Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie ciężko, ale wierzymy!
Vamos Barca
0
Chelsea będzie bardziej wypoczęta, więc będzie jeszcze ciężej. Ale wierzę w Blaugranę!
Visca el Barca
0
Prezes1990
Panie też tu są xd
0
No nie moge. Komentarz kibica RM (mój znajomy): "Mourinho pokazał wcześniej jak trzeba przegrywac z godnością, a teraz jak wygrywac z nia. Jak nie idzie Blaugranie to od razu są faule, kłótnie i pretensje."
Tragedia :/ Opisał swoją drużynę, nie naszą. Ja mu grzecznie pogratulowałam, a on mi wyjeżdza z chamstwem naszych zawodników.
0
Wiara czyni cuda :) Wierzę, że wygramy z Chelsea i awansujemy. Będzie ciężko, ale damy radę. Musimy!
Vamos Barca
0
Potrzebujemy Gerarda teraz. Jeżeli plotki o jego konflikcie z Pepem są prawdziwe, to mamy problem. Mam jednak nadzieję, że Guardiola się opamięta i nie zaryzykuje dobra drużyny i postawi na Pique w meczu z Chelsea.
0
Szkoda, że przegraliśmy, ale trudno... Teraz po prostu trzeba się skupic na meczu z Chelsea .
Visca el Barca
0
T'estimo Barca
0
Trudno. Przegrana boli, ale stało się. Gratulacje dla Realu.
Teraz musimy spiąc się na LM i zagrac świetny mecz z Chelsea, by awansowac.
T'estimo Barca
0
Wspaniale ! Vamos Barca
0
Peeeep ! :/
0
Vamos Barca
0
@RealMadrid87
Oby^^!
Visca el Barca
0
@mRaczo
Cóż za poziom wypowiedzi.
Tragedia :/
0
@ Realny89
Nie ma się czego wstydzic? Po pierwsze, sezonowców też macie, mniej, to na pewno, ale macie. Po drugie, 90%? Nie powiedziałabym. Po trzecie, znam kibiców RM i wiem jak wielu z nich się zachwuje. Chamstwo i prostactwo. O! I nie ma się czego wstydzic?!
Nie mówię, ze u nas nie ma takich, ale trochę obiektywizmu.
0
Oby powrócił do nas w tym roku .
Visca el Barca
0
Świetny artykuł :)
Mam dokładnie takie same odczucia jeśli chodzi o Derby.
Bez nich... to nie byłoby to samo. Futbol nie byłby tak ekscytujący.
Już odliczam!
Visca el Barca
0
Będzie dobrze :)
Vamos Barca
0
Wierzymy w zwycięstwo ! Vamos Barca
0
Victor - wierzymy w Ciebie :)
Vamos!
0
Życzymy więc, żeby Pedro zagrał dzisiaj i zdobył jubileuszową bramkę :)
0
Aaa! Już nie mogę się doczekac! :D
Vamos Barca
0
Pep chyba podłapał od Messiego siedzenie na piłce^^ :D
0
Albo jest to informacja prawdziwa (oby nie!) albo po prostu ma za zadanie podgrzac atmosferę przed Derbami...
0
My też wierzymy!
Visca el Barca
0
MaTi1515
dokładnie. Xavi chyba nie chciał widzeic Messiego na boisku dzisiaj. Zagraliśmy słabo, ale najważniejsze, żeby na Camp Nou zagrac bardzo dobrze. A przede wszystkim ... skutecznie.
Visca el Barca
0
Musimy po prostu wygrac na Camp Nou i tyle. Nie ma innej opcji. Ale damy radę, wierzymy! Vamos Barca
0
Będzie ciężko, ale to Blaugrana. Wierzymy do końca. Rewanż na Camp Nou, więc obyśmy mogli tam świętowac awans.
Vamos Barca
0
DaMilio
Dobijał Busquets.
0
Denerwowało mnie też to, że Xavi jakby nie widział Messiego dzisiaj. :/