O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 125
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

0

Nie chce krakać, ale Saragossa to pierwszy zespół od bardzo dawano(oprócz Barcy) który naprawde ma pomysł na gre, i nie odpuszcza Realowi.

0

WTF?

0

adi1908

To chyba Polscy kibice go nie pokochają, bo ja na Camp Nou juz pare razy słyszłem "IBRA IBRA'

0

A nie pamiętacie jaka była nagonka na nas po meczu z Chelsea?, ze niby Platini chciał Barce w finale, że "dostaliśmy" ten finał, dlatego trzeba o tym mówic bo jeśli Barca teraz odpanie to zostaniemy drugi raz "wykopani" z LM, bo pewnie pamiętacie pana ricardo carvalho w meczy 1/8 w sezonie 05/06

Zobacz wszystkie

0

Ja większe nadzieje pokładałem w Mallorce, bo ta druzyna czy gra z Realem czy z Barceloną podchodzi do meczu bez respektu do rywala i walczy jak równy z równym.

0

Tymczasem na stronie Arsenalu kibice są bardzo pewni siebie, mówią ze to Barca kopiuje styl Arsenalu a nie na odwrót,jakoś jestem spokojny o jutrzejszy wynik.

0

deejay20092

Oczywiscie ze wierze w mistrzostwo, ale liczyłem ze te 3pkt zapasu zostawimy sobie na ewentualną wpadkę z Villareal bądź Sevillą.

0

Iniesta miesiąc kontuzji, zajebiscie

0

Nie chce krakać, ale Saragossa to pierwszy zespół od bardzo dawano(oprócz Barcy) który naprawde ma pomysł na gre, i nie odpuszcza Realowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?