Inesita
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zaczynamy! Vamos Barça ♥
0
Jeju, przestańcie narzekać tak na Pinto. Ludzie, ogarnijcie się ! Trochę zaufania do człowieka. Stracony gol, cóż mógł lepiej się tam zachować, ale nie ma co się oglądać na to, co było. Teraz druga połowa i walczymy. Vamos!
0
Generalnie gramy dobrze. Jest co prawda parę niepotrzebnych strat, no i ten nieszczęsny gol. Pep z nimi pogada i w drugiej połowie pokażemy, co to znaczy grac dla FC Barcelony. :)
Najlepszy, póki co, Alexis i Iniesta. Messi i Cesc poniżej oczekiwań. Czekamy na drugą połowę.
Vamos Barça ♥
0
weed - nie napisałam, że nasi piłkrze nie symulują. Symulują i nie jestem z tego zadowolona. Niemniej jedank, uważam, ze gracze Realu robią to częściej. No, ale w dyskuję wdawac się nie będę. I tak oboje pozostaniemy przy swoim.
0
Piotr777 - Real to Real. Symulacje w na porządku dziennym. A i jeszcze brutalne faule, w szczególności w meczach z nami.
0
Ibra, jak Ibra. Wypowiedź w typowym dla niego stylu. Umiejętności Thiago Silvy nie podważam, niemniej, uznawanie go za najlepszego obrońcę, to raczej czysta fantazja Ibry.
Liczyłam na potknięcie Realu, ale trudno. Udało im się... tym razem.
0
To my dziękujemy !
0
radzinxfcb
Hahah, dobra, nieważne ;D Najważniejsze, że wygraliśmy :) Barca
0
radzinxfcb
Przecież był jeszcze dwumecz o Superpuchar Hiszpanii.
0
FC Barcelona.
I nie trzeba pisac więcej.
Dziękujemy
0
Barca
0
Vamos Barca
0
Wierzymy w Was chłopcy! Wierzymy, że pokonacie Real! Vamos Barca
0
Brawo! :D
Visca el Barca
0
Będzie dobrze :) Wierzę, że po meczu 10. grudnia, wszyscy Cules będą szczęśliwi :D
Vamos Barca
0
Passa znakomita :D Oby podtrzymywana była dalej, a wyjazowe mecze, począwszy od najbliższego z Realem, przynosiły nam tyle radości, ile te, wygrywane na Camp Nou :)
0
Oby za tydzień po meczu z Realem, też panowała taka radość.
Radość po zwycięstwie! :D
Visca el Barca
0
Kurcze, coś się Puyolowi stało, że schodzi?
0
Najlepszego, David :)
0
Musimy to wygrac. Vamos!
Visca el Barca
0
Naprawdę, naprawdę jest dobrze :D Polska nawet ma szansę ;D No i Hiszpania raczej większych problemów miec nie powinna. Aczkolwiek to zawsze różnie bywa. Oby było dobrze.
Grupa śmierci, oczywiście B. Osobiście typuję do awansu Holandię i Niemcy, no ale czas pokaże.
0
Dokładnie. Prawdziwi kibice bez względu na wszystko zawsze będą z Barcą.
0
Brawo Barca!
0
Mogą uznac to za celowe i zawieścic go na 2 mecze, a to kompilkowałoby sytuację.
0
lechu55 - oby Twoje przeczucie sie sprawdziło :D
Ile do końca?
0
LionelMessi10FCB - do Derbów jest jeszcze trochę czasu. Trzeba w nich wierzyc, a nie spisywac na straty. Visca el Barca
0
FCBarcaCule1 - niestety mamy tu do czynienia z bardzo przykrym zjawiskiem. Na szczęście są też prawdziwi kibice.
0
Shiv3R - 0:0
0
Gramy u siebie, a tu póki co, raczej nam dobrze idzie. Oby tylko na wyjazdach było podobnie.
Cieszą 2 gole Alexisa, no i bramka Villi. Brawo!
0
No chyba w za dobrej formie, to my nie jesteśmy... :/