Iniesta19820815
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za darmo to każdy chętny , nawet Biedronce nie ma nic za darmo ale w Barcelonie jest haha .Możemy podziękować Nieudolnemu Laporcie
0
@El dominatore Nie posuwasz tylko Ciebie posuwa stado murzynów
0
@El dominatore Dobrze Tato pozdrów mamę bo dobra jest w te klocki
4
Laporta masz bardzo dobrego dilera i jesteś mega nieudolny i kłamcą jesteś .Najpierw obiecywałeś całemu światu że Leo zostanie .Potem zamiast przed sezonem pozbyć się Roberto innych wynalazków a najbardziej odwaliłeś z wiecznie kontuzjowany Dembélé że go nie sprzedałeś przed sezonem a teraz Dembélé jest Panem i Władcą i wydyma cię bez mydła .Mało tego że odejdzie za darmo to jeszcze za sezonu przytuli parę milionów nie grając haha. Wond Laporta z tego klubu
4
@maroon Haha jakiej kasy jak odejdzie to za darmo bo kończy mu się kontrakt i możemy podziękować nieudolnem Laporcie że go nie sprzedał przed sezonem .Wydymał Laportę jak małe dziecko przez cały sezon zarobi i odejdzie za darmo
2
A jutro będzie tak z dzbanbele z ostaniej chwil kontuzja na treningu na 3 miesiące
9
Jeśli Xavi wygra LM z tą drużyną to będzie geniuszem nie mówię że w tym sezonie .Xavi ma najgorszą drogę z wszystkich ostatnich trenerów w ciągu 15 lat .Najłatwiej miał Guardiola taka jest prawda to nie Guardiola był taki mocny tylko miał Xaviego ,Inieste ,Messiego ,Busquets ,Puyol,Piqué,Alvesa, Abidala w życiowych formach .Lucho miał dodatkowo Suaerza i Neymara .Kocham ten klub od 1992 roku ale dla mnie najlepszy trener jest Diego Siomone on potrafi zrobić z drużyny potwora a wiele razy musiał budować z niczego
0
@agaFCB Chyba że dopłacą 200 baniek za Araujo haha
0
O Rudym też tak gadał i co już zapomniał tamten wywiad
0
Laporta precz i wynocha z tego klubu .Jesteś taki nieudolny jak Bartuś .Zostawiłeś Roberto co ma poziom Segunda Devison i kalkę Demble co wydyma cię jak dziecko i odjedzie za darmo .City cię wydymało z Agüero co z tego że za darmo pensje będziesz płacił a on na L4 i nie zapomnę kłamco jak oszukiwałeś wszystkich kibiców na świecie że Leo zostanie
0
Następny dobry nius
0
@1899Seba1899 Słuchaj jakby Laporta miał mózg to by sprzedał Roberto i kalekę Dembele i by była kasa dla Rudego proste .Nie lepiej grać z Roberto który ma poziom Ekstra klasy albo kalką który więcej spędza na L4
1
Problem nie jest RUDY tylko ten nieudolny Laporta inny prezes już dawno bo się Rudego pozbył i sprzedał by tą ofermę Roberto i tą kalkę Demble póki by coś dostał a małego tego dzięki kłamcy Laporcie straciliśmy Leo .Laporta jest bez mózgiem
0
@~plastek~ Barca nie jest drużyną żeby grać z wielkimi a tak naprawdę Rudy to jest oferma nie wiem jakim cudem on jestem trenerem
2
@NaFazieHitman ogarnąć to mogę twoja siostrę
0
@Avada Kedavra Gdy Messi miał szacunek do klubu i kibiców by odszedł do City czy gdzie indziej a nie do PSG które toczy z nami wojenki z 8 lat .Jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku i nie sądziłem że kiedykolwiek jako fan Barcy będę kibicował Realowi jak z kimś będzie grał a teraz to może się stać .Jeśli Real trafi na PSG będę w tym meczu za Realem .
