@FcPortoFan1999 Arabia, petro dolary robią swoje i w ogóle nie ma mu sie co dziwić. Ci co pieprzą, że swoje zarobił i po co mu kolejne 90mln mają iq rozgwiazdy. Hajsu nigdy za wiele, a liga słaba, można sobie międzyczasie świat zwiedzać i przytulać ogromny pieniądz.
@Batys Siemka :) Ja nie byłem fanem tego transferu od początku, ale ok pierwszy sezon się sprawdził. Jednak to nie jest napastnik pokroju Suareza, a takiego potrzebuje Barca. Wysokie typowe 9 rzadko tu wypalały, a sprawdzali się sprytni, szybcy i techniczni jak Villa, Eto, Suarez itd. Dlatego zdecydowanie powinniśmy porzucić operacje Alvarez, a szczególnie przez wzgląd na cenę i skupić sie na tym João Pedro.
Niemieckie drzewa okupują Warszawę! Ludzie obudźcie się! Włączcie TV, wyłaczcie myślenie!
Na swój sposób szanuję to, że wPolsce24 nawet nie stara się udawać, że jest poważną telewizją zajmującą się poważnymi rzeczami https://t.co/Huuf5EYILd">pic.twitter.com/Huuf5EYILd
ehhh kiedyś to było... człowiek wbiegał do domu po szkole i od razu obiad i Pokemony o 16:00 na Polsacie :D Do tego w szkole na korytarzu się rzucało tazosami :D BTW Do tej pory lubię tę piosenke i mam na dzwonek :D
🇸🇪 Studio Olimpijskie w szwedzkiej telewizji publicznej. Jeden z ekspertów prosi koleżankę ekspertkę, aby zatkała uszy, bo za chwilę powie słowo zakazane w islamie.
Kto tak nie robił niech pierwszy posypie kreskę :D
„Nie boję się zarazków. Kiedyś wciągałem kokainę z deski sedesowej” – Sekretarz Zdrowia i Opieki Społecznej USA Robert Kennedy Jr. https://t.co/1RF6k2b1KB">pic.twitter.com/1RF6k2b1KB
No powiedzmy sobie wprost, trzeba być chorym psychicznie by słuchać takich ludzi i czerpać od nich informacje niczym prawdę objawioną.... Każdy ma swoją Holecką i Rachonia xD
Dorota Wysocka-Schnepf o Kanale Zero i Stanowskim:
„To jest projekt podszyty PiSem i prezydentem, to widać, też podszyty jakąś naleciałością z Moskwy. Mówimy o osobie, która nie jest dziennikarzem choć za dziennikarza się podaje” https://t.co/a8mkbvOICU">pic.twitter.com/a8mkbvOICU
1
@Adran360 No właśnie, laska, a ja o Ance ;-)
3
To co Anka zamienia Baciate na Burkę? to na b i to na b :D
3
@FcPortoFan1999 Arabia, petro dolary robią swoje i w ogóle nie ma mu sie co dziwić. Ci co pieprzą, że swoje zarobił i po co mu kolejne 90mln mają iq rozgwiazdy. Hajsu nigdy za wiele, a liga słaba, można sobie międzyczasie świat zwiedzać i przytulać ogromny pieniądz.
1
@Batys Siemka :) Ja nie byłem fanem tego transferu od początku, ale ok pierwszy sezon się sprawdził. Jednak to nie jest napastnik pokroju Suareza, a takiego potrzebuje Barca. Wysokie typowe 9 rzadko tu wypalały, a sprawdzali się sprytni, szybcy i techniczni jak Villa, Eto, Suarez itd. Dlatego zdecydowanie powinniśmy porzucić operacje Alvarez, a szczególnie przez wzgląd na cenę i skupić sie na tym João Pedro.
3
Uff nareszcie Lewy odchodzi... Ostatnio to był cień piłkarza, którym był.
11
Kubuś chyba pilnie potrzebuje pomocy medycznej xD
0
@pt9 kurła nazwy tych klubów jak z losowego generatora xD "Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski", "Górnik Zamek Książ Wałbrzych", "Czarni to Wy" xD
9
Niemieckie drzewa okupują Warszawę! Ludzie obudźcie się! Włączcie TV, wyłaczcie myślenie!
0
Topowy arbiter, nie wiem o co się czepiacie.
4
Szwecja cienka jak sik pająka, ale nasi wylewami podają jej rękę…
2
Ale mnie wkurwia to pieprzenie Laskowskiego xd
0
@mrboom Mi sie wydaje, że 16, ale się nie kłócę :D
4
ehhh kiedyś to było... człowiek wbiegał do domu po szkole i od razu obiad i Pokemony o 16:00 na Polsacie :D Do tego w szkole na korytarzu się rzucało tazosami :D BTW Do tej pory lubię tę piosenke i mam na dzwonek :D
9
Zawsze śmieszy :D
https://x.com/venom1s/status/2023080152373338275
5
Ten świat idzie w porąbaną stronę....
4
Kto tak nie robił niech pierwszy posypie kreskę :D
1
No i po temacie xD
https://x.com/ailker/status/2022029772629655721
0
Po prostu KURWA MAĆ
0
@szymonekk no, no… tak będzie
0
Dramat… gramy na poziomie pucharu Tymbarka…
0
To będzie pogrom….
1
Przecież my potrzebujemy klasowego ŚO na miesiąc temu….
0
@Matan_Zajcev No jak Ty zgadzasz się z ich narracja to tylko współczuć.
0
Żenada zachowanie Garcii
4
No powiedzmy sobie wprost, trzeba być chorym psychicznie by słuchać takich ludzi i czerpać od nich informacje niczym prawdę objawioną.... Każdy ma swoją Holecką i Rachonia xD
1
@Safrani Orzeczenie po lini bankowej, finansjera może otwierać szampana.
8
Karta UNO reverse została zagrana xD
7
Bo prawdziwa miłość nie zna barier, a tym bardziej szyb w oknach xD
https://x.com/krulbijedame/status/2021316484157321635
20
Ten kraj robi się coraz bardziej oderwany od logiki xD
26
Każdy ma swoje pomysły na grę :)