0

@TaleOfUs
A ja powiem, że w F1 Fernando Alonso. Wybitny kierowca, z całą pewnością lepszego nie widziałem.

1

@Faro
W Realu musiałoby dojść do gigantycznego kataklizmu żeby Barcelona się do Realu zbliżyła. Te słynne dźwignie Barcelony to nic innego jak oddanie praw do przyszłych przychodów za gotówkę na już. Wszystko wskazuje na to, że ta dysproporcja będzie się tylko powiększać. Real za chwilę będzie zarabiał gigantyczne pieniądze na imprezach organizowanych na Bernabeu, czego Barcelona nie planuje. Odtrąbiony wszem i wobec wielki deal Barcelony z Nike również wygląda jak chwytanie sie ostatniej deski ratunku przez Laporte, bo warunki finansowe o których się mówi są praktycznie takie same jak ośmioletnia umowa Realu z Adidasem z 2019 roku, a nowy kontrakt Realu z Adidasem napewno będzie dużo wyższy.

0

@Blanco16
Nowy klient zawsze dostanie lepszą ofertę niż obecny. Ludzie niechętnie zmieniają operatorów i operatorzy o tym doskonale wiedzą ;) Sam mam Play na bezterminowej od 2 lat, Internet stacjonarny też już 2 lata na bezterminowej.

1

@RinooniR
Z tego co widzę na stronie Fiberhost, to operatorów jest kilku w tym 4 największych ogólnopolskich operatorów.

0

@Encore
Zgadza się, ale w United ma znacznie większe szanse na regularną grę, także niekoniecznie pieniądze musiały być decydujące. ;)

0

@T^L
Przecież te zmiany fiskalne nie weszły w życie.

0

@Iniesta997
Nie musiałby, nie ma takiego obowiązku żeby płacić piłkarzowi bez kontraktu gigantycznych premii, ale w rzeczywistości tak to właśnie wygląda. Alaba w Realu też ma warunki bardzo intratne ze względu na to, że przyszedł do Realu jako wolny zawodnik.

0

@Donnie_Darko
To, że facet zapomniał dodać że on sam, podobnie z resztą jak reszta reprezentantów Argentyny to potomkowie imigrantów z Europy.

2

@Iniesta997
Jasne, ale Barcelona też zapłaciła za transfer Lewego 45 baniek Bayernowi. Zawodnicy bez kontraktu zawsze dostają wysokie premię za podpis.

12

@messi33
Tak samo jak kompleks Ronaldo tutaj. Trzeba było zobaczyć co tu się działo jak grała Portugalia na Euro. Po każdym meczu była tutaj euforia jak po wygranej Lidze Mistrzów. Takie życie ;)

0

@Aragorn33
Spojrzałem teraz na ten artykuł o stratach Rosjan i bardzo pokrywają się z danymi podawanymi przez samą Ukrainę więc będę traktował je jako zawyżone. Jednocześnie nie znamy jakie realne straty ponoszą Ukraińcy. Oczywiście im wyższe straty Rosjan tym lepiej, mam jednak wrażenie że nie wykorzystujemy należycie czasu na dozbrojenie.

0

@Aragorn33
Pytanie tylko czy Ukraińcy mają na tyle siły żeby jeszcze 2 lata się bronić. Oni też giną, są narodem ponad 3 razy mniej licznym niż Rosjanie, a co gorsza dla nich młodzi Ukraińcy bawią się w zachodniej Europie i nie ma jak ich ściągać na Ukrainę i uzupełniać strat. W Rosji tego problemu nie ma.

0

@Aragorn33
Nie twierdzę, że wszystko poszło zgodnie z planem Rosjan, być może liczyli na to, że szybciej Ukraina siądzie do rozmów pokojowych. Natomiast celem tej inwazji napewno nie było opanowanie całej Ukrainy i anektowanie jej terytoriów. Mogę uwierzyć w to, że chcieli szybko opanować Kijów i posadzić na tronie swojego człowieka i tym samym zamknąć temat Ukrainy w NATO choć i to teoria mocno naciągana biorąc pod uwagę nastroje Ukraińców.

