Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słabo zagraliśmy i trzeba to przyznac otwarcie :/ To nie była Barca, którą tak dobrze znamy. Utrudniliśmy sobie zadanie, ale wierzę, że na Camp Nou wygramy i awansujemy do finału. Będzie ciężko, ale wierzę w naszych chłopców.
Visca el Barca
0
Vamos Blaugrana
0
Vamos Barca
0
Vamos Barca
0
Vamos Barca
0
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! :) No i kolejnych sukcesów z Blaugraną i reprezentacją :)
Feliz Cumpleaños, Puyi! ;)
0
4:1 dla Realu. Póki co dalej -4.
Ale jeszcze trochę zostało do końca.
Vamos Barca
0
Karny i 3:1. Hat trick C. Ronaldo.
0
Znakomita wiadomośc! :)
0
Gracies Equip
0
Piękna reakcja trenerów i zawodników rezerwowych Blaugrany po golu Messiego :)
0
Vamos Barca
0
Vamos Barca
0
*Guardiola oczywiście.
0
katallonczyk16,
sądzę, że Gurtadiola nigdy nie przestał wierzyc, a mówił tak specjalnie, żeby zdjąc presję.
0
Trzeba przyznac, że mecz był niezwykle emocjonujący. Brawo Valencia, zasłużyłaś w 100%! :D
0
Aaaaa! :D Bravo Valencia! :D
0
Aryon, a gdzie zniknąłeś hmm? Głupio Ci..? I dobrze, bo kończe tę jałową dyskusję.
0
Aryon,
Hahha, dawno się tak nie uśmiałam. To Ty jesteś powalający, mądralo. Nie, nie myślałam o Inieście w swoim nicku :P Jeśli nie wiesz o co chodzi z INESITĄ to znaczy że jesteś chyba... no cóż. Skoro jesteś taki mądry, to powinieneś wiedziec, a nie wymądrzac się . Cwaniaku. :P
0
Aryon,
"Kończ waśc, wstydu oszczędź!"
Olejcie go, naprawdę. Szkoda czasu i nerwów.
0
Visca el Barca
0
Aryon,
"ogórków" jak już coś, mistrzu od siedmiu boleści :P
0
Gracies Equip
0
Aryon
A nie, przepraszam. Jesteś żałosny.
0
Aryon
Ty jesteś smieszny.
0
Ile do końca?
0
Vamos Barca
0
Cuenca sporym jak dla mnie zaskoczeniem, no ale jest jak jest. Cieszy bardzo obecnośc Xaviego! :)
Vamos Barca
0
Vamos Barca
0
Vamos Barca