1

Za darmo to każdy chętny , nawet Biedronce nie ma nic za darmo ale w Barcelonie jest haha .Możemy podziękować Nieudolnemu Laporcie

0

@El dominatore Nie posuwasz tylko Ciebie posuwa stado murzynów

0

@El dominatore Dobrze Tato pozdrów mamę bo dobra jest w te klocki

4

Laporta masz bardzo dobrego dilera i jesteś mega nieudolny i kłamcą jesteś .Najpierw obiecywałeś całemu światu że Leo zostanie .Potem zamiast przed sezonem pozbyć się Roberto innych wynalazków a najbardziej odwaliłeś z wiecznie kontuzjowany Dembélé że go nie sprzedałeś przed sezonem a teraz Dembélé jest Panem i Władcą i wydyma cię bez mydła .Mało tego że odejdzie za darmo to jeszcze za sezonu przytuli parę milionów nie grając haha. Wond Laporta z tego klubu

4

@maroon Haha jakiej kasy jak odejdzie to za darmo bo kończy mu się kontrakt i możemy podziękować nieudolnem Laporcie że go nie sprzedał przed sezonem .Wydymał Laportę jak małe dziecko przez cały sezon zarobi i odejdzie za darmo

2

A jutro będzie tak z dzbanbele z ostaniej chwil kontuzja na treningu na 3 miesiące

9

Jeśli Xavi wygra LM z tą drużyną to będzie geniuszem nie mówię że w tym sezonie .Xavi ma najgorszą drogę z wszystkich ostatnich trenerów w ciągu 15 lat .Najłatwiej miał Guardiola taka jest prawda to nie Guardiola był taki mocny tylko miał Xaviego ,Inieste ,Messiego ,Busquets ,Puyol,Piqué,Alvesa, Abidala w życiowych formach .Lucho miał dodatkowo Suaerza i Neymara .Kocham ten klub od 1992 roku ale dla mnie najlepszy trener jest Diego Siomone on potrafi zrobić z drużyny potwora a wiele razy musiał budować z niczego

0

@agaFCB Chyba że dopłacą 200 baniek za Araujo haha

0

O Rudym też tak gadał i co już zapomniał tamten wywiad

0

Laporta precz i wynocha z tego klubu .Jesteś taki nieudolny jak Bartuś .Zostawiłeś Roberto co ma poziom Segunda Devison i kalkę Demble co wydyma cię jak dziecko i odjedzie za darmo .City cię wydymało z Agüero co z tego że za darmo pensje będziesz płacił a on na L4 i nie zapomnę kłamco jak oszukiwałeś wszystkich kibiców na świecie że Leo zostanie

0

Następny dobry nius

0

@1899Seba1899 Słuchaj jakby Laporta miał mózg to by sprzedał Roberto i kalekę Dembele i by była kasa dla Rudego proste .Nie lepiej grać z Roberto który ma poziom Ekstra klasy albo kalką który więcej spędza na L4

1

Problem nie jest RUDY tylko ten nieudolny Laporta inny prezes już dawno bo się Rudego pozbył i sprzedał by tą ofermę Roberto i tą kalkę Demble póki by coś dostał a małego tego dzięki kłamcy Laporcie straciliśmy Leo .Laporta jest bez mózgiem

0

@~plastek~ Barca nie jest drużyną żeby grać z wielkimi a tak naprawdę Rudy to jest oferma nie wiem jakim cudem on jestem trenerem

2

@NaFazieHitman ogarnąć to mogę twoja siostrę

0

@Avada Kedavra Gdy Messi miał szacunek do klubu i kibiców by odszedł do City czy gdzie indziej a nie do PSG które toczy z nami wojenki z 8 lat .Jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku i nie sądziłem że kiedykolwiek jako fan Barcy będę kibicował Realowi jak z kimś będzie grał a teraz to może się stać .Jeśli Real trafi na PSG będę w tym meczu za Realem .