0

@Aragorn33
To jest akurat kompletna bzdura. Po 2014 roku nikt nie miał wątpliwości, że Ukraina potulnie odda się w objęcia Rosji. Rosjanie od czasów stalinowskich mają naprawdę świetny wywiad, więc nie uwierzę w błędne dane wywiadowcze na taką skalę.

0

@Aragorn33
Jeśli masz na myśli radziecką interwencję w Afganistanie to zupełnie nietrafione porównanie. Tam rząd afgański był pod wpływem Kremla i wojsko afgańskie nie stawiało oporu radzieckim. Zupełnie inna sytuacja gdy na Ukrainie była dobrze wyszkolona i nieźle wyposażona armia ukraińska.

0

@Aragorn33
Nie wydaje Ci się abstrakcyjna teoria, że Putin chciał zrobić blizkrieg na Ukrainie przy użyciu 150 tysięcy żołnierzy, rozciągniętych na bardzo szerokim froncie? Poczytaj jakie siły były angażowane do podobnych operacji przez Niemców, Amerykanów i Sowietów podczas II WŚ czy nawet w I wojnie w Zatoce.

400 tysięcy ludzi to rozumiem policzone przez jakieś niezależne źródło czy to co podaje strona Ukraińska?

0

@Aragorn33
„4. Obama chciał resetu, gdy Rosja jeszcze udawała, że można się z nią dogadać. Trumpiści chcą się z nią dogadać, gdy ta już rozpętała wojnę w Europie i to z ustępstwami dla Rosji.”

Jakie konkretnie rozwiązania tego konfliktu widzisz?

1

@Aragorn33
Może sobie stawiać żądania, na tym polega polityka. W NATO już jesteśmy i ewentualny atak Rosji wiązałby się z możliwą odpowiedzią ze strony sojuszu. Biorąc pod uwagę co dzieje się na Ukrainie uważam, że ten konflikt jest tylko po to żeby Ukrainy nie puścić do NATO. Nie bez powodu w lutym 22 roku z wizytą na Ukrainę wpadło raptem 150 tyś żołnierzy. Były to siły wielokrotnie za małe aby opanować i okupować kraj wielkości Ukrainy i rosyjscy dowódcy doskonale o tym wiedzą.

0

@Aragorn33
Ja mam pytanie odnośnie pkt 4. Jakie są alternatywy według Ciebie?

1

@Aragorn33
Naprawdę nie wiem jak i gdzie narodziła się legenda, która głosi że Putin ostrzy sobie zęby na Polskę? Po co? W jakim celu?

0

@Kgorecki2500
Przecież ten ich nazwijmy to występ, nie był krytyką imigracji tylko naśmiewaniem się, że syn imigrantów z Afryki reprezentuje Francję. Oni wszyscy przecież są potomkami imigrantów z Europy.

5

@PatrychoO
Pełni hipokryzji ćwierćinteligenci, którzy zapomnieli albo co bardziej prawdopodobne nawet nie wiedzą, że sami są potomkami imigrantów.

0

@Kamiloza91
To co dla Nico jest sufitem dla Kyliana jest podłogą. Nico to świetny piłkarz, jednak takich w każdej generacji jest przynajmniej kilku na swojej pozycji. Mbappe to piłkarz najlepszy w swojej generacji, naznaczający epokę. Znacznie bliżej do Mbappe jest Viniemu niż Nico Williamsowi.

0

@Michau98
Tak właśnie miałem napisać, ale zjadło mi spacje i zamiast Real nie wpadł to wyszło że realnie wpadł ;D

0

@Arden
To, która jest ładniejsza to kwestia gustu. Natomiast moim zdaniem trudniej strzelić jednak przewrotką nawet z bliska niż technicznie z dystansu. Przewrotek jednak jest znacznie mniej niż technicznych strzałów z dystansu. ;)

0

@Kamiloza91
Nie ma sensu porównywać obecnej pomocy Reali do CKM. Realnie wpadł w pułapkę szukania nowego Kroosa, Casemiro czy Luki. Zupełnie inna charakterystyka piłkarzy.

0

@Xaviball
A daj pan spokój. ;D

1

Chodzą słuchy, że Bayern dopłaci żeby tylko ktoś zabrał Kane’a.

2

@mekston
Wg mnie tak, według Szpaka to Gavi.

0

@FcPortoFan1999
Żartuje oczywiście. Każdy wie co autor miał na myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?