0

To będzie takie dziwne uczucie... kiedy w przyszłym sezonie nie będzie już Pepa gestykulującego przy linii bocznej. Tego spokojnego, człowieka z klasą, który świecił przykładem na konferencjach. Oczywiście, ze Barcelona będzie dalej istniec, wierzę w sukcesy z Tito, itd., ale bez Pepa... to już nie będzie to samo... ;(

Dziękuję za wszystko, Pep

0

W podziękowaniu dla Pepa.
Vamos Barca

0

Nie wyobrażam sobie, żeby Dani od nas odszedł. W chwili obecnej, jest jednym z naszych filarów. Nie ma mowy, by w przyszłym sezonie go zabrakło.

0

Super, że Xavi wraca :)

0

On jest po prostu genialny, no. Niesamowity.

0

Gracies Pep

0

Bez Ciebie Pep, już nie będzie tak samo ;(

0

Powinni go jakos pożegnac. W jakiś wyjątkowy, specjalny sposób. Zasługuje na to.

Dziękuję, Pep.

0

Powodzenia Tito, obyśmy razem przeżyli wiele pieknych chwili :)


Minie jeszcze wiele dni, zanim pogodzę się, ze Pepa już nie będzie z nami w przyszłym sezonie. :(

0

Pep ;(

0

Nie mogę….. nie mogę w to uwierzyć. Niby wczoraj wszystko wskazywało na to, niby było to bardzo prawdopodobne, jednak starałam się nie dopuszczać do siebie tej myśli… Barca bez Pepa…?



Tak, Barca bez Pepa. Rzecz, z którą ciężko jest mi się pogodzić. Liczyłam, ze Pep nie zostawi nas w takiej chwili. Że nie opuści nas w takim trudnym momencie. Boję się, co myślą piłkarze, mam nadzieję, że się nie obwiniają.

Pep… ;(
Tyle nam dałeś… tak wiele… tak wiele. Wprowadziłeś Barę na szzyt, nauczyłeś nas wartości, pokory. Kochamy Ci Pep. Bez Cieie już nic nigdy nie będzie takie same... ;(

Cóż mogę powiedziec....
DZIĘKUJĘ

0

Jeju, Pep. Nie wyobrażam sobie Barcy bez Ciebie. Proszę, proszę zostań z nami. Jeszcze chociaż jeden sezon. Nie opuszczaj nas, szczególnie w takiej chwili. Potrzebujemy Cię, Pep. Bardzo.

0

@kuz
moim zdaniem, jeśli Pep odejdzie to Tito razem z nim .

0

Xavi6:),
też ich lubię. :)

0

Pep... zostań. Proszę.

0

Jeśli już to Marcelo Bielsa.

Mam jednak nadzieję, ze Pep zosatnie na jeszze jeden, ostatni sezon.
Jakąkolwiek decyzję podejmie - uszanuję to. Dał nam wiele radości i w razie odejścia nie będziemy mogli miec żadnych pretensji.

0

Blaugrana.

0

T'estimo Barca

0

Pep, zostań. Za rok wrócimy silniejsi.

0

@N2O
Przypominam, ze Cesc już zdobył z Barceloną tytuły.

0

Blaugrano kocham Cię

0

Jedno serce, jedno bicie, FC Barca ponad życie

0

I tak Cię kocham Barcelono! Teraz płączę ze smutku i żalu, ale dałaś mi juz tyle radości i jestem pewna, że jeszcze wiele razy będą to łzy szczęścia. Kocham Cię nad życie. Jesteś jedna z najważnijeszych rzeczy w moim życiu.
T'estimo Barca

0

Vamos Barça !

0

Vamos Barça

0

Busi

0

Vamos Barça

0

Vamos Barça !

0

Szkoda, że nie ma Daniego, ale cieszę się z obecności Pique. W końcu!

Już coraz bliżej!
Vamos Barça

0

Genialne ostatnie zdanie :)

Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?