0

Świetne zachowanie Alexisa :)

0

Forma na wyjazach prezentuje się dobrze :) oby tak dalej! ;D
Messi... pobije jeszcze wiele rekordów, co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Przez te czerwone kartki raczej nie dostaniemy w tym roku Nagrody Fair Play. Szkoda.

0

Vamos Barca

0

Vamos Barca

0

Lubiłam tego sędziego. Uważam, że był sprawiedliwy - jako jeden z nielicznych sedziów. :/
Szkoda.

0

Śmiech na sali. Szczególnie sytuacja z Ramosem.
Ale niestety już się przyzwyczaiłam do takich zagrań Komisji. :/

0

Leo jak zawsze w swoim stylu . Wspaniały człowiek. Genialny piłkarz.

0

Mam nadzieję, ze dojdzie do tego transferu :) Od początku byłam jego wielką zwolenniczką.

0

Szkoda 2 karnych i czerwonej dla Alvesa. No i zabraknie go w następnym meczu + nie wiemy co z Adriano... oj, oj, oj.
Największy pozytyw to oczywiście 3 pkt, no i ON. Leo Messi. Geniusz piłkarski. Możemy tylko cieszyc się, ze żyjemy w jego czasch. Kolejny rekord. I to jaki rekord! Dołożył hat tricka w dodatku :) Jest niesamowity! Zdecydowanie najlepszy! ;D

Gracies Equip

0

Trzymaj się, Adriano! Jesteś nam potrzebny!

0

Od teraz Leo tworzy własną , piękną historię.

0

Xavi

0

Vamos Barca

0

No nie wiem... nie wyobrażam sobie, zeby Blaugrana miała zmienic stadion... na Camp Nou tworzą taką piękną historię. Okej - niby koszty porównywalne, ale to nie to samo. Nowy stadion będzie musiał zdobyc "ducha" gry, drużyny, itd. Zdecydowanie jestem za opcją renowacji Camp Nou. Ciężko byłoby się rozstac z naszym ukochanym stadionem.

0

Dani jest wspaniały! Jest tak uśmiechnięty, tak optymistycznie nastawiony :) Uwielbiam jego wypowiedzi. No i samą jego grę też. Jest swietnym zawodnikiem. Oby był z nami jak najdłużej.

0

Losowanie średnie. Mecze z Milanem będą na pewno ciężkie. O tyle dobrze, że rewanż gramy u siebie.
Real rzecz jasna ma najłatwiej. Nie chcę umniejszac APOEL'owi, ale jestem realistką i nie sądzę, by Madryt zaliczył wpadkę.
Ciekawy może byc też mecz Bayernu z Marsylią, ale większe szanse po stronie klubu z Monachium.
W parze Chelsea-Benfica faworyt też raczej oczywisty, no ale zobaczymy.

Szykują się emocje..!
Wierzę w naszych chłopców :)
Visca el Barca

0

No to trzymamy kciuki za naszego cracka :D !

0

Mieszkac obok niego... jej, marzenie

0

Aż płakac się chcę, kiedy patrzę jak Real dostaje zwycięstwa w prezencie... ale to nam pomagają sędziowie przecież, nie? :/

0

Pep jest wspaniały. Cieszę się, że to on jest naszym trenerem. Nie psuje wizerunku naszego Klubu, nie jest takim chamem, jak Mou. Do tego jest genialnym trenerem :)
Zostań z nami, Pep! Kochamy Cię

0

Nie znoszę tego pajaca. Może i jest świetnym trenerem, ale po tym, jak się zachwywał straciłam do niego szacunek.

0

@reventon
chyba jednak to pierwsze...Tragedia ^ ^ .

0

Geniusz

0

Ależ mecz Messiego! Jeju, to jest piękne

0

Brawo, naprawdę brawo. Nie ma to jak sprawiedliwośc. Pewnie, niech zawodnicy innej drużyny depczą po rękach, chodzą po nogach, a trener czai się na sędziego po meczu. Pewnie. Oni nie zostaną ukarani.
Kompromitacja Komitetu. I całej Ligi.

0

Ale piękny gest! :D Wielu piłkarzy zostawiłoby sobie TAKIE buty. W nich strzelił swojego pierwszego hat tricka dla reprezentacji i oddał je w prezencie.
Leo, dziękuję Ci, że na każdym kroku udowadniasz jak wielkim jesteś piłkarzem, a przede wszystkim, jak wspaniałym jesteś człowiekiem. Nigdy się nie zmieniaj, proszę!

0

Vamos Barca !

0

fcb191,
Ciesze się. Ale ich gra jakoś nie zachwyca. Mam się wielce cieszyc z remisu, podczas gdy gołym okiem było widac jak Portugalii nie zależy...? No proszę. Fajnie, ze gramy lepiej, niż kiedyś, itd., ale uwazam, ze stac nas na więcej. I szkoda zmarnowanej setki przez bodajże Jelenia :/

0

Ależ się cieszę ! :D Brawo Albicelestes, brawo Leo ! :D Oby kolejne mecze również były takie szczęśliwe! :)

Zwycięstwo Argentyny i Hiszpanii :) Piękny dzień dzisiaj :D

0

Nałapał żółych kartek głównie za dyskusje z sędziami. No, ale odpoczynek mu się przyda. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?