A nie pamiętacie jaka była nagonka na nas po meczu z Chelsea?, ze niby Platini chciał Barce w finale, że "dostaliśmy" ten finał, dlatego trzeba o tym mówic bo jeśli Barca teraz odpanie to zostaniemy drugi raz "wykopani" z LM, bo pewnie pamiętacie pana ricardo carvalho w meczy 1/8 w sezonie 05/06
Ja większe nadzieje pokładałem w Mallorce, bo ta druzyna czy gra z Realem czy z Barceloną podchodzi do meczu bez respektu do rywala i walczy jak równy z równym.
Tymczasem na stronie Arsenalu kibice są bardzo pewni siebie, mówią ze to Barca kopiuje styl Arsenalu a nie na odwrót,jakoś jestem spokojny o jutrzejszy wynik.
Komentarze
0
BAN!
0
Nie chce krakać, ale Saragossa to pierwszy zespół od bardzo dawano(oprócz Barcy) który naprawde ma pomysł na gre, i nie odpuszcza Realowi.
0
WTF?
0
adi1908
To chyba Polscy kibice go nie pokochają, bo ja na Camp Nou juz pare razy słyszłem "IBRA IBRA'
0
A nie pamiętacie jaka była nagonka na nas po meczu z Chelsea?, ze niby Platini chciał Barce w finale, że "dostaliśmy" ten finał, dlatego trzeba o tym mówic bo jeśli Barca teraz odpanie to zostaniemy drugi raz "wykopani" z LM, bo pewnie pamiętacie pana ricardo carvalho w meczy 1/8 w sezonie 05/06
0
Ja większe nadzieje pokładałem w Mallorce, bo ta druzyna czy gra z Realem czy z Barceloną podchodzi do meczu bez respektu do rywala i walczy jak równy z równym.
0
Tymczasem na stronie Arsenalu kibice są bardzo pewni siebie, mówią ze to Barca kopiuje styl Arsenalu a nie na odwrót,jakoś jestem spokojny o jutrzejszy wynik.
0
deejay20092
Oczywiscie ze wierze w mistrzostwo, ale liczyłem ze te 3pkt zapasu zostawimy sobie na ewentualną wpadkę z Villareal bądź Sevillą.
0
Iniesta miesiąc kontuzji, zajebiscie
0
Nie chce krakać, ale Saragossa to pierwszy zespół od bardzo dawano(oprócz Barcy) który naprawde ma pomysł na gre, i nie odpuszcza Realowi.