0

Mi własnie mignęło polskie godło i czarna wstązka na nim, ale nie jestem pewien

0

Jak juz Pique rulety kręci, to musza ładnie byc rozluźnieni.

0

Przy bramce Perdo okienka raczej nie było, ale przy słupku ładnie wpadło.

0

Na 100% ręki nie było.

0

Nie ma mowy o zagraniu ręką u YAYA

0

Pyrzo_Barca

Do Barcelony jestem bardzo przywiązany i nie wmówisz mi ze nie mam wiedzy na temat tego klubu, bo ją mam, nie wiem z czego wynikał mój błąd, chociaż wiem ze kilka razy gdy pisałem właśnie jego imię zawsze zatrzymywałem się aby sie zastanowić.Więc nie mamy się o co kłócić czy tez dyskutować, literówką oczywiście to nie było, mój błąd, sory.

Co do Ibrahimovica, może juz wiesz a jak nie wiesz to sie teraz dowiesz, jestem jego fanem, ty nie jesteś zwolennikiem jego talentu, wporzo, ale dlatego użyłem słowa "większosc", ponieważ wiadome jest ze nie kazdy go lubi za charakter czy tez styl gry i uwaza ze był to zły transfer i macie do tego prawo, ale Ty przesadzasz z tą krytyka kazdy wie ze go nie lubisz i naprawde nie musisz pod kazdym newsem to pisac, pamiętam ostatnio Ibrahimovic zagrał bardzo dobry mecz z Arsenalem(2 bramki), Ty oczywiście na temat bramek nic nie powiedziałes ino narzekałes ze nie trafił setki.Wez postaraj więcej wypowiadac sie o innych zawodnikach, albo o trenerze, bo gdy nie piszesz o Zlatanie naprawde mądrze się wypowiadasz.pozdro

0

Według mnie Messi jest lepszy od Rooneya, mimo to szanuje jego zdanie, poniewaz jest znakomitym napadziorem.

0

kiedy bedzie podana kadra na mecz z Deportivo?

0

m_o_z

Na 100% obronił, w jednym z odcinków "Szkoły Barcy" w której był akurat trenerem, pokazywali jego obrone, chociaz nie jest to jego mocna strona.

0

Pyrzo_barca

Po 1. Iniesta nie jest moim idolem(chociaż bardzo go lubię), wybrałem taki nick, ponieważ te które chciałem były zajęte i wymysliłem sobie taki.

Po 2. Oczywiście wiem ze ma na imię Andres, po prostu się pogubiłem pisząc i nie wiedziałem ze ktos się do tego przyczepi.

Po 3.Ty lepiej zmień, ale stronę, ponieważ wydaje mi się, że większość osób woli czytać moje "literówki" niż Twoje wypociny na temat Ibrahimovica.

0

karwik

No Puyola i Garaya chcesz porównywac??to juz lepiej Messiego i Buffona.

0

A ja przeczytałem Abidal KO, ale na szczęscie OK, oby Ibra szybko sie wyleczył, szkoda Andreasa.

0

Iniesta miesiąc kontuzji, zajebiscie

0

przyłączam się do prośby Hossa, trzeba juz zmienic Andreasa po golu z Chelsea z pulpitu.

0

MeSSiiii

I ty siebie nazywasz kibicem Barcy??

0

Gago nie cierpie od czasu gdy podczas szpaleru zawodników Barcy, wyszedł i patrzył z taką pogarda z nikim sie nie przywitał ino przeszedł jak jakis krół co strzela 50 bramek w sezonie.

0

Nie wiem czemu zawsze jak ściągam bramki mam jest tak jakby w zwolnionym tempie, czy ktos jeszcze ma taki problem?

0

W procentach Barca ma z 65% a Real 35%, tak mi się wydaje, najważniejsze zeby głupio nie stracic punktów z Espanyolem czy Deportivo, a z Villareal czy Sevilla to juz chłopaki powalczą.

0

jarkos

Widziałem to, tak sie chłop zdenerwował ze aż piana z gęby mu ciekła, oczywiście standardowa postawa kibiców Realu 83min i juz pielgrzymki ku wyjsciu, i tak długo wytrzymali bo w maju wychodzili około 75min

0

Co do opasek zawodników Realu, owszem ładny gest, ale oni załozyli je tylko dlatego ze w ich składzie jest Polak

0

ogryzek

to my chyba inny mecz oglądamy...

0

Messi puśicił oczko Krystynie

0

Myślę ze Pep nie robi tego z powodu problemów personalnych, tylko chciał czyms zaskoczyc Pellegriniego, wszystkie schematy taktyczne Pellegrini moze teraz wyrzucić do kosza.

0

Dani skrzydło

0

Na Canal+ jest teraz powtórka Listopadowego meczu POLECAM, przed chwila leciał pasek na dole ekranu ze El Clasico bedzie bez polskiego komentarzu.

0

Bedzie komentarz na Canal+???

0

Popieram EĄ, nieraz na pewno wyzywaliście naszego prezydenta, a teraz nagle "szkoda...nie był taki zły" weźcie się ogarnijcie, tysiące ludzi dziennie ginie na świecie w takim razie co mecz powinna byc żałoba i minuta ciszy, a jesli chciecie o tym dyskutowac to idzcie do rodziców, kumpli, dziewczyny cz tez chłopaka a nie stronie internetowej bo niewiele da ze napiszesz zeby spoczywał w pokoju, idz sie pomódl...

0

Napisał zakompleksiony fan Liverpoolu...

0

Obecnie najlepsi bramkarze ligi to Valdes i Palop, takie jest przynajmniej moje zdanie.

0

bartniczek7

Tots units fem força!

Razem jesteśmy silni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?