0

sporting to dobra drużyna, szczególnie mocną mają pomoc

0

Wspaniały piłkarz, ale szkoda że w Barcie nie gra już na tak wysokim poziomie jak w Arsenalu

Visca el Henry

0

van Persie bylby niezlym zakupem, ale nie bedzie mogl grac w lidze mistrzow wiec odpada, niewiem co wy widzicie w Arszawinie (na EURO zagral JEDEN dobry mecz), wiec zostaje Palacio. Według mnie to najlepsza opcja

0

świetny piłkarz, lepszy niż Abidal

0

Mamy Eto'o, a pieniądze lepiej przeznaczyc na lewego pomocnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?