1

@Tomek54321 Kolego nic nie poradzisz Busi pazuje i nic z tym nie zrobisz .To prawda Pijanić gra gorzej ale może w końcu zagra dobry mecz .

4

@FilipeX Kolego o Busiego możesz być spokojny że nie zagra dziś .Jakbyś nie wiedział pauzuje za kartki kolego .

0

Jaki syf i burdel jest w tym klubie a za tym syf i burdel można podziękować Socios że przedłużyli Kadencje tej gnidzie Bartomeu . Mimo że w tym 2015 roku wygrał tryplet to wszyscy widzieli że trzeba mu podziękować ale nie wielcy mi SOCIOS

3

Rudy ty lepiej już spraw modły żeby jakimś cudem Piqué i Fati byli gotowi na PSG a Dest był formię .Bo niech chcę powtórki z Bayernu

1

Wcale się nie zdziwię jak Rudy powie że z czołówki my tylko mamy matematyczne szanse że gramy o potrójną koronę haha .A gdy odpadnie będzie miał wymówkę że są bardzo silne drużyny bo Atletico i Real też odpadło haha. Prawda jest taka że to jedyna szansa na jakikolwiek Puchar .Bo w Lidze już znam mistrza a w LM to możemy pograć sobie na konsoli .

2

31 to Messi z Tobą pogoda i reszta , dostaniecie Manitę i będzie płacz że to winna sędziego

1

@zabibarca Kolego z ławki to tylko Fati bo Roberto to już dawno
powinien być sprzedany .Co do Coutinho ma czasami przebłyski a jeśli chodzi o Pique to jego czas się kończy w Barcelonie .

0

Wszystko fajnie ale jak widzę naszą ławek to jest smutek. Z Taką ławką jak mamy się liczyć w LM

1

Komentarz usunięty

0

Pamiętam jak się śmiałem kiedyś z Realu że sezon skończy im się w Marcu teraz to samo czeka nas . Liga jest już przegrana bo w Cuda nie wierze że Atletico będzie przegrywać seryjnie a my nie stracimy punktów jeszcze .Wiec jeszcze mocne lanie od Paryża i wakacje .

0

@Mateee93 Słuchaj szczeniaku mam 38 lat i jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku .Ty pewnie jeszcze nie byłeś w planach albo robiłeś w pieluchy .Interesuje się piłka ponad 20 lat i mam pojęcie .A ty dzieciaku chyba oglądałeś inny mecz .

0

Prawda jest taka przykra że potęga Valladolid nam się położyła a nie że my zagraliśmy dobry mecz .2 dobre mecze jakie zagraliśmy bez pomocy przeciwnika to był mecz z Juve w LM w Turynie i mecz na CN z Sociedad .Te 2 drużyny się nam nie położyły tylko to my pokazaliśmy klase .Jak nie ogarniemy stałej formy i walki przede wszystkim to nawet nie równe PSG nas ośmieszy w LM .

2

Busketsa standart do zmiany za Pijanica i za Couthinio Riki Pucz

0

@Midast Super skład kolego ale bez Umtitiego bo on nawet nie czuję piłki .To już wole Leglenta bez formy

0

@MrCule_X Sory Kolego ale nie wiem jakie ty mecze oglądasz ? co za sytuacje my mamy ? nazywasz to podawanie do bramkarza haha

10

Już niedługo to się zmieni Panie Koeman bo będziesz pakował walizki pod koniec Stycznia.

2

Koeman spakuj się powoli bo do Lutego już nie daleko .Gramy co raz gorszą padakę i przechodzisz do historii z potegą Levante wpuszczasz w końcówce 5 obrońce i bronisz wyniku .

4

Dwa raz baty i LM przed ekranem . Taka jest prawdziwa i smutna prawda

0

Co za bzdura że wygrana Atletico była by korzystna .Nie cierpię Realu ale wczoraj byłem zadowolony że Real wygrał. Bo jest mała szansa żeby powalczyć o majstra .Jak dziś oczywiście wygramy .Bo nie oszukujmy się że przygoda w LM skończymy już w Lutym .

0

@blaugrana98 Lepiej tego nie mogłeś ująć haha . Gdy ten ślimak jest na boisko siły są wyrównane .Rudy chyba lubi emocje haha

0

@DJ1992 Dokładnie kolego ,tylko nie rozumie jednego wszyscy to widzą że czas Busiego już dawno się skończył a gra święta krowa .

0

Niech idzie gdziekolwiek tylko nie do tych judaszy a Realu nie biorę pod uwagę bo wiadomo

4

@jamal00 Słuchaj mam dla Ciebie propozycję Ty i cała twoja rodzina niech oddadzą ileś procent pensji dla dobra firmy .Zobaczymy ile u Ciebie najemników

0

Pellegrini ma naprawdę dobrego dilera

1

A W Styczniu powiedzą że w Sierpniu haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?