0

BAN!

0

Nie chce krakać, ale Saragossa to pierwszy zespół od bardzo dawano(oprócz Barcy) który naprawde ma pomysł na gre, i nie odpuszcza Realowi.

0

WTF?

0

adi1908

To chyba Polscy kibice go nie pokochają, bo ja na Camp Nou juz pare razy słyszłem "IBRA IBRA'

0

A nie pamiętacie jaka była nagonka na nas po meczu z Chelsea?, ze niby Platini chciał Barce w finale, że "dostaliśmy" ten finał, dlatego trzeba o tym mówic bo jeśli Barca teraz odpanie to zostaniemy drugi raz "wykopani" z LM, bo pewnie pamiętacie pana ricardo carvalho w meczy 1/8 w sezonie 05/06

0

mushi25

Messi 3???? On był najsłabszy na boisku.

0

Na tym linku będę żył do srody



Wlewa duzo optymizmu w serce

0

To będzie najdłuższy i najgorszy tydzien w moim zyciu, chciałbym zeby rewanz był jutro przynajmniej mielibyśmy to za sobą.

0

No pewnie niema na kogo zgonic to na Ibrahimovica, to co zagrał dzis Messi to jedna wielka KUPA, szanuje go i najbardziej na niego licze w rewanzu.

0

Naprawdę podziwiam wasz optymizm, ja osobiście jestem załamany przed rewaznzem wiem jedno jesli Messi nie błysnie geniuszem to jetesmy za burtą, sytuacja z Alvesem według mnie dosc kontrowersyjna myslę, ze sędzia mógł pokazac na wapno

0

Messi dla mnie jest daremny

0

Marko121

O kurde...to ja jednak chyba siatkówke oglądam.

0

Marko121

Jak Xavi Ibra są niewidoczni to ja chyba inny mecz oglądam

0

Kismeth

A czego ty oczekujesz od obrońcy?, to ze do nich dochodzi to juz jest plus dla niego.

0

Gareth Bale, On jest świetny.

0

kikiriki

Dobrze mówisz, ja większe nadzieje pokładam Zlatanie i Pedro, Messi raczej napewno dostanie indywidualne krycie, Xavi to samo.

Nie obawiam się żadnego z graczy Interu, boje sie ze Mourinho cos wymysli.

0

Ja większe nadzieje pokładałem w Mallorce, bo ta druzyna czy gra z Realem czy z Barceloną podchodzi do meczu bez respektu do rywala i walczy jak równy z równym.

0

Widze Iker powraca do formy, ciesze się bo to mój ulubiony zawodnik Realu

0

gabriella-afra

A co Pique zrobił Fabregasowi z jogurtem??

0

To co przed chwilą zrobił Arsenal zrobił to się normalnie w pale nie miesci.

0

gringo1989

Dobrze mówi Ibra wszedł na 8 min i odrazy ustawiał tam tych obronców, mysle ze jakby z 10 min więcej zagrał to strzelił by gola, ale niestety jest to "by", myślę ze taktyka tez była poto zeby zmylic Murinho, Barcelona zagra całkiem inaczej.

0

aaaaaa sory przypomniałem sobie jednak drugą zółta kartke dla Daniego, jednak rzeczywiscie słabo sędziował, mimo to jednak moje "najgorsze" nie ulega zmianie.

0

Bez przesady az tak tragicznie Undiano Mallenco nie sędziował, dla mnie "najgorsze" są ciągłe eksperymenty Guardioli.

0

Pep mnie dzis rozwalił, druzynie nie idzie trzeba kogos wprowadzic kto by spróbował pociągnąć trochę, a Ten kogo wprowadza...Keite

0

deejay20092

Oczywiscie ze wierze w mistrzostwo, ale liczyłem ze te 3pkt zapasu zostawimy sobie na ewentualną wpadkę z Villareal bądź Sevillą.

0

Ja się jednak będę "spinał", bo jesli jutro Real wygra to wedłyg mnie oni mają większe szanse na tytuł.

0

Pyrzo_barca

News o Ronaldo, a ty piszesz o Ibrahimovicu, szkoda ze niemasz nic mądrzejszego do powiedzenia.

0

Myślę ze kluczem do zwycięstwa będzie szybko strzelony gol.

0

Czemu Ibra niby miałby jakies szopy odstawiac przeciwko Interowi skoro w poprzednim meczu na San Siro został wygwizdany(o ile dobrze pamiętam)po ty co zrobił dla Interu a jak został potraktowny to pewnie bedzie miał jeszcze większa motywaje do strzelania goli.

0

Kazdy trener poprzednich druzyn miał jakis sposób, ale jak to sie konczyło wszyscy wiemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?