Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli problemem Pepa ma byc trudny wybór kogo wystawic na mecz, mając do dyspozycji tak wielu znakomitych graczy, to ja nie mam nic przeciwko :)
0
Haha, dobre sobie. Victor słaby...? No proszę. Ile razy nas ratował...?
No dobra, poczatki miał naprawdę kiepskie, ale teraz gra naprawdę super. Owszem, zdarza mu się puścic jakąś szmatę, no ale Maradona chyba nie ma oczu. Victor jest jedeym z pewniejszych punktów w naszej drużynie.
0
Gracies Equip
0
Super :/
0
Vamos Barca
0
Brawo, chłopcy! :)
Visca el Barca
0
Wiem, ze to dziwnie zabrzmi, ale Alexisowi już tam się zdarzało strzelic dwa gole i zawsze Pep go zdejmował, tak jakby nie chciał, zeby zaliczył hat tricka :/ wiem, ze brzmi to jak jakaś teoria spiskowa, ale po prostu mam takie wrażenie.
0
Super :/
0
Obyś szybko do nas wrócił, Xavi! :)
0
ShawnC - Xaviego? Przecież ma problemy mięśniowe...
0
Leo, Leo, Leo...
0
Szkoda Xaviego :/ Oby było to tylko przejściowe.
Vamos Barca
0
No, już mają 3:1. Można isc spac. Ciekawe tylko na ilu golach się skończy...
To jest tak. Real traci bramkę, za chwilę dzieje się coś, co jest na ich korzyśc, a potem strzelają sobie jeszcze kilka bramek i mecz wygrany.
0
@si
tak marnuje karne? Beznadziejny argument. Wystarczy spojrzec na statystyki. Ile Real ma goli z karnych, ile ma Barcelona... Bez porównania. Swoją drogą fakt, Leo nie wykorzystał aż dwóch karnych w tym sezonie, jednak wiele z jedenastek zostało niesłusznie niepodyktowanych.
0
@damianoo84
Niestety coraz częściej widac, że nawet jeśli Real ma szansę na potknięcie, to jakoś dziwnym trafem zawsze dostanie jakiegoś karnego w prezencie, albo jednego zawodnika mniej w drużynie przeciwnej.
0
@Jozin
no niestety. Już w sumie się przyzwyczaiłam do tego . :/
0
Bedzie nam bardzo ciężko wygrac lige. Ale ważne, że nie tracą nadziei.
Visca el Barca
0
Ten film jest taki wzruszający... Bardzo Wam dziękuję, że zachcieliście go dla nas przetłumaczyc.
0
Gratulacje! :)
0
Komin1899, - i dobrze. Sezonowców nie chcemy. Żałośni jesteście.
0
alexx6 - owszem. Zawdzięczamy mu nawet baaardzo wiele. Ale to nie zmienia faktu, że za bardzo namieszał. Przekombinował i to nie pierwszy raz. Nikt tu nie zapomina (a przynajmniej duża grupa osób tego nie robi) ile mu zawdzięczamy. Ale jeśli trzeba - krytykujemy.
0
nelson25, - zapomniałeś dodac, że jeszcze po każdym słabym meczu Pep twierdził, że "zagraliśmy dobrze" albo nawet padało "znakomicie" :/ Ciekawa jestem co powie teraz.
Kochamy Cię Blaugrano, bez względu na wszystko!
0
michaz - Messi też jest nietykalny, a on EWIDENTNIE potrzebuje odpoczynku, no! Pep, ogarnij się!
0
Sami sobie załuyżyliśmy. Mówię to z ogromnym smutkiem. Duży wkład w obecną sytuację ligową mieli nie tyle zawodnicy, co Pep Guardiola. Za dużo zmian w ustawieniu, za dużo kombinacji. Jeszcze jest szansa, ale spójrzmy obiektywnie. Wygranie w tym sezonie ligi, graniczy chyba z cudem. Musimy skupic sie na LM i CdR.
Blaugrano! I tak Cię kochamy!
0
Katastrofa. Tragedia. Jakaś totalna pomyłka. Co to jest za gra...? To jest Barcelona, czy jacyś przebierańcy..? Gramy fatalnie :/ najbardziej zła jestem na Pepa, który kombinuje ze składem... :/ Zmiany, zmiany, zmiany! Jeszcze druga połowa. Walczymy, chłopcy! Vamos!
0
Ma naprawdę znakomite statystyki. Mam nadzieję, że w razie czego, pokonamy go bez problemów. I chciałabym, żeby Leo, dla dobra własnego, całej drużyny i nas wszystkich, zaczął inaczej strzelac te karne...
0
Wspaniała wiadomośc! :D
0
Joseph_Guardiola - asysta i bramka nie zmieniają faktu, ze zagrał słabo. I trzeba byc obiektywnym, a nie patrzec tylko przez pryzmat strzelonych bramek i zdobytych asyst.
0
Busi... ;(
0
I koniec. :)
Teraz najważniejsze, co z Busim...