Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Namieszali z tymi godzinami :D Ale co tam, podobnie jak niektórzy tutaj, jestem przyzwyczajona do oglądania meczów po nocach ze względu na Copa America, także co tam. Dla Barcy mogę czekać nawet dłużej :>
0
TVP Sport
0
Jak powiedział Dani "Nawet najlepszy zawodnik na świecie nie może wygrać meczu w pojedynkę". W reprezentacji Albicelestes jest wiele do zrobienia. Leo stara się jak może, a każdy by chciał, jak to napisał wcześniej Qzig15 "udanej akcji indywidualnej co 15 minut." Przede wszystkim obrona kuleje, ale to strasznie momentami. Ogrywani byli czasami jak dzieci..:/ Lavezzi totalna porażka. Cambiasso też źle. :/ Mam nadzieję, że Batista znajdzie sposób i polepszy ich grę do następnego meczu.
A Ty WielkiMessi przyjmij wreszcie do wiadomości, ze świat nie kręci się tylko wokół "najwspanialszego", "najlepszego" Cristiano R. i "przecudownego" i "niezwykle widowiskowo grającego" RM.
Tyle.
0
Visca el Barca y Visca Catalunya
0
Visca el Barca y Visca Catalunya
0
Jestem trochę zawiedziona, że nie każdy zawodnik się wypowiedział :/ do tego sądziłam, ze Leo trochę jednak powie ;P Super gest wykonał Victor z tym zawiązaniem flagi katalońskiej na pucharze ligi :D No i Pique też dobrze powiedział.
Strasznie się wzruszyłam, jak były fajerwerki. Nie tyle nimi, co tą melodią. Była przepiękna. Miałam ciarki nawet :D
Dziękuję Barcelonie za wszystko. Za każdą chwilę radości i smutku, za ich wytrwałość w dążeniu do celu, poświęcenie, braterską miłość do siebie nawzajem. Za granie najlepszych piłkarskich spektakli, jakie kibic może oglądać. Za to, ze się nie dali, ze nie zważali na to, co mówią o nich inni, lecz wykonywali swoją pracę. Za WSZYSTKO.
Dziękuję również Wam, moja barcelońska rodzino. My jesteśmy prawdziwi, na zawsze z naszym Klubem. Jesteśmy ich siłą, to dla nas grają. Bądźmy im wdzięczni za wszystko i nigdy ich nie opuszczajmy!
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! Na zawsze!
Czekamy na następny sezon! :>
Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
W końcu Pep się pojawił :> Za to Leo przed chwilą znowu nie widziałam :P
0
Chcę tam być, no! :P Z nimi! :>
0
Ależ Oni się bawią :P rzucają w siebie, oblewają się ;P Ci to mają imprezę xD Leo przez pewien czas chyba siedział na dole, bo go nie widziałam. A widzieliście jak Valdes wyrzucił wiadro z wodą na ulicę? :P
0
Na kanale 185 leci też na Cyfrowym Polsacie
0
W Cyfrowym Polsacie na kanale 181 pokazywali przez chwilę, teraz są jakieś wiadomości, ale może jeszcze będę pokazywać ;D
0
W Cyfrowym Polsacie na kanale 181 pokazywali przez chwilę, teraz są jakieś wiadomości, ale może jeszcze będę pokazywać ;D
0
Fenomanalny mecz, zagrali niesamowicie :)
Jestem taka dumna, że jestem kibicem Barcy :> Grają nie z tej ziemi, magicznie, ujmująco. :)
Dziekuję im za wszystko. Za cały sezon, zaangażowanie, poświęcenie, wytrzymałośc, cierpliwość, za pracę jaką wykonali w każdym meczu. Za ten puchar i za mistrzostwo ligi, za finał CdR, za wspaniałe, widowiskowe i emocjonujące mecze!
Nie mam słów, by wyrazić co czuje :>
Kocham Cię, Barco!
0
Mam dwie opcje:
1. Pep odejdzie po przyszłym sezonie.
2. Pep odejdzie wraz z Xavim, ewentualnie Puyolem. Ale raczej obstawałabym przy wersji 1.
0
Oj. Lepiej, żeby polecieli wczesniej samolotem. Wiadomo, ze podróz autobusem jest bardzo męcząca. Szczególnie jeśli w perspektywie jest taka długa trasa...