0

Po dzisiejszym meczu do mowy wejdzie nowe wyrażenie- ''pieprzyć jak Trzeciak". Nie przypominam sobie innego meczu w którym komentator miał tak mało do powiedzenia, a mówił tak wiele...

0

Zgadzam się z tobą Fabs te nic nie gra ale dlatego, że jest wyłączony z gry, widać że nie radzi sobie na szpicy. To co w styczniu wystarczało na Osasunę to na Włochów za mało. I subiektywnie twierdzę że grałby lepiej od Xabiego.
Alonso słabo organizuje grę, zobaczcie jakie problemy ma Hiszpania przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy.

0

Tak w ogóle rozwala mnie ten komentator, mówi o niesamowitych długich podaniach Pirlo i mówi o tym że tylko Xabi Alonso może się zbliżyć do jego poziomu a na boisku Xavi biega...

0

Niech wpuści Llorente za Xabi Alonso, bo ten gra dzisiaj straszny piach. Fabs do tyłu i gra gitara.
Tak w ogóle to o ile wczoraj graczom Realu szło dobrze o tyle dzisiaj są najgorszymi w swojej drużynie (poza Ikerem rzecz jasna).

0

CR7 zagrał wczoraj dobrze. Zaliczył kilka dobrych podań i był bardzo, jak na niego, altruistyczny. W ogóle jestem trochę zdziwiony bo po meczach towarzyskich i doniesieniach ze zgrupowania Portugalczyków spodziewałem się sporego łomotu a zagrali naprawdę nieźle. Jednak do wyjścia z grupy to raczej nie wystarczy, stawiam na Danię i Niemcy.

0

@Matusiak95 Mam nadzieję, że o Huntelaarze pisałeś z ironią. Bo akurat ani młody (29 lat) ani dynamiczny akurat nie jest. Choć nie zmienia to faktu, że jest bardzo dobrym piłkarzem, ale to typowy statyczny lis pola karnego, taki następny Ruud van Nisterlooy. Do Barcelony by nie pasował u nas wykańcza akcje Leo.
Ale ten lewy obrońca, Jetro Willems faktycznie niezły, może się nim Barca zainteresuje. Jak na swój wiek to grał świetnie.

0

Wiem, że się czepiam ale w 2010 roku Barca nie zagrała w KMŚ i Superpucharze Europy, więc jeszcze trzech meczów tu brakuje. Ale i tak dawka niesamowita, to nieprawdopodobne, że ten zespół gra z takim natężeniem i na takim poziomie, oby to trwało jak najdłużej.

0

JdS nieźle grał w ostatnim presezonie na PO. Może on?

0

Kasabian: Janusz Maj z Torpedy Wypizdowo, przy całym szacunku dla jego umiejętności, nie zdobył ostatnich 3 złotych piłek.

0

Ja mam takie pytanie: Dlaczego kiedy Keita wchodzi na boisko i przez pół godziny nie wykonuje żadnego konstruktywnego zadania dostaje 6 za uspokojenie meczu, zaś Fabregas za dokładnie taką samą grę dostaje ocenę o 2 stopnie niską z uzasadnieniem o bezpłciowej grze? Rozumiem, że Keita jest pupilkiem Mistera i gra bardziej za to co wnosi do szatni niż na boisko, ale na tej stronie ewidentnie i regularnie zawyża mu się oceny meczowe. I sorry, ale argument że jest od "czarnej roboty" wcale mnie nie przekonuje, często w okolicach 60 minuty Barca wyraźnie zwalnia i oddaję się obserwowaniu poczynań wyłącznie Keity i wciąż nie dostrzegam niczego co by miałby wnieść do gry. Lubię Keitę, to pozytywny gość, ale jego 50 spotkań w sezonie odebrało możliwość rozwoju jakiemuś piłkarzowi Barcy B, który wcale nie odbiega od niego umiejętnościami.

