Iniesta1899
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaworzno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby atak nie był Iniesta-Messi-Pedro, Iniesta na skrzydle traci 50% swojej wartosci, to samo Messi na szpicy.Według mnie powinien byc taki skład:
VV-Alves-Puyol-Pique-Maxwell-Toure-Iniesta-Xavi-Pedro-Henry-Messi
0
Super;/ Guardiola pewnie da taki skład
Valdes-Alves-Pique-Puyol-Maxwell-Sergio-Keita-Xavi-Iniesta-Henry-Messi
I pograne mamy:(
0
Pyrzo_Barca
Ty się lepiej o zdrówko pomódl, widziałes co Bojan grał z rezerwami Arsenalu? to co będzie z Realem.
0
larry
A więc Henry jest tylko dobry, nie bardzo dobry, nie wspaniały, bo przeciez nie poprowadził Arsenalu do wygranej LM.
0
Messi nie podał Kecie bo keita o nic nie walczy, Messi walczy o złotego buta i króla strzelców LM.
0
Czarno to widze;/;/
0
Nie wie ktos z was czy mecz Barcelona-Arsenal będzie leciał na jakims zagraniczym kanale na cyfra+.
0
Valdes
Alves, Milito, Abidal, Maxwell
Toure(def), Xavi, Sergio(60min Iniesta)
Messi, Bojan, Pedro
0
turbomasakra
Zgadzam sie z tobą zagrał dobrze. ale i tak jedna brama idzie na jego konto.
0
Nie oszukujmy sie, nawet jesli mamy w obronie wspaniałych zawodników, to jednak jest ona nie pewna(nie zgrana), dlatego na DM wolałbym Yaya, pomagałby on obrońcą i raczej nie dopusciłby sie takich głupich strat ja Sergio w meczu na Emirates.
0
Pyrzo_Barca
Chłopie nie będe z tobą dyskutował, ale Bojan i Ibra to nie ta sama skala talentu
0
Pyrzo_Barca
Ibrahimović
2 bramki z ARSENALEM w 70 min
Bojan
2 bramki z Athletic w 90min
Pozdro.Wesołych Świąt
0
beny007
O Czyhrynskim
0
Na Canal + własnie zaczeło sie "El clasico" historia prawdziwa czy cos takiego POLECAM
0
Jak zagra Campell, to Messi ładnie nim wyobraca.
0
Zygfryd
Nikt nie wspomina ponieważ on niema możliwości gry,występował juz w tego rocznej edycji LM w barwach innego klubu(Szachtar,Superpuchar europy)
0
Nie ciesze się z Arshavin ma kontuzje ale cieszę się ze nie zagra z nami,bo to własnie jego najbardziej się obawiałem.
0
Arshavin tez najprawdopodobniej nie zagra z Barceloną, jego najbardziej się obawiałem, a wiec Arsenal za 5 dni nie bedzie miał najwiekszej siły rażenia.
0
Ludzie lubią wszystko co piękne, Barcelona gra pięknie to nie dziw sie ze komentatorzy nimi sie zachwycają, co mają chwalic Arsenal?? ze gdy byli przy piłce to nogi ze strachu im się plątały?? jak na Camp Nou dojdzie jeszcze 90 tysięcy ludzi buczących po kazdym podaniu piłkarzy Arsenalu, to dopiero bedą mieli nogi jak z waty.
0
Andres_Iniesta
To ty kibicujesz Barcy od tego sezonu,pamiętasz niedawny mecz Barcelony z Zaragossą?co wyprwiał Ibra, przy Eto'o to była normalka w zeszłym sezonie
0
Andres_Iniesta
5;0 to by było po 1 połowie, nie bron az tak tego drewniaka jakby nie Ibrahimovic juz dzis bysmy sie cieszyli z awansu, a pierwsze podanie to ino wystarczyło noge dołozyc;/,w ogóle przy karny tez widziałem tam bład Zlatana bo kto niby popchnoł Puyola na Fabregasa.
0
Uważam ze Pep w meczu z Athletic powinien postawic na taką obrone jaką ma zamiar wypuscic na 2 mecz z Arsenalem
0
Wesol3
Tez o tym pomyslałem, ale moze lepiej ze odpusciła i zremisowała 2-2 niz 0-0 albo 1-1
0
Pyrzo_Barca
Idąc twoim tokiem myslenia, co zagrał Sergio w 2 połowie?? 1 bramka zdecydowanie na jego konto,1 połowa super, naprawde mi sie podobał, w 2 az tak go nie obserwowałem ale napewno niczym się nie wyróżnił.
0
Pyrzo_Barca
A ty dalej swoje, rozumiem ze nigdy nie przezynasz sie do błedu to nie w twoim stylu bo dzis Ibra zjada twojego Busqetsa,ale spoko wiem ze zaraz walniesz mi jakies kazanie ze Zlatan nie strzelił setki na początku i zaczniesz wymyslac najdziwniejsze argumenty dlaczego Ibra dzis był słabiutki,a prawda jest taka ze jakby nie jego gole dzis to bysmy byli w DUP*E
0
Po kibicach Arsenalu więcej się spodziewałem, podczas przywitania
0
Piłkarze nie mają co sie martwic, wypłate dostaną spokojnie poczekają i pewnie skonczy sie to dobrze dla Barcelony,ale co mamy zrobic My kibice , sory ale z 2-0 na 2-2?? mnie nosiło po pokoju, lecz bardziej niz ten wynik martwi mnie srodek obrony na następny mecz, Milito klasa sama w sobie ale nie wiadomo co mozna spodziewac sie po Marqezie,proponowalbym aby juz z Athletic go sprawdzic.
0
Lyon 3 - 1 Bordeaux 77min
0
Lyon 3 - 1 Bordeaux 77min
0
Tymczasem na stronie Arsenalu kibice są bardzo pewni siebie, mówią ze to Barca kopiuje styl Arsenalu a nie na odwrót,jakoś jestem spokojny o jutrzejszy wynik.