0

Bojan19

To ze Bojan nic nie gra,co miał to stracił.Urzytkownik o nicku Bykunn pisał ze biega, wywiera pressing w przeciwienstwie do Ibrahmivica,a prawda jest taka ze biega mniej od Ibry,Jelzi Zlatan w ostatnich meczach grał fatalnie to ja niewiem jak nazwac to co dzis Bojan pokazuje.Oczuwiscie jest jeszcze 2 połowa wierze ze Bojan sie obudzi,zreszta jak cała druzyna.

0

Juz jest rozgrzewa itp na Canal +3 to jest kanał numer 23.

0

Szkoda Puyola bo to filar obrony,ale jezli dobrze widze to oprócz Villi w valenci niema Maty wiec powinno byc dobrze.

0

Przed chwilą oglądałem Lige+, mówili ze mecz Barcelona- Valencia bedzie na canal + sport 3,kanał ten będzie załączany tylko w weekend po 4 godziny,aby kanał był dostępny należy przeprogramować dekoder.

0

Po co on nam??

Obecnie jest na tym samym poziomie co Pedro tylko, ze "macha" nogami nad piłką i umie kopnąć piłkę tylko lewą nogą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?