1
Z tym Panem to już 4 sezony temu powinniśmy się pożegnać a nasz klub tak nisko upadł że on jest kapitanem .Jak to zawsze ciepłe kluchy były
4
@Remi70 Nie ma tu się nawet chwili zastanawiać że City .Nawet pierwszy raz w życiu będę za wygraną Realu jak trafia na te katarskie szum...........
0
A ja myślę że to kolejny wymyślony artykuł żeby co kolwiek znowu napisać o Messim już tym rzygam . Jestem fantykiem od 1992 roku i Barca to klub a nie Messi .Dziękuje mu za to ile dał nam radości ale jego już tu nie ma i nie chcę jego powrotu bo niby po co .Mógł odejść wszędzie ale wybrał najgorzej jak mógł bo Realu nie biorę pod uwagę. Od 2013 roku to czym najgorsze relacje z wszystkich klubów czyli PSG a on sobie idzie tam .Napisze szczerze pierwszy w życiu jak dojdzie to meczu Real -PSG będę kibicował w tym meczu Realowi .Niech każdy wygra LM tylko nie te Paryskie scie.................
1
@victor Na bank jesteś kibicem Realu albo Atletico bo jakbym był też bardzo by mnie to cieszył
1
@fotohobby No obyś miał racje ale ja tego nie kupuję bo nie można zganiać wszystkie nie wypały na Messiego jakoś De jong ,Pedri , Suarez ,Neymar , Thierry Henry a nawet Paulinho odnaleźli
1
@FCBparasiempre Coutinho ma wysoki kontrakt i już tyle dostał szans w Barcelonie że wystarczy .Nic już z niego nie będzie szkoda kasy i czasu
0
@FCBparasiempre Siema kolego ja tak prawie samo myślę .Tylko bym jeszcze do 3 panów dorzucił Roberto ,Pijanica i Couthino .Naszego Ronaldo Nazário de Lima bym jednak zostawił nie dlatego że teraz zagrał dobry mecz .Tylko kontrakt ma mały a i tak nikogo nie kupimy bo na Agüero nie liczę bo wyleczy kontuzje zagra może 3 mecze i znowu złapie kontuzje .City wiedział dobrze co robi że już pożytku z niego nie będzie .Mieliśmy nieudolny zarząd i nadal będziemy mieli bo Laporta to kłamaca
0
Z tych panów bym pożegnał już 4 lata temu Sergim Roberto i Sergio Busquetsem.
4
Szacun Leo za wszystkie lata i ci dziękuje bardzo .Ale przykrością zostań już w tym żałosnym Paryżu i nie wracaj .Bo od 2013 roku to czym gorszę wojenki z tym brudas Szejkiem i całym klubem a mimo tego tam poszedłeś .Zresztą po co miałbyś wracać Kapitanem byłeś tragicznym a na trenera się nie nadajesz
2
@barca87f Niech zostaje sobie kolego .Wiec coś ci napisze jestem fantykiem Barcy bardzo starej daty od 1992 roku i Real kiedyś miał dużo większe gwiazdy i dużo więcej gwiazd a nie wygrał Pucharu Europy a od nas dostawał lanie
0
@barca87f Pierwszy raz w życiu będę kibicował Realowi jak by doszło do meczu Real -Paryski scier................
0
Taki to ma dobrze a kasę na koncie i tak będzie się zgadzać
1
Barcelona to jak Biedronka zawsze niskie ceny haha .Choć Biedronce trzeba coś zapłacić za produkt haha . Suarez za worek ziemniaków Messi za darmo niech jeszcze Barca opłaca mu kontrakt w PSG haha. Za rok Grizman i Dembele pójdą za darmo do Paryża haha .Mieliśmy nieudolny zarząd i będziemy mieli teraz też bo Laporta od początku jest kłamcą
2
Jak byłem za tym żeby Laporta wygrał i wierzyłem że z czasem lat posprząta ten bałagan po tej Gndzie to Pan Laporta rozpoczął od kłamstw .Wcale się nie zdziwię jak wypłyną kolejne kłamstwa Laporty