0

Choć istnieją bardziej dyplomatyczne sposoby wyrażania opinii to x_barca_x ma dużo racji. Dla Abidala czynny sport już się skończył i to nie jest kwestia jego chęci, ducha czy determinacji. Na pewno będzie otoczony najwyższej klasy opieką medyczną, która postara się wydłużyć jego życie tak bardzo jak to możliwe, ale powrót na boisku? Może wejdzie na kilka minut na pożegnanie z kibicami, ale na więcej nie ma co liczyć.

0

@KUMAVEB04
Wydaje mi się, że ci którz tak piszą nie mają na myśli, że Raul się sprzedał ale po prostu żałują, że nie będą mogli go oglądać już na europejskich boiskach...
Też żałuję, bo Raul to jedna z największych postaci w futbolu jakie kiedykolwiek widziałem.

0

Najgorsze w tym meczu już chyba za nami, ale nerwy były :). Keita mnie mocno niepokoi, może dzisiaj zapracować na czerwo, bo Pep będzie Busiego oszczędzał. Ważne że nasi są dzisiaj skuteczni, bo bywało z tym różnie.

0

Dobre wyniki cieszą, ale pytanie czy nasze chłopaki z LIGA 1a DIVISIÓN ALEVÍN nie marnują swoich talentów grając z drużynami o tyle słabszymi.
Więcej chyba by wynieśli z meczów z starszymi, choćby nawet przegranymi...

0

@Duch toma joad
Bardzo często zgadzam się z twoimi postami i uważam cię za jednego z bardziej inteligentnych tutejszych forumowiczów, ale tutaj z tobą się zgodzić nie mogę. Porównujesz dotychczasowe dokonania bramkowe Alexisa w Barsie z dokonaniami Ronaldo, czy Henriego w Arsenalu. Jednak ci zawodnicy grają na innych pozycjach, Alexis jest skrzydłowym, a skrzydłowi u nas mają wiele innych zadań, w tym dużo defensywnych, zaś wkładu Chilijczyka w pressing drużyny zauważyć nie można. Nie jest on goleadorem, ale też nigdy nim nie był, jego statystyki z Udinese nie rzucają na kolana. Alexis ma dużo innych zalet: utrzymywanie się przy piłce z obrońcą lub dwoma na plecach, wychodzenie na czyste pozycje, szybkość, gra w defensywie, poświęcenie dla drużyny własnych ambicji. Pewnie, każdy by chciał żeby grał tak odważnie jak w Udinese, ale tam gra się dużo więcej z kontry, miał więcej miejsca na boisku, mniej obciążeń taktycznych i więcej mu było wolno od innych graczy. W Barcelonie gra opiera się na Messim i widać że Chilijczyk to zaakceptował i stara się dostosować do zespołu.
Alexis będzie się rozkręcał, o ile nie będzie łapał kontuzji, fajnie by było gdyby się nauczył unikać urazów tak jak to robi dziś Messi.
P.S Lennon w Barcelonie to nawet bardzo fajny pomysł, też podoba mi się jego gra, ale chyba w Barcelonie nie ma już miejsca na skrzydłach...

0

Ostatnio Sergio się pod tym względem bardzo mocno poprawił, ale nadal widząc zwijającego się Busquetsa czekam na powtórkę. Trochę szkoda, że wyrobił sobie taką opinię, ale jeśli będzie się wystrzegał takich zagrań w przyszłości i będzie grał swój najlepszy futbol to bez wątpienia zostanie zapamiętany, jako jeden z najlepszych DM' ów w historii.

