Iniesta19820815
Dołączył/a: wrzesień 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy transfer jaki by był na koniec okienka ale to jest wręcz nie możliwe Oficjalnie Roberto sprzedany haha
0
@Sc00rwiel Nie wiem jakim cudem ten Roberto tyle czasu się utrzymuję w Barcelonie .Ona chyba rzeczywiście ma taśmy na wszystkie zarządy Barcelony haha .Moim zdaniem nie powinno go być w Barcelonie od 2015 i mam gdzieś jego gola z PSG i tak nic nie dał bo potem lanie było od Juventusu
6
Gol pięknej urody i szacun za te wszystkie chwile miłe co dał nam kibicą Barcelony .Ale przypominam że poziom tej ligi to może jak nasza Polska liga .Ale dobra klubu ciesze się że Leo nie wrócił .Nie oszukujmy się Messi wieku nie oszuka a jego dobre czasy na poziomie LM czy Ligi się już skończyły .
10
Mam nadzieje że spadną do Segunda tam gdzie ich miejsce
3
Skończyły by się przelewy od Pereza haha .Wiec nie na rękę sędzią
3
@gabrielos1899 Nie sądziłem że dożyje czasów gdzie jak Real grał Paryskim kur............. to będę w tym meczu za Realem hehe
0
@LucasW123 Jakie 100 mln dla Paryża tylko klauzule czyli Miliard i mogą go brać
1
@Mezocyklon87 dobre stary trafione w 10
1
Poproszę klauzule i siadamy do rozmów ???? dla Paryża tylko klauzule
0
@kacperFCB_ Zamknij mordę szczeniaku
2
Jeśli to prawda że Laporta nie poczekał do dziś że było 100 to jest dla mnie tak samo nie udolny jak Bartuś
0
@Chudini123 Nie ma szans stary Roberto ma taśmy na każdy zarząd haha
0
@Borneo Ramosa i Pepe nie ma to będzie teraz to gadał te żałosny Vinícius
0
Oficjalnie z ostatniej chwili Real przechodzi do sieci Play
0
Już miałem nadzieje że zielonym światłem do sprzedaży i misterny plan szlak trafił .Pan Robert już 8 lat za dużo w tym klubie jest .Albo ma taśmy na wszystkie rządy hehe .Albo gra za zasługę gola z PSG i dobre mecze przeciwko Realowi .
13
Napisze tak jestem fanatykiem Barcy od 1992 roku i Jeśli Lewy ma zostać to chcę powrotu Messiego .Nie dlatego że jestem Polakiem tylko to jest jedyny realny duet który może powalczyć o LM. Niech mi ktoś pokaże realny atak który będzie się liczył w LM .I jestem przekonany że jeśli wróci Leo i wszyscy będą zdrowi ważnych monetach LM możemy spokojnie wygrać LM
0
Witam sory że nie na temat ale lece na klasyk czy był ktoś z was ostatnio na klasyku i orientuje się ile czasu przed meczem wpuszczają na stadion ?
0
@dawidbudzik Siema mówisz za bramkami narożniki
0
Witam sory że nie na temat ale lece na klasyk czy był ktoś z was ostatnio na klasyku i orientuje się ile czasu przed meczem wpuszczają na stadion ?
0
@SeWo77 a od kiedy to Xavi zna taktykę haha
0
Droga redakcja proszę a wręcze błagam nie wystawiajcie wywiadu Xavim bo jego wypowiedzi po meczu są dramatyczne .Obstawiam że przegramy jeszcze ligę bo on jako trener nie ogarnia nic
1
W przerwie do Zmiany Xavi który nie ogarnia wiele rzeczy .I to nie tylko dziś tylko praktycznie co mecz .Żeby nie Ter Stegen i obrona i bardzo dużo fuksa w tym sezonie to nasze miejsce w lidze z Xavi może by było 4
0
Witam wszystkich Cules moim zdaniem dziś niech się wykartkuje Busquets i Gavi bo potem mamy ligowy u siebie z Valencia i jakoś sobie poradzimy bo Busquets i Gavi są potrzebni na wyjazd do Bilbo i Gran Derbi .Co do Raphinha, Ferran, Kessiego mogą się wykartkować z Valencia najwyżej nie pojada do Bilbo
0
@michalm21 W Ciągu ostatnich 10 lat nigdy nie było kompletu na klasyku
0
@michalm21 Tu się z Tobą nie zgodzę bo nawet za Guardioli i Mourinho w dniu meczu było można kupić bilet na oficjalnej stronie .Tylko był bardzo mały wybór
0
@kptGrzmor Witam ja też lece na klasyk ligowy 19 Marca i biletów nie będziesz miał na dniach czy na początku Marca .Tylko jak już będą to 3 dni przed meczem i zależy na jakie wejściówki się nastawiasz bo ty najtańszy raczej nie kupisz
1
@Ramaj77 dzięki bardzo pozdrawiam
0
Witam orientuje się ktoś jak po 90 minutach by był wynik 0:0 czy 1:1 np: czy Barca odpada .Bo wiem tyle że bramki na wyjeździe się nie liczą podwójnie ale jak to jest w przypadku remisów takich?
0
@Dzieniu Raczej tak bo bilety odblokują na stronie czy w kasach dopiero 3 dni przed mecze a ja będę wcześniej w Barcelonie .Wiec namiot rozbije pod kasa biletowa jak będzie trzeba haha
0
@Dzieniu Siema bilety jeszcze nie są dostępne w sprzedaży ale najtańszy to będzie koszt 200 euro i nie masz pewności czy kupisz .A jak z kolega kupuje najdroższe