Tak btw. co sądzicie o rzutach wolnych ? Według mnie powinni zmienić, że Messi "na siłe" będzie wykonywał każdy rzut wolny. Przecież Neymar lub Suarez (,gdy będzie mógł grać) też potrafią celnie uderzyć. Denerwuje mnie ,że np. jest kąt gdzie "lepszym" rozwiązaniem będzie wykonanie wolnego z prawej nogi niż z lewej. Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam
Komentarze
2
jak Bravo nie bedzie mial po tym meczu 11/10 ...
1
Gdybym powiedzial co sadze o wyborze Zlotej Pilki 2015 , poszedlbym do wiezienia
1
haha MASZYNA :D
1
1
no nie moge ! toć oni sie bawia z nimi jak z dziecmi :O
17
http://static.fangol.pl/content/7/5/d/75d3f728f0cce984f7a508f6c3c7a8b0-full.gif
99 drybling , 99 kontrola piłki
15
Nie wiem co mnie bardziej denerwuje:ta gra w ataku sevilli czy ta durna opaska na glowie Bale'a
12
Tak btw. co sądzicie o rzutach wolnych ? Według mnie powinni zmienić, że Messi "na siłe" będzie wykonywał każdy rzut wolny. Przecież Neymar lub Suarez (,gdy będzie mógł grać) też potrafią celnie uderzyć. Denerwuje mnie ,że np. jest kąt gdzie "lepszym" rozwiązaniem będzie wykonanie wolnego z prawej nogi niż z lewej. Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam
8
https://38.media.tumblr.com/b1a43377872b6a37dbe1199d730d3379/tumblr_mr8rnr75YU1ryruxqo1_400.gif :)
7
łooo Douglas jak ładnie klepal pilke z kolegami w tym dziadku :P Widac ze Arda równiez dobrze sie w tym czuje!