0

Słabo zagraliśmy i trzeba to przyznac otwarcie :/ To nie była Barca, którą tak dobrze znamy. Utrudniliśmy sobie zadanie, ale wierzę, że na Camp Nou wygramy i awansujemy do finału. Będzie ciężko, ale wierzę w naszych chłopców.
Visca el Barca

0

Vamos Blaugrana

0

Vamos Barca

0

Vamos Barca

0

Vamos Barca

0

Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! :) No i kolejnych sukcesów z Blaugraną i reprezentacją :)

Feliz Cumpleaños, Puyi! ;)

0

4:1 dla Realu. Póki co dalej -4.

Ale jeszcze trochę zostało do końca.
Vamos Barca

0

Karny i 3:1. Hat trick C. Ronaldo.

0

Znakomita wiadomośc! :)

0

Gracies Equip

0

Piękna reakcja trenerów i zawodników rezerwowych Blaugrany po golu Messiego :)

0

Vamos Barca

0

Vamos Barca

0

*Guardiola oczywiście.

0

katallonczyk16,
sądzę, że Gurtadiola nigdy nie przestał wierzyc, a mówił tak specjalnie, żeby zdjąc presję.

0

Trzeba przyznac, że mecz był niezwykle emocjonujący. Brawo Valencia, zasłużyłaś w 100%! :D

0

Aaaaa! :D Bravo Valencia! :D

0

Aryon, a gdzie zniknąłeś hmm? Głupio Ci..? I dobrze, bo kończe tę jałową dyskusję.

0

Aryon,
Hahha, dawno się tak nie uśmiałam. To Ty jesteś powalający, mądralo. Nie, nie myślałam o Inieście w swoim nicku :P Jeśli nie wiesz o co chodzi z INESITĄ to znaczy że jesteś chyba... no cóż. Skoro jesteś taki mądry, to powinieneś wiedziec, a nie wymądrzac się . Cwaniaku. :P

0

Aryon,
"Kończ waśc, wstydu oszczędź!"

Olejcie go, naprawdę. Szkoda czasu i nerwów.

0

Visca el Barca

0

Aryon,
"ogórków" jak już coś, mistrzu od siedmiu boleści :P

0

Gracies Equip

0

Aryon
A nie, przepraszam. Jesteś żałosny.

0

Aryon
Ty jesteś smieszny.

0

Ile do końca?

0

Vamos Barca

0

Cuenca sporym jak dla mnie zaskoczeniem, no ale jest jak jest. Cieszy bardzo obecnośc Xaviego! :)

Vamos Barca

0

Vamos Barca

0

Vamos Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?