0

Ale fota hehe

0

Może mi ktos napisac która godzina,bo na każdym zegarku w domu jest inaczej i juz sie pogubiłem.

0

Dominico

No masz, a ja głupi zawsze mówiłem na to herb.

0

Widać było gdy Xavi wszedł porządek na boisku(do 85min bo potem była walka o przetrwanie)Dobrze Ibra widac u niego pewnosc siebie z początku sezonu(zagranie plecami boski, jak za czasów Ronaldinho w Barcy)ogólnie zwycięstwo "wydarte" a 3 pkt na wage złota.Teraz na podbój Londynu!!!!!!

0

Alves to robił specjalnie aby był czysty na EL CLASICO

0

Wydaje mi sie ze Ibrahimovciowi to zagranie doda więcej pewnosci siebie niz te gole strzelone

0

Co Ibra zrobił

0

Tez mam takie wrażenie jak koledzy poniżej, przeciwnicy Realu wychodzą przytłoczeni tą plejadą gwiazd i mecz jest praktycznie do 1 bramki,nawet Sevilli zbytnio nie zależało na jakichkolwiek punktach,nie nie wracali się wogóle i nawet nie próbowali "kraść" czasu.A co do villarato myślę ze madryckie brukowace osiągneły sukces poniewaz sędziowie w kazdych spornych sytuacjach poprostu gwizdali faul(zdziesiątkowana obrona na mecz z At.Madryt).

0

ZbigniewWodecki

Dobra Dobra wszyscy wiemy ze jesteś BARDZO obiektywny,ale zasady mówia ze faul jest wtedy gdy piłkarz dotknie pierwsze nóg, potem piłki, w tym przypadku widac ze gracz Getafe dotknął piłki potem "ściął" Ikera. obecnie Casillas to hiszpanski średniak i taka jest prawda.

0

Jaki faul??pierwsze piłka, potem nogi,Cassilas w tym sezonie to przeciętniak i taka jest prawda.Choc piłkarze Getafe mogli byc zapamiętani pozytywanie po tym meczu.

0

nelson25

Nie zgodzę się jeszcze z tym ze napisałes ze spacerował,Zlatan biegał i to dużo, jesli by porównac ten mecz, z meczami z Lutego.Starał sie tez czasem przycisnąć obrońców, co kilka razy powodowało wykop obroncy przed siebie i odzyskanie piłki przez Barce

0

nelson25

strzelił celnie juz w 2min meczu:]

0

Eto'o 2x

0

To kiedy wkońcu jest to "el clasico" bo komentatorzy na Canal + mówili ze 10 kwietnia,a dzis tak jak kolega wspomniał, w sporcie mówili ze 11 kwietnia

0

Ja tak samo jak boberov jestem jego wielkim fanem, jest on moim ulubionym zawodnikiem zaraz po Ronaldinho, od czasu kiedy praktycznie pozbawił Włochów wyjścia z grupy na euro 2004 Strzelając gola "piętką" w końcówce meczu.A jego odblokowanie się to tylko kwestia czasu,bo chyba nie mozna zapomnieć jak sie gra w piłkę.

0

Ibrahimovic miał trzy 100% sytuacje, w tym jedną sam sobie wypracował.Jesli zapomniec o tych sytuacjach rozegrał bardzo dobry mecz.Duzo biegał,starał się wychodzic do prostopadłych piłek,rozgrywał,powinien zagrac z Osasuną.

0

Jeszcze jedno, Co krzyczeli "kibice" zaragossy,wydaje mi sie ze to było cos na Ibre?

0

Nie no ja nie wiem jak mozna byc kibicem Barcy i tak się zachowywac, szczerze byłem wściekły na Ibre po pierwszej 100% sytuacji, ale pod koniec naprawde było mi go szkoda,tak jak powiedział pan Orłowski to musibyc cos co siedzi w głowie Zlatana,mam nadzieje ze zagra z Osasuną,poniewaz gdyby Pep nie postawił na niego w Srode moze byc jeszcze gorzej(o ile moze byc gorzej)

Wierze w ciebie IBRA!!!

0

Jeszcze 1 bramka i lider;d;d.To co zrobił Ibra zatrzymało mi serce na chwile:(

0

Barcakleska

Mi się jednak wydaje ze Barca miała wtedy 4pkt przewagi i jesli Real BY wygrał BYŁBY 1 pkt za Barceloną.

0

Ibrahimovic za bardzo gra na pograniczu spalonego,gdy sedzia nie wie co robic bo wychodzi sam na sam to poprostu gwizdze,powinien zawsze robic krok do tyłu,raz jednak nie był na spalonym.

0

Głowek_FCB

Widze Eldoki sie słucha

0

Pyrzo_barca

To są tylko moje domysły,osobiście postawiłbym Henry Messi Ibra.

0

Moze chce spróbowac z Ibrahimovicem na lewej i Henrym na "szpicy"

0

Ja bym raczej postawił na Yaya-Sergio-Iniesta, Sergio jest w bardzo dobrej formie a Toure bedzie chciał sie pokazac z jak najlepszej strony.

0

Iniesta

"W środę przeciwko VfB Stuttgart zamierzamy stoczyć walkę od pierwszych minut. Jesteśmy w klubie, w którym wymaga się maksymalnego zaangażowania i myślimy tylko o tym, by dać z siebie wszystko".

To jest wypowiedz profesjonalisty,On moze nam jedynie zagwarantować ze będą walczyc a nie ze wygrają 3;0(tak jak to mówił chyba Guti)

0

Jesli Ibra ostatnio miał 3 to za wczorajszą 1 połowę 1-2max

0

Ok spoko swietna 2 połowa,messi OK Sergio OK,Heniek OK,jeszcze kilku bardzo dobry mecz przede wszystkim Pique i Milito,ale nie popadajmy w jakis super optymizm,Real tez z Sevilla zagrał dobrze a co było w srode, kazdy wie

0

Henry:):):):)

0

Bojan11*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?