0

@Dari0G
To oczywiście też.

0

@arasz1819
A wyobrażasz sobie inny sposób zakończenia tej wojny niż ten zgniły rozejm?

0

@Kgorecki2500
Tu nie chodzi o tanią sensacje tylko o kreowanie rzeczywistości. Media już dawno nie spełniają roli informacyjnej. Kiedyś podawane były fakty, dzisiaj fakt podawany jest razem z opinią.

0

@SergioBusquets5
Xabi to też nie jest gość z pierwszej łapanki. W piłce wygrał wszystko jako piłkarz, już sporo jako trener biorąc pod uwagę staż trenerski, a i charakter ma taki, że na głowę wejść sobie nie da.

1

@Comentateiro
I z pakietu, który mamy do wyboru lepszego nie ma.

Trzaskowski, który ma rozdwojenie jaźni i dzisiaj gada jedno, jutro zmienia zdanie o 180 stopni. Poglądy powiedziałbym do ustalenia. Kompletny brak samodzielności, typowy wykonawca poleceń Tuska. Pomijając, że nie zgadzam się z nim w żadnej kwestii, to cała jego dotychczasowa kampania to kabaret.

Nawrocki - no cóż, próbują zagrać to samo co w 15’ i liczą że się uda (patrząc na to co w kampanii wyprawia Rafał, to wydaje się możliwe). Całkowicie miałki kandydat, w zasadzie nie wiem czego się po nim spodziewać. Jako, że nie jest politykiem to może być bardziej niezależny od Jarka niż Trzaskowski od Tuska. Chyba, że na Nowogrodzkiej leżą w sejfie jakieś kwity.

Hołownia - klaun, który gra w grę której ewidentnie nie rozumie.

Resztę pomijam bo ich poparcie jest na poziomie błędu statystycznego.

2

@Rastafarnianin
Zapożyczone z filmweb…

1

@Tomaszekkkkk
Z niego śmieją się już chyba wszyscy. Siedzi w szortach po uszy niczym jego idol Livermore. Jak mu kasy wystarczy to w końcu wejdzie i znowu będzie latał po telewizjach z łatką giełdowego guru.

0

@Comentateiro
No błagam, nie chcesz mi powiedzieć że Trump wypada wizerunkowo gorzej niż Kamala i Biden prawda? Tego nie da się zrobić gorzej.

0

@Comentateiro
Demokracja walcząca to sugestia premiera Tuska, nie moja.

Zasadniczo nie bronię niczego. Nie jestem prawnikiem i nie będę się spierał kto rozpoczął demontaż sądownictwa w Polsce, ale wiem że ani jednej ani drugiej stronie nie zależy na zakończeniu tej degrengolady.

Ty nie rozumiesz mnie, a ja nie rozumiem ludzi którzy wierzą w dobre intencje Tuska i jego przybocznych.

3

@Tomaszekkkkk
Ja to wiem, mi nie musisz tłumaczyć że hossa zbliża się ku końcowi. Natomiast szukanie krachu na giełdzie dzisiaj jest nielogiczne. Kolega się chyba naczytał twitow Zaorskiego, który szortuje od tygodnia DAX, Nasdaq, XRP i cholera wie co jeszcze.

3

@Comentateiro
Dziwi Was, że niezamożni oddali głos na Trumpa, ale to że 4 lata wcześniej wybory wygrał niedołężny starzec już dziwne nie jest. To się dopiero wymyka racjonalnym wyjaśnieniom.

0

@Popitek12
Jak się brzydzisz fastfoodem to raczej nie.

2

@Mitch_Atleta
Bo prezencja i sposób wypowiedzi jest w porządku. Gorzej jak się słucha ze zrozumieniem. Wtedy czar pryska. Mam wrażenie, że ta kampania będzie klęską taką jak kampania bredzisława w 15’.

0

@Comentateiro
A to ciekawe, bo ja tak właśnie odbieram zapowiedź demokracji walczącej. Prawo prawem, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

0

@michal26
No to napisałem Ci, że nie warto wtedy głosować. Nie rozumiem głosowania „bo to obywatelski obowiązek”.

2

@kpiarz
Skąd pomysł, że wywołają krach na złość Trumpowi?? Czy podczas pierwszej kadencji nastąpił jakiś krach o którym zapomniałem czy to spiskowa teoria dziejów z tzw. d.py?

0

@Comentateiro
Wpadniemy w to samo bagno, które mieliśmy przez poprzednie 8 lat. PiS przetarł szlak i pokazał do czego można się posunąć mając pełnię władzy.

0

@michal26
To lepiej nie głosować niż głosować na Trzaskowskiego. Obowiązku głosowania nie ma.

0

@BorzyKrzys
Trzeci świat normalnie. Najpierw przez 8 lat stał kordon pod willą naczelnika, policja z dźwigu zaglądała ludziom do mieszkań, a teraz jak kot z pęcherzem latają za autorami kretyńskich komentarzy w Internecie. Jeszcze chwila reaktywują bezpiekę.

0

@kpiarz
Nie przez służby tylko przez wielkie fundusze inwestycyjne. Przez te same fundusze są kontrolowane światowe giełdy.

0

@Criss18Barca
Nie tyle atrapa, co po prostu wymontowali z tego Audi silnik do transportu między skoczniami, a Małysz zamówił sobie Audi w polskim salonie. Opowiadał niedawno tę historię.

0

@Popitek12
U mnie klasycznie - Eldo, Małpa, Pih… dla mnie rap się skończył ;D

1

@Roobo
Dlatego nie mam za grosz szacunku do lewicy, która na każdym kroku chce ograniczać naszą wolność. Jak Facebook cenzuruje treści niezgodne z lewicowym światopoglądem to wszystko jest w porządku. Europa prędzej czy później musi upaść z takimi elitami u steru.

0

@Castro
Ja nie jestem kibicem Barcelony i jest mi napewno łatwiej spojrzeć na to chłodnym okiem.

0

@Puyol88
20 lat temu z hakiem Barcelona też miała swoje problemy i bywała ligowym średniakiem. Do 2006 roku dużo bardziej utytułowanymi klubami były Bayern i Liverpool. To era Messiego wszystko zmieniła i Barcelona weszła na stałe do grona najlepszych klubów Europy.

0

@Puyol88
Na jakiej podstawie twierdzisz, że takiemu Bayernowi czy Liverpool’owi daleko do Barcelony?

0

@Death11
Tylko, że Laporta wydaje się nie robić nic żeby klub na prostą wyprowadzić. Wyprzedaje srebra rodowe, których za chwilę zabraknie. Co sprzeda następnym razem? Zostało już chyba tylko Camp Nou.

0

@DTMisTheBest
Jak u nas zdasz prawko to też możesz rok nie jeździć i nikt nie wymaga od Ciebie drugiego egzaminu.

3

@insp1re
Nie jest to moim zdaniem to samo. Dla 80 latka najpierw wielką technologią był prąd i radio, później telewizja i telefon, później komputer i smartfon. Rozwój technologii w trakcie życia takiego 90 latka był nieprawdopodobny. Młodzi ludzie uczą się bardzo szybko i dlatego nowe technologie nam nie straszne. Natomiast wymiana koła to jest rzecz banalnie prosta, podobnie jak wywiercenie dziury w ścianie.

0

@LovciamBarce
Też ostatnio doszedłem do wniosku, że największą różnica między Perezem a Laportą i Bartomeu to podejście do klubu. Perez na pierwszym miejscu stawia Real, a pozostała dwójka własne interesy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?