van Persie bylby niezlym zakupem, ale nie bedzie mogl grac w lidze mistrzow wiec odpada, niewiem co wy widzicie w Arszawinie (na EURO zagral JEDEN dobry mecz), wiec zostaje Palacio. Według mnie to najlepsza opcja
van Persie bylby niezlym zakupem, ale nie bedzie mogl grac w lidze mistrzow wiec odpada, niewiem co wy widzicie w Arszawinie (na EURO zagral JEDEN dobry mecz), wiec zostaje Palacio. Według mnie to najlepsza opcja
Komentarze
0
sporting to dobra drużyna, szczególnie mocną mają pomoc
0
Wspaniały piłkarz, ale szkoda że w Barcie nie gra już na tak wysokim poziomie jak w Arsenalu
Visca el Henry
0
van Persie bylby niezlym zakupem, ale nie bedzie mogl grac w lidze mistrzow wiec odpada, niewiem co wy widzicie w Arszawinie (na EURO zagral JEDEN dobry mecz), wiec zostaje Palacio. Według mnie to najlepsza opcja
0
świetny piłkarz, lepszy niż Abidal
0
Mamy Eto'o, a pieniądze lepiej przeznaczyc na lewego pomocnika
0
van Persie bylby niezlym zakupem, ale nie bedzie mogl grac w lidze mistrzow wiec odpada, niewiem co wy widzicie w Arszawinie (na EURO zagral JEDEN dobry mecz), wiec zostaje Palacio. Według mnie to najlepsza opcja
0
sporting to dobra drużyna, szczególnie mocną mają pomoc
0
Wspaniały piłkarz, ale szkoda że w Barcie nie gra już na tak wysokim poziomie jak w Arsenalu
Visca el Henry
0
Mamy Eto'o, a pieniądze lepiej przeznaczyc na lewego pomocnika
0
świetny piłkarz, lepszy niż Abidal