IscoDisco
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
jak Bravo nie bedzie mial po tym meczu 11/10 ...
1
Gdybym powiedzial co sadze o wyborze Zlotej Pilki 2015 , poszedlbym do wiezienia
1
haha MASZYNA :D
1
1
no nie moge ! toć oni sie bawia z nimi jak z dziecmi :O
1
Jak tak dalej pojdzie to nie ma co Messiego nawet wprowadzac :D nie ma co ryzykowac poki co, nawet jesli mialoby byc to wejscie pod koniec na poczucie rytmu meczowego
5
Dossa Junior od czerwca jest w Konyasporze ;)
7
łooo Douglas jak ładnie klepal pilke z kolegami w tym dziadku :P Widac ze Arda równiez dobrze sie w tym czuje!
8
https://38.media.tumblr.com/b1a43377872b6a37dbe1199d730d3379/tumblr_mr8rnr75YU1ryruxqo1_400.gif :)
1
przecież * :)
17
http://static.fangol.pl/content/7/5/d/75d3f728f0cce984f7a508f6c3c7a8b0-full.gif
99 drybling , 99 kontrola piłki
0
Takie ofensywne 4/10
2
Pique sie rozstrzelał ;)
7
tak
1
Douglas & S.Roberto i lecimy z nimi ;>
2
Nah,..... słynna piętka Wawrzyniaka ? ;)
1
jak myślicie jak będzie wyglądała nasza 2 linia? bo według mnie to ona zadecyduje kto zdominuje ten mecz. Iniesta , Xavi , Rakitić, Busquets lub Mascherano na Dmie. Lucho ma problem..
1
Przepraszam czy ktoś orientuje się czy jest jakaś biografia,autobiografia itp. poświęcona Ronaldinho ? Z góry dziękuję za odpowiedź ! :-)
1
http://fangol.pl/view/34646/mala-roznica
1
Mowia: "Sam meczu nie wygrasz! "
Jak to ? Przecież da się ! . Drybluj (nikomu nie podawaj), wpadnij w pole karne, rzuć się na murawę, otrzymaj karnego po czym sam go wykorzystaj ! Nie wyszło ? Spróbuj ponownie ! Udało się tym razem ? Tak a ,wiec wykonaj calm down i ciesz się z bramki !
7
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1891114_724027204283356_1892440287_n.jpg
Ten mecz na bardzo długoo zapamiętam !
2
http://fangol.pl/view/24071/mourinho-o-nurkowaniu
3
http://static.fangol.pl/content/a/d/3/ad3213fce902639068f9ca139f420541-full.gif
To mi zawsze polepsza humor ;>
2
a nie 5/5 to żałosne symulki ?
1
Co zrobisz ? Nic nie zrobisz ! Niestety .. a znając życie to "jedyny" kandydat do Złotej Piłki bo przecież ile to on goli nie strzelił , oraz przecież wygrał LM ! Echh szkoda tych Hala Dzieci czasem..
1
Ma ktos linka do Atletico Juve ? najlepiej z komentarzem z canal + . z gory dziekuje !
2
Ronaldo nie trafił w bramkę czy bramkarz obronił ?
1
czy posiada ktos dobrego linka do Atletico - Juve ? z góry dziękuje !
1
To wg Pana kto jest lepszy od Alvesa w polskiej lidze ?
1
100 % racji !