1

@Adran360 No właśnie, laska, a ja o Ance ;-)

3

To co Anka zamienia Baciate na Burkę? to na b i to na b :D

3

@FcPortoFan1999 Arabia, petro dolary robią swoje i w ogóle nie ma mu sie co dziwić. Ci co pieprzą, że swoje zarobił i po co mu kolejne 90mln mają iq rozgwiazdy. Hajsu nigdy za wiele, a liga słaba, można sobie międzyczasie świat zwiedzać i przytulać ogromny pieniądz.

1

@Batys Siemka :) Ja nie byłem fanem tego transferu od początku, ale ok pierwszy sezon się sprawdził. Jednak to nie jest napastnik pokroju Suareza, a takiego potrzebuje Barca. Wysokie typowe 9 rzadko tu wypalały, a sprawdzali się sprytni, szybcy i techniczni jak Villa, Eto, Suarez itd. Dlatego zdecydowanie powinniśmy porzucić operacje Alvarez, a szczególnie przez wzgląd na cenę i skupić sie na tym João Pedro.

3

Uff nareszcie Lewy odchodzi... Ostatnio to był cień piłkarza, którym był.

11

Kubuś chyba pilnie potrzebuje pomocy medycznej xD


0

@pt9 kurła nazwy tych klubów jak z losowego generatora xD "Tasomix Rosiek Stal Ostrów Wielkopolski", "Górnik Zamek Książ Wałbrzych", "Czarni to Wy" xD

9

Niemieckie drzewa okupują Warszawę! Ludzie obudźcie się! Włączcie TV, wyłaczcie myślenie!

0

Topowy arbiter, nie wiem o co się czepiacie.

4

Szwecja cienka jak sik pająka, ale nasi wylewami podają jej rękę…

2

Ale mnie wkurwia to pieprzenie Laskowskiego xd

0

@mrboom Mi sie wydaje, że 16, ale się nie kłócę :D

4

ehhh kiedyś to było... człowiek wbiegał do domu po szkole i od razu obiad i Pokemony o 16:00 na Polsacie :D Do tego w szkole na korytarzu się rzucało tazosami :D BTW Do tej pory lubię tę piosenke i mam na dzwonek :D

9

5

Ten świat idzie w porąbaną stronę....


4

Kto tak nie robił niech pierwszy posypie kreskę :D


1

0

Po prostu KURWA MAĆ

0

@szymonekk no, no… tak będzie

0

Dramat… gramy na poziomie pucharu Tymbarka…

0

To będzie pogrom….

1

Przecież my potrzebujemy klasowego ŚO na miesiąc temu….

0

@Matan_Zajcev No jak Ty zgadzasz się z ich narracja to tylko współczuć.

0

Żenada zachowanie Garcii

4

No powiedzmy sobie wprost, trzeba być chorym psychicznie by słuchać takich ludzi i czerpać od nich informacje niczym prawdę objawioną.... Każdy ma swoją Holecką i Rachonia xD


1

@Safrani Orzeczenie po lini bankowej, finansjera może otwierać szampana.

8

Karta UNO reverse została zagrana xD


7

Bo prawdziwa miłość nie zna barier, a tym bardziej szyb w oknach xD
https://x.com/krulbijedame/status/2021316484157321635

20

Ten kraj robi się coraz bardziej oderwany od logiki xD

26

Każdy ma swoje pomysły na grę :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?