Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak któryś z naszych zawodników leży na murawie, to już nie mogę z nerwów, czy nie ma kontuzji jakiejś... :/
0
Żeby tylko nie miał takiego problemu jak David... :/
0
A Keita na PNA... :/
0
Nieee :/
0
Jakie zmiany ? Bo mi ścięło :/
0
Jeszcze odnosnie Leo. Brawo za asystę i bramkę. Ale nie rozumiem tych co się tak ekscytuja. Leo gra słabo i potrzebuje odpoczynku.
0
Super :/
0
W końcu :)
0
Normalnie taka sytuacja to 100% gol...
0
Leoooo! :/
0
Prosze Cię Pep, niech Leo zostanie zmieniony...
0
Valdes! :)
0
marcin_114 - to, że gramy w lutym słabo, wiemy nie od dziś. Tylko że my zaczęliśmy grac słabo znacznie wczesniej... i to jest niepokojące.
0
Generlanie gramy dobrze, mam nadzieję, że jeszcze coś strzelimy i spokojnie wygramy. Brawo dla Tello za bramkę, a dla Leo za podanie. Niestety poza asystą, Leo tak jak to niestety ostatnio ma w zwyczaju, nie pokazuje nic. Jest bardzo zmęczony. Chciałabym, żeby Pep go zdjął w drugiej połowie... Powinien tak zrobic, ale znając Guardiolę, Messi oczywiście pogra do końca. :/
0
Mecz bardzo słaby. Najgorzej chyba zagrał Messi. Ostatnia jego akcja, a raczej strzał to podsumowanie jego dzisiejszej postawy. Już nawet nie skomentuje karnego, bo to woła o pomstę.
Jest źle. Tragicznie. Gramy niepewnie, niecelnie, chaotycznie. Wiem, zmęczenie, kontuzje itd. Ale ludzie drodzy... momentami naprawdę, przykro mi to mówic, ale sięgamy dna... Oj Blaugrano :/
0
FanRealu90, - widzę, że potrafisz się dobrze wytłumaczyc. Twój stosunek do Mou jest jaki jest, ale cieszy mnie to, że "nie jesteś dumny, kiedy dumny być nie możesz". To zdrowe podejście. Nie toleruję Mou jako osoby, tych jego zagrywek, jednakże równiez doceniam to jakim jest trnerem. Bo jest bardzo dobrym trenerem. Ty cieszysz się Nim, ja Pepem. I tyle.
Kończe te dyskusje. Dobranoc wszystkim! :)
0
Ras White Nigga - dokładnie. Pep ma klasę. A tej brakuje Mou. Niektórzy zdają się byc dumni z postawy Mourinho (i nie celuję tą wypowiedzią w Ciebie - FanRealu90, bo po Twoim komentarzu tego nie odczułam; niemniej jednak nie wiem, jak w ogóle można akceptowac takie zachowanie trenera. Mnie osobiście byłoby wstyd, gdyby Blaugrana miała kogoś takiego)
0
* z obiektywizmem oczywiście.
0
FanRealu90 - Inesita jeśli już. Nie Iniesta. Ale to akurat mało ważne. Oczywiście, że tak. Sytuacja jest prosta. Niemniej jednak, nie zmienia to faktu jakim jest nasatwienie większości fanów Realu, którzy mają problemy z obiektywnością. Stosujecie utarte, oklepane tekstu o symulowaniu przez naszych zawodników. I nieważne, że aktualnie jesteśmy drudzy w tabeli.
0
FanRealu90 - Wy za to ciągle powtarzacie, że my symulujemy, że to nam pomagają sędziowie. Naprawdę...? A to ciekawa sprawa jest. Nie mówię, że jesteśmy święci, ale bądźmy sprawiedliwi. Twierdzisz, że "wynajdziemy każdy, najmniejszy nawet szczególik, jak to piłkarzom z Madrytu się pomaga, a z Barcelony szkodzi.", tak? Popatrz więc obiektywnie na to, jak Wy się zachowujecie, a nie.
0
Jeju, trudno. W końcu stracą punkty. W końcu przestaną miec szczęście. A wtedy my to wykorzystamy :) Visca el Barca
0
Jarek1234 - ale nie oddał, bo oczywiście, musi byc lepszy od Messiego... Porażka :/
0
Leo jak Leo. Cieszy mnie, że to drużyna była i jest dla niego najważniejsza. Oby się to nigdy nie zmieniło.
0
Ile to juz karnych dla Realu było podyktowanych... Ciągle im gwiżdżą. :/
0
Jeju, kocham ich! Dziękuję Kochana Barcelono! Visca el Barca
0
Aaaa~! Barça ♥
0
Messi pięknie :D
0
Abi!
0
A Pepe oczywiście dalej na boisku. :/
0
Puyol!