Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że nie mógł się wykazac...
Dzięki za wszystko Ibi! Przede wszystkim za asystę w 2011, w półfinale LM na Bernabeu :D
Powodzenia!
0
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)
0
Brakowało nam Ciebie. Obyś wrócił szybko. Na Valencię musisz byc.
0
Bardzo mi przykro... ale niestety Real dzisiaj zagrał o niebo lepiej niż my. Po prostu zasłużyli na zwycięstwo. Valdes odkupił swoje winy. Obrona pojechała prawie na całej linii. Pomoc zresztą nie lepiej. Nie wiem, dlaczego Dani nie zagrał... mam nadzieję, że nic mu poważnego się nie stało. Messi? Zaczyna mnie martwic jego postawa. Okej, strzelił naprawdę cudowną bramke, ale nie zmienia to faktu, ze ogólne wrażenie mizerne. ZNOWU. Rozczarował mnie po raz kolejny. Tito wkurzył mnie zmianą. Miał wejśc Villa nie Tello. Ten drugi nic nie pokazuje... Najlepiej zagrali Pedro, Alba no i Valdes. Iniesta też się starał. Reszta? Bardzo słabo. Aż przykro było patrzec na Blaugranę. Szczególnie w pierwszej połowie.
Najgorsze jest to, że Real mógł z nami wygrac dużo wyżej...
Uważaj Barcelono. Ten sezon będzie bardzo trudny.
Tots units fem força! Visca el Barça!
0
Messi ogólnie jakiegoś wielkiego meczu nie zagrał. Co prawda, wyrównał ten rekord, ale ogólne wrażenie raczej mizerne. Z resztą się zgadzam.
0
Mam mieszane uczucia. Z jedenj strony powinnam się cieszyc, ze wygraliśmy, ale z drugiej wiem, jak ciężko będzie nam na Bernabeu. Mogliśmy już wyciągac rękę po puchar, a tymczasem czeka nas jeszcze więcej nerwów.
Najeżdżanie na Victora? Wiele mu zawdzięczamy, nie raz nas ratował, ale otwarcie trzeba przyznac, że zawalił. Zawalił na całej linii. Miał czas, by wybic piłkę... Ale trudno, było minęło. Boli, ale mam nadzieję, że ten błąd pójdzie w niepamiec i będzie tylko lepiej.
Messi? Jestem trochę zawiedziona jego postawą. Rozumiem, że był dobrze kryty, ale miałam wrażenie, że nie jest sobą. Karny? Super, że strzelił, ale powiedzmy sobie szczerze. Gdyby Casillas zasugerował się tym, jak Leo zwykle strzela, byc mozę nie byłoby gola.
Zawodnik meczu: Iniesta. Grał zdecydowanie najlepiej i najrówniej przez cały mecz. Do tego asysta przy golu Xaviego. Oby wiecej naszych zawodników tak błyszaczało w rewanżu, jak on dzisiaj.
Czekamy na mecz na Bernabeu.
Visca el Barca
0
Najlepszego, Geniuszu! :)
0
Torres zawalił :/ Oj brakuje El Guaje...
0
Też jestem w szoku. Spoczywaj w pokoju...
0
BARCELONISTA31
Obu wrażenie końcowe też było bardzo dobre :)
0
Hahha, wiedziałam, ze to jest zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Swoją drogę, pewnie Cristiano interweniował ^^ :P
0
Witamy w Polsce! :D
0
Gratulacje dla zwycięzców. :)
0
Piękne ostatnie słowa...
0
Szkoda Thiago :(
Dziwi mnie powołanie Torresa. Już lepiej prezentuje się Soldado.
Kibicuje Hiszpanii, ale będzie ciężko obronic tytuł. No i jeszcze ten brak Puyola i Villi... :/
0
Pep dał nam wszystykim tyle radości. Nigdy nie zapomnę, co zrobił dla Barcy. Wierzę, że kiedyś do nas wróci.
Gracies, Pep
0
Vamos Barca
0
Niepotrzebna ta wypowiedź. Niech już nie będzie taki pewny. Athletic jest świetną drużyną i będzie bardzo ciężko.
Vamos Barca
0
Wybaczcie offtop, ale chciałam Was poinformowac.
0
Villa nie jedzie na Euro.
0
Wciąż ubolewam nad pasami na koszulkach. A raczej nad ich brakiem . :/
0
Wracaj do zdrowia, Abi!
0
Kończ waśc , wstydu oszczędź.
0
Wspaniale! :D
0
Spokojnie. Mamy dopiero połowę roku. Zobaczymy co przyniesie kolejny sezon, który przecież też jest brany pod uwagę przy wyborze do ZP. Poza tym, jest jeszcze Euro, na którym, co jest oczywiste, nie będzie Messiego. Według mnie to własnie Leo zasługuje na ZP, ale myślę, tak jak Ras White Nigga, że ktoś z Bayernu może zgranąc to trfeum. Pod warunkiem, że wygra LM i poprowadzi swoją drużynę do sukcesu na Euro. A jest to możliwe...
0
Mam dośc tego człowieka. Wszędzie musi tylko zatruwac wszystko swoim jadem, gdziekolwiek się pojawi. Zakompleksiony pajac. Co? Za mało o nim mówili? I o jego drużynie? Za dużo Pepa i Barcy w gazetach? No pewnie, trzeba więc było zrobic wokół siebie trochę szumu. Żałosny jest :/
0
Dziękuję Pep, jesteś najlepszy! Kochamy Cię
0
Dziękuję za wszystko, Pep
0
Gracies Pep
0
Vamos Barca, Vamos Leo