Iniesta1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
0
Nie chce krakać, ale Saragossa to pierwszy zespół od bardzo dawano(oprócz Barcy) który naprawde ma pomysł na gre, i nie odpuszcza Realowi.
0
WTF?
0
adi1908
To chyba Polscy kibice go nie pokochają, bo ja na Camp Nou juz pare razy słyszłem "IBRA IBRA'
0
A nie pamiętacie jaka była nagonka na nas po meczu z Chelsea?, ze niby Platini chciał Barce w finale, że "dostaliśmy" ten finał, dlatego trzeba o tym mówic bo jeśli Barca teraz odpanie to zostaniemy drugi raz "wykopani" z LM, bo pewnie pamiętacie pana ricardo carvalho w meczy 1/8 w sezonie 05/06
0
mushi25
Messi 3???? On był najsłabszy na boisku.
0
Na tym linku będę żył do srody
Wlewa duzo optymizmu w serce
0
To będzie najdłuższy i najgorszy tydzien w moim zyciu, chciałbym zeby rewanz był jutro przynajmniej mielibyśmy to za sobą.
0
No pewnie niema na kogo zgonic to na Ibrahimovica, to co zagrał dzis Messi to jedna wielka KUPA, szanuje go i najbardziej na niego licze w rewanzu.
0
Naprawdę podziwiam wasz optymizm, ja osobiście jestem załamany przed rewaznzem wiem jedno jesli Messi nie błysnie geniuszem to jetesmy za burtą, sytuacja z Alvesem według mnie dosc kontrowersyjna myslę, ze sędzia mógł pokazac na wapno
0
Messi dla mnie jest daremny
0
Marko121
O kurde...to ja jednak chyba siatkówke oglądam.
0
Marko121
Jak Xavi Ibra są niewidoczni to ja chyba inny mecz oglądam
0
Kismeth
A czego ty oczekujesz od obrońcy?, to ze do nich dochodzi to juz jest plus dla niego.
0
Gareth Bale, On jest świetny.
0
kikiriki
Dobrze mówisz, ja większe nadzieje pokładam Zlatanie i Pedro, Messi raczej napewno dostanie indywidualne krycie, Xavi to samo.
Nie obawiam się żadnego z graczy Interu, boje sie ze Mourinho cos wymysli.
0
Ja większe nadzieje pokładałem w Mallorce, bo ta druzyna czy gra z Realem czy z Barceloną podchodzi do meczu bez respektu do rywala i walczy jak równy z równym.
0
Widze Iker powraca do formy, ciesze się bo to mój ulubiony zawodnik Realu
0
gabriella-afra
A co Pique zrobił Fabregasowi z jogurtem??
0
To co przed chwilą zrobił Arsenal zrobił to się normalnie w pale nie miesci.
0
gringo1989
Dobrze mówi Ibra wszedł na 8 min i odrazy ustawiał tam tych obronców, mysle ze jakby z 10 min więcej zagrał to strzelił by gola, ale niestety jest to "by", myślę ze taktyka tez była poto zeby zmylic Murinho, Barcelona zagra całkiem inaczej.
0
aaaaaa sory przypomniałem sobie jednak drugą zółta kartke dla Daniego, jednak rzeczywiscie słabo sędziował, mimo to jednak moje "najgorsze" nie ulega zmianie.
0
Bez przesady az tak tragicznie Undiano Mallenco nie sędziował, dla mnie "najgorsze" są ciągłe eksperymenty Guardioli.
0
Pep mnie dzis rozwalił, druzynie nie idzie trzeba kogos wprowadzic kto by spróbował pociągnąć trochę, a Ten kogo wprowadza...Keite
0
deejay20092
Oczywiscie ze wierze w mistrzostwo, ale liczyłem ze te 3pkt zapasu zostawimy sobie na ewentualną wpadkę z Villareal bądź Sevillą.
0
Ja się jednak będę "spinał", bo jesli jutro Real wygra to wedłyg mnie oni mają większe szanse na tytuł.
0
Pyrzo_barca
News o Ronaldo, a ty piszesz o Ibrahimovicu, szkoda ze niemasz nic mądrzejszego do powiedzenia.
0
Myślę ze kluczem do zwycięstwa będzie szybko strzelony gol.
0
Czemu Ibra niby miałby jakies szopy odstawiac przeciwko Interowi skoro w poprzednim meczu na San Siro został wygwizdany(o ile dobrze pamiętam)po ty co zrobił dla Interu a jak został potraktowny to pewnie bedzie miał jeszcze większa motywaje do strzelania goli.
0
Kazdy trener poprzednich druzyn miał jakis sposób, ale jak to sie konczyło wszyscy wiemy