpania jest członkiem UE, która ma podobno stać na straży demokracji w Europie...
0
A UE pewnie w tej sprawie nawet nie piśnie
1
To odpowiedz sobie na pytanie: Czy bez goli Cristiano real wygrałby LM?
1
Podpisał kontrakt to teraz niech nie płacze, że nie chcą go puścić. Nie przez przypadek pod kontraktem podpisuje się zawodnik i klub
0
Tere fere sranie w banie. Brawo szanowny dyrektorze sportowy za wybitne okienko transferowe w Twoim wykonaniu.
0
Dlaczego Cię nie przekonuje ?
0
To teraz ma szansę się wykazać
1
Kto by nie chcial. Suarez wiecznie młody nie będzie
0
No i ku**a co w związku z tym?!
2
A tak serio to Bartomeuinho do więzienia
0
Jak przyjdzie Cou, to okienko będzie można nazwać mianem: Dembelinho
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ter stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Busi
Iniesta coutinho
Messi Suarez Dembele
1. Ter Stegen, bo jest lepszy od Cillesena i koniec kropka. Skończmy się spuszczać nad według mnie: sredniakiem
2. Semedo-szybki, silny. Jak ogarnie taktykę zespołu to może pokazać bardzo wiele
3. Iniesta jako główny rozgrywający-bo na ofensywnego pomocnika robi się zbyt stateczny, a potrafi regulować tempo gry równie dobrze jak Xavi.
4. Coutinho na OP-wniesie wiele otwierajacych poddań i da dynamikę i drybling w sroku pola- tego się na tej pozycji oczekuje
5. Co do ataku to chyba nie ma wątpliwości....
Miejsce dla Denisa, Roberto się znajdzie, bo sezon jest długi i mam nadzieje, ze badą grać taka rolę jak w zeszłym sezonie James i Isco w Realu.
11
To, ze gość napisał, że jest coraz więcej czarnoskórych w zespole nie czyni z niego rasisty. Nie bądźmy bardziej papiescy od papieża
11
Rozluźnij poślady
0
No wszystko wskazuje na to, że nie tylko mi
0
Kontrolować to my możemy Alaves i Malaga. Ja raczej myślę o choćby Realu Madryt
3
On ma wszystko tak wyliczone żeby tradycyjnie skończyć na czwartym miejscu