0

@prokofiew
Redakcja zmienia oceny, ale tylko wtedy gdy większość forumowiczów jednogłośnie się za tym opowiada.
Tello zagrał bardzo dobrze, narobił dużo wiatru, strzelił dwa gole, ale zaliczył też kilka strat, no i nie wykorzystał sytuacji w końcówce. Żeby dostać dziewiątkę to musiałby ją wykorzystać. 8 to już jest bardzo wysoka ocena, 9 dostaje się za genialną grę a 10 za dzieła sztuki (patrz Messi).
Pique zagrał solidnie popełnił kilka błędów ale moim zdaniem za te dokładne długie podania zasłużył na siódemkę.
Tak z innej beczki to szkoda mi naszego Pedro. Starał się bardzo, ale gdzieś zapodział swoją skuteczność, gdyby wykorzystał te dwie dobitki to może doszło by do jego przebudzenia. Może pomogłoby by mu przeniesienie na kilka spotkań do rezerw? Nabrałby tam pewności siebie i ogrania.
Pozdrawiam

0

Po co w ogóle takie niusy na tej stronie. Transfer Bale'a do Barcy jest równie prawdopodobny jak Wawrzyniaka. Jeśli przyjdzie do nas jakiś defensor w najbliższych latach to pewnie tylko Jordi Alba. I dobrze bo o wiele bardziej do nas pasuje!

0

Ależ nasi pięknie podają, i to bez Generała!

0

Ja bym chciał jedynie aby doszło do zgody na linii Laporta/Cryuff-Rossel. To by o wiele poprawiło stosunki w klubie i pewnie skłoniło Pepa do pozostania w Barcelonie na długie lata.

0

Przyznam, że nie byłem dotychczas fanem talentu Tello, ale to co on teraz wyprawia to jest niesamowite, biję się w piersi

0

Dobrze, że Pep wstawił Sergio Roberto za Xaviego. Po co się ma Generał męczyć, a Sergio obok Rafinhi to mój ulubieniec z Barcy B i faworyt do strzelenia szóstej bramki w tym meczu ;)

0

Ależ piękna bramka....

0

Karny niesłuszny, oby Barca wpakowała jeszcze kilka goli po akcjach aby zatrzeć złe wrażenie.

0

5 dla Keity?? Chyba oglądałem inny mecz, u mnie Keita zawalił bramkę i spowodował dziurę w środku pola. Porównywanie go z Thiago a już dawanie im tej samej oceny uważam za jakąś totalną pomyłkę. Mam nadzieję że Pep już więcej Malijczyka w takich momentach nie wystawi kosztem ofensywnego pomocnika. Keita jest dobrym zawodnikiem dla Barcy ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy ta ma mecz pod zupełną kontrolą, a najlepiej prowadzi kilkoma bramkami. Wczoraj ta zmiana była jedną z najgorszych jakie Pep mógł dokonać. Dla mnie Keita 2, maksymalnie 3

0

@FCBFOREVER tutaj chyba chodzi jedynie o mecze w europejskich pucharach, bo jak wiemy Messi władował 2 bramki Napoli przed tym sezonem.

0

Chociaż poprzednia wersja strony bardziej mi się podobała esteycznie, to jednak ta wersja jest zdecydowanie bardziej przejrzysta (bardzo dobry pasek po prawej stronie). Chciałbym tylko zwrócić uwagę na bałagan w Estadisticas de la Liga, bo trochę tam się nie zgadza ;).
P.S. Zastanawiałem się dlaczego zwinięta tabela La Liga jest do 6ego miejsca, dopóki nie zobaczyłem kto jest na siódmym ;)

0

Trochę słabo gra BATE... ale wątpię żeby komukolwiek na tej stronie to przeszkadzało ;)

Jeśli będą skoncentrowani do końca to może być manita!

0

Wolałbym żebyśmy grali na wyjazdach 4-3-3 ale Pep pewnie się cackał nie będzie. Nie krytykuję 3-4-3, ale przy każdej kontrze przeciwników serce mi podskakuje, a BATE grając u siebie nie będzie kalkulowało.

Obstawiam 2-3 dla Barcy po zaciętym meczu a bramy dla nas: Messi,Cesc i Villa, choć mam nadzieję że mnie Katalończycy znów pozytywnie zaskoczą- z Atletico też się spodziewałem ciężkiej