0

Będzie ciężko, ale wierzymy!

Vamos Barca

0

Chelsea będzie bardziej wypoczęta, więc będzie jeszcze ciężej. Ale wierzę w Blaugranę!
Visca el Barca

0

Prezes1990
Panie też tu są xd

0

No nie moge. Komentarz kibica RM (mój znajomy): "Mourinho pokazał wcześniej jak trzeba przegrywac z godnością, a teraz jak wygrywac z nia. Jak nie idzie Blaugranie to od razu są faule, kłótnie i pretensje."

Tragedia :/ Opisał swoją drużynę, nie naszą. Ja mu grzecznie pogratulowałam, a on mi wyjeżdza z chamstwem naszych zawodników.

0

Wiara czyni cuda :) Wierzę, że wygramy z Chelsea i awansujemy. Będzie ciężko, ale damy radę. Musimy!
Vamos Barca

0

Potrzebujemy Gerarda teraz. Jeżeli plotki o jego konflikcie z Pepem są prawdziwe, to mamy problem. Mam jednak nadzieję, że Guardiola się opamięta i nie zaryzykuje dobra drużyny i postawi na Pique w meczu z Chelsea.

0

Szkoda, że przegraliśmy, ale trudno... Teraz po prostu trzeba się skupic na meczu z Chelsea .

Visca el Barca

0

T'estimo Barca

0

Trudno. Przegrana boli, ale stało się. Gratulacje dla Realu.
Teraz musimy spiąc się na LM i zagrac świetny mecz z Chelsea, by awansowac.

T'estimo Barca

0

Wspaniale ! Vamos Barca

0

Peeeep ! :/

0

Vamos Barca

0

@RealMadrid87

Oby^^!

Visca el Barca

0

@mRaczo
Cóż za poziom wypowiedzi.
Tragedia :/

0

@ Realny89
Nie ma się czego wstydzic? Po pierwsze, sezonowców też macie, mniej, to na pewno, ale macie. Po drugie, 90%? Nie powiedziałabym. Po trzecie, znam kibiców RM i wiem jak wielu z nich się zachwuje. Chamstwo i prostactwo. O! I nie ma się czego wstydzic?!
Nie mówię, ze u nas nie ma takich, ale trochę obiektywizmu.

0

Oby powrócił do nas w tym roku .
Visca el Barca

0

Świetny artykuł :)
Mam dokładnie takie same odczucia jeśli chodzi o Derby.
Bez nich... to nie byłoby to samo. Futbol nie byłby tak ekscytujący.

Już odliczam!
Visca el Barca

0

Będzie dobrze :)
Vamos Barca

0

Wierzymy w zwycięstwo ! Vamos Barca

0

Victor - wierzymy w Ciebie :)

Vamos!

0

Życzymy więc, żeby Pedro zagrał dzisiaj i zdobył jubileuszową bramkę :)

0

Aaa! Już nie mogę się doczekac! :D

Vamos Barca

0

Pep chyba podłapał od Messiego siedzenie na piłce^^ :D

0

Albo jest to informacja prawdziwa (oby nie!) albo po prostu ma za zadanie podgrzac atmosferę przed Derbami...

0

My też wierzymy!
Visca el Barca

0

MaTi1515
dokładnie. Xavi chyba nie chciał widzeic Messiego na boisku dzisiaj. Zagraliśmy słabo, ale najważniejsze, żeby na Camp Nou zagrac bardzo dobrze. A przede wszystkim ... skutecznie.
Visca el Barca

0

Musimy po prostu wygrac na Camp Nou i tyle. Nie ma innej opcji. Ale damy radę, wierzymy! Vamos Barca

0

Będzie ciężko, ale to Blaugrana. Wierzymy do końca. Rewanż na Camp Nou, więc obyśmy mogli tam świętowac awans.
Vamos Barca

0

DaMilio
Dobijał Busquets.

0

Denerwowało mnie też to, że Xavi jakby nie widział Messiego dzisiaj. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?