1

Z tym Panem to już 4 sezony temu powinniśmy się pożegnać a nasz klub tak nisko upadł że on jest kapitanem .Jak to zawsze ciepłe kluchy były

4

@Remi70 Nie ma tu się nawet chwili zastanawiać że City .Nawet pierwszy raz w życiu będę za wygraną Realu jak trafia na te katarskie szum...........

0

A ja myślę że to kolejny wymyślony artykuł żeby co kolwiek znowu napisać o Messim już tym rzygam . Jestem fantykiem od 1992 roku i Barca to klub a nie Messi .Dziękuje mu za to ile dał nam radości ale jego już tu nie ma i nie chcę jego powrotu bo niby po co .Mógł odejść wszędzie ale wybrał najgorzej jak mógł bo Realu nie biorę pod uwagę. Od 2013 roku to czym najgorsze relacje z wszystkich klubów czyli PSG a on sobie idzie tam .Napisze szczerze pierwszy w życiu jak dojdzie to meczu Real -PSG będę kibicował w tym meczu Realowi .Niech każdy wygra LM tylko nie te Paryskie scie.................

1

@victor Na bank jesteś kibicem Realu albo Atletico bo jakbym był też bardzo by mnie to cieszył

1

@fotohobby No obyś miał racje ale ja tego nie kupuję bo nie można zganiać wszystkie nie wypały na Messiego jakoś De jong ,Pedri , Suarez ,Neymar , Thierry Henry a nawet Paulinho odnaleźli

1

@FCBparasiempre Coutinho ma wysoki kontrakt i już tyle dostał szans w Barcelonie że wystarczy .Nic już z niego nie będzie szkoda kasy i czasu

0

@FCBparasiempre Siema kolego ja tak prawie samo myślę .Tylko bym jeszcze do 3 panów dorzucił Roberto ,Pijanica i Couthino .Naszego Ronaldo Nazário de Lima bym jednak zostawił nie dlatego że teraz zagrał dobry mecz .Tylko kontrakt ma mały a i tak nikogo nie kupimy bo na Agüero nie liczę bo wyleczy kontuzje zagra może 3 mecze i znowu złapie kontuzje .City wiedział dobrze co robi że już pożytku z niego nie będzie .Mieliśmy nieudolny zarząd i nadal będziemy mieli bo Laporta to kłamaca

0

Z tych panów bym pożegnał już 4 lata temu Sergim Roberto i Sergio Busquetsem.

4

Szacun Leo za wszystkie lata i ci dziękuje bardzo .Ale przykrością zostań już w tym żałosnym Paryżu i nie wracaj .Bo od 2013 roku to czym gorszę wojenki z tym brudas Szejkiem i całym klubem a mimo tego tam poszedłeś .Zresztą po co miałbyś wracać Kapitanem byłeś tragicznym a na trenera się nie nadajesz

2

@barca87f Niech zostaje sobie kolego .Wiec coś ci napisze jestem fantykiem Barcy bardzo starej daty od 1992 roku i Real kiedyś miał dużo większe gwiazdy i dużo więcej gwiazd a nie wygrał Pucharu Europy a od nas dostawał lanie

0

@barca87f Pierwszy raz w życiu będę kibicował Realowi jak by doszło do meczu Real -Paryski scier................

0

Taki to ma dobrze a kasę na koncie i tak będzie się zgadzać

1

Barcelona to jak Biedronka zawsze niskie ceny haha .Choć Biedronce trzeba coś zapłacić za produkt haha . Suarez za worek ziemniaków Messi za darmo niech jeszcze Barca opłaca mu kontrakt w PSG haha. Za rok Grizman i Dembele pójdą za darmo do Paryża haha .Mieliśmy nieudolny zarząd i będziemy mieli teraz też bo Laporta od początku jest kłamcą

2

Jak byłem za tym żeby Laporta wygrał i wierzyłem że z czasem lat posprząta ten bałagan po tej Gndzie to Pan Laporta rozpoczął od kłamstw .Wcale się nie zdziwię jak wypłyną kolejne kłamstwa Laporty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?