O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5577
  • Liczba komentarzy 285
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Szkoda, że nie mógł się wykazac...

Dzięki za wszystko Ibi! Przede wszystkim za asystę w 2011, w półfinale LM na Bernabeu :D
Powodzenia!

0

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

0

Brakowało nam Ciebie. Obyś wrócił szybko. Na Valencię musisz byc.

0

Bardzo mi przykro... ale niestety Real dzisiaj zagrał o niebo lepiej niż my. Po prostu zasłużyli na zwycięstwo. Valdes odkupił swoje winy. Obrona pojechała prawie na całej linii. Pomoc zresztą nie lepiej. Nie wiem, dlaczego Dani nie zagrał... mam nadzieję, że nic mu poważnego się nie stało. Messi? Zaczyna mnie martwic jego postawa. Okej, strzelił naprawdę cudowną bramke, ale nie zmienia to faktu, ze ogólne wrażenie mizerne. ZNOWU. Rozczarował mnie po raz kolejny. Tito wkurzył mnie zmianą. Miał wejśc Villa nie Tello. Ten drugi nic nie pokazuje... Najlepiej zagrali Pedro, Alba no i Valdes. Iniesta też się starał. Reszta? Bardzo słabo. Aż przykro było patrzec na Blaugranę. Szczególnie w pierwszej połowie.
Najgorsze jest to, że Real mógł z nami wygrac dużo wyżej...

Uważaj Barcelono. Ten sezon będzie bardzo trudny.

Tots units fem força! Visca el Barça!

0

Messi ogólnie jakiegoś wielkiego meczu nie zagrał. Co prawda, wyrównał ten rekord, ale ogólne wrażenie raczej mizerne. Z resztą się zgadzam.

Zobacz wszystkie

0

Od teraz Leo tworzy własną , piękną historię.

0

Wierzymy w zwycięstwo ! Vamos Barca

0

Wspaniale! :D

0

O, Mou przypomniał sobie, jak nazywa się asystent Guardioli. Brawo, Mou!
A tak na serio, dobrze, że chce byc solidarny, jakiś przejaw kultury w końcu. Ciekawe, czy teraz chociaż trochę mu wstyd za tamten palec w oku^^.

0

Jest remis, więc trzeba się cieszyć, że chociaż 1pkt mamy. Super, że Leo wyrównał. 3 pkt straty do Madrytu są przecież do odrobienia. Spokojnie.
Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?