Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nataliia - byłoby dobrze, ale najważniejsze 3pkt. :)
0
Kurcze... co z nimi...? Bardzo się martwię. Ostatnio kiepsko im idzie. Cokolwiek by się nie działo i tak zawsze będę z nimi.
Visca el Barca
0
Skończył mi się limit i nie mogę oglądac. Jak to wygląda? Radzimy sobie...?
Vamos Barca!
0
Vamos Barca
0
O, Mou przypomniał sobie, jak nazywa się asystent Guardioli. Brawo, Mou!
A tak na serio, dobrze, że chce byc solidarny, jakiś przejaw kultury w końcu. Ciekawe, czy teraz chociaż trochę mu wstyd za tamten palec w oku^^.
0
Napięty terminarz. Ale wierzę, że damy radę! :)
0
Alez się emocjonowałam tym meczem :D Widać było w pewnym momenice takie załamanie, szczególnie u Leo, który czasem nawet nie chciał za piłką biegac... Na szczęście strzelił bramkę i wszystko zaczęło się od nowa :)
Cieszę się, że Albicelestes w końcu wygrali. To podniesie ich morale. Brawo!
0
Jest remis, więc trzeba się cieszyć, że chociaż 1pkt mamy. Super, że Leo wyrównał. 3 pkt straty do Madrytu są przecież do odrobienia. Spokojnie.
Visca el Barca
0
Aaaaaaaaaa! Leo
0
No nieee !
0
* boisku
0
To jest skandal, żeby grać na takim bosiku :/
Vamos Barca
0
Cuenca zapowiada się naprawdę wspaniale. Jestem pewna, ze w przyszłości będzie znakomiotym piłkarzem. O ile oczywiście sodówa do głowy mu nie uderzy, itd. Myślę jednak, że Barca odpowiednio się nim zaopiekuje ;)
Cieszy mnie bardzo, że Guardiola tak często korzysta z wychowanków. Martwi mnie jednak fakt, iż ostatnio notorycznie pomija Fontasa. Uważam, że chłopak zasługuje na minuty, tym bardziej w sytuacji kiedy spokojnie wygrywamy. Pep jak na razie widać ma inne plany. Mam nadzieję, że te jego decyzje nie zaszkodzą Fontasowi...
0
Leo to piłkarz nie z tej ziemi. Jest po prostu fenomenalny! :D Brawo! Oby tak dalej.
0
Gratulacje dla Victora ;D Uwielbiam go. Jest naprawdę wspaniałym bramkarzem. Niestety nie jest odpowiednio doceniany. O ile w Barcelonie jest niekwestionowanym numerem 1 w bramce, o tyle o grze w reprezentacji może pomarzyć. Ile razy bronił dla La Furia Roja? Bardzo mało. 3,4, 5? Coś w tych granicach. Urodził się w czasie Casillasa i chyba tylko dlatego tak go nie doceniają. Moim zdaniem niejednokrotnie już pokazał, że może równać się z bramkarzem Realu. Mimo wszystko, wciąż jest pomijany w reprezentacji. Naprawdę wielka szkoda :/
Jeszcze raz gratuluję i życzę mu kolejnych minut bez strarty gola oraz utrzymania tak wspaniałej postawy. ;D
0
Najważniejsze 3 pkt. . Visca el Barca
0
Gooool! ;D
0
Leo chyba powinien jeden mecz odpocząć... jestem pewna, ze tego potrzebuje.
0
Ile do końca?
0
Pytanie, bo chwilkę mnie nie było. Jaki wynik?
0
masakra. Już widziałam piłkę w bramce...
0
W tym sezonie kontuzje i wszelkie urazy nas nie chcą omijać póki co... :/
0
za co dostał? Bo akurat mi ścięło... :/
0
zloty07
nie Ty jeden ubolewasz nad tym...
0
Gooool! ;D
0
Pep nieźle zaskoczył, wystawiając Cuencę. No zobaczymy ;D
Vamos!
0
Wracaj szybko, Puyi!
0
Mówi się trudno. Jest remis i nic tego nie zmieni. Co do Leo. Śmieszą mnie Ci, którzy na niego najeżdżają i proponują Fabregasa, żeby wykonywał karne. Jeju, Leo od zawsze to robił i będzie robić dalej. Nawet najlepszym się zdarza nie strzelić. Kurde, wielka afera. Dajcie spokój. Trzeba szybko zapomnieć o tym, co się stało i myśleć do przodu, o kolejnym przeciwniku. Real jest teraz przed nami, ale i tak najważniejsza jest tabela po ostatniej kolejce sezonu. Teraz Real jest na 1. miejscu, ale wierzę, że na koniec, tabelę otwierać będzie Blaugrana.
Visca el Barca
0
Nie byĹ to najlepszy mecz Barcy, bĹÄdy w obronie, Valdes albo kapitalnie broniĹ albo robiĹ masakryczne bĹÄdy, ale co tam. NajwaĹźniejszy puchar i ta radoĹÄ z kolejnego triumfu :)
No a Leo.. geniusz. Po prostu brakuje mi sĹĂłw, by opisaÄ jego osobÄ. To co on wyprawia na boisku w gĹowie siÄ nie mieĹci... Jak ktoĹ w ogĂłle moĹźe mieÄ wÄ tpliwoĹÄ kto jest najlepszym piĹkarzem Ĺwiata...?!
Dla mnie Leo jest najlepszy w historii. On juĹź staje siÄ legendÄ , podziwiajÄ go miliony, to absolutny krĂłl futbolu. Nie ma mocniejszych, lepszych.
Leo jest najlepszy! Po prostu :)
Visca el Barca y Visca Catalunya
0
Przede wszystkim brawa dla Leo :)
Wiadomo, że szkoda trochę Xaviego, bo on również jest wspaniały. Ale Leo najbardziej zasłużył.
Grupa całkiem fajna, ciekawe co pokażą Victoria i BATE, bo szczerze mówiąc nie mam żadnego pojęcia o tym, jak grają, ale sądząc po ich popularności, większych problemów nie powinno być. Ciekawie będzie z Milanem.
A Puyol nieźle wyglądał :P Mógł tylko zamiast zwykłych spodenek, ubrać też te z FCB, byłoby fajniej :D