Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To będzie takie dziwne uczucie... kiedy w przyszłym sezonie nie będzie już Pepa gestykulującego przy linii bocznej. Tego spokojnego, człowieka z klasą, który świecił przykładem na konferencjach. Oczywiście, ze Barcelona będzie dalej istniec, wierzę w sukcesy z Tito, itd., ale bez Pepa... to już nie będzie to samo... ;(
Dziękuję za wszystko, Pep
0
W podziękowaniu dla Pepa.
Vamos Barca
0
Nie wyobrażam sobie, żeby Dani od nas odszedł. W chwili obecnej, jest jednym z naszych filarów. Nie ma mowy, by w przyszłym sezonie go zabrakło.
0
Super, że Xavi wraca :)
0
On jest po prostu genialny, no. Niesamowity.
0
Gracies Pep
0
Bez Ciebie Pep, już nie będzie tak samo ;(
0
Powinni go jakos pożegnac. W jakiś wyjątkowy, specjalny sposób. Zasługuje na to.
Dziękuję, Pep.
0
Powodzenia Tito, obyśmy razem przeżyli wiele pieknych chwili :)
Minie jeszcze wiele dni, zanim pogodzę się, ze Pepa już nie będzie z nami w przyszłym sezonie. :(
0
Pep ;(
0
Nie mogę….. nie mogę w to uwierzyć. Niby wczoraj wszystko wskazywało na to, niby było to bardzo prawdopodobne, jednak starałam się nie dopuszczać do siebie tej myśli… Barca bez Pepa…?
…
Tak, Barca bez Pepa. Rzecz, z którą ciężko jest mi się pogodzić. Liczyłam, ze Pep nie zostawi nas w takiej chwili. Że nie opuści nas w takim trudnym momencie. Boję się, co myślą piłkarze, mam nadzieję, że się nie obwiniają.
Pep… ;(
Tyle nam dałeś… tak wiele… tak wiele. Wprowadziłeś Barę na szzyt, nauczyłeś nas wartości, pokory. Kochamy Ci Pep. Bez Cieie już nic nigdy nie będzie takie same... ;(
Cóż mogę powiedziec....
DZIĘKUJĘ
0
Jeju, Pep. Nie wyobrażam sobie Barcy bez Ciebie. Proszę, proszę zostań z nami. Jeszcze chociaż jeden sezon. Nie opuszczaj nas, szczególnie w takiej chwili. Potrzebujemy Cię, Pep. Bardzo.
0
@kuz
moim zdaniem, jeśli Pep odejdzie to Tito razem z nim .
0
Xavi6:),
też ich lubię. :)
0
Pep... zostań. Proszę.
0
Jeśli już to Marcelo Bielsa.
Mam jednak nadzieję, ze Pep zosatnie na jeszze jeden, ostatni sezon.
Jakąkolwiek decyzję podejmie - uszanuję to. Dał nam wiele radości i w razie odejścia nie będziemy mogli miec żadnych pretensji.
0
Blaugrana.
0
T'estimo Barca
0
Pep, zostań. Za rok wrócimy silniejsi.
0
@N2O
Przypominam, ze Cesc już zdobył z Barceloną tytuły.
0
Blaugrano kocham Cię
0
Jedno serce, jedno bicie, FC Barca ponad życie
0
I tak Cię kocham Barcelono! Teraz płączę ze smutku i żalu, ale dałaś mi juz tyle radości i jestem pewna, że jeszcze wiele razy będą to łzy szczęścia. Kocham Cię nad życie. Jesteś jedna z najważnijeszych rzeczy w moim życiu.
T'estimo Barca
0
Vamos Barça !
0
Vamos Barça
0
Busi
0
Vamos Barça
0
Vamos Barça !
0
Szkoda, że nie ma Daniego, ale cieszę się z obecności Pique. W końcu!
Już coraz bliżej!
Vamos Barça
0
Genialne ostatnie zdanie :)
Visca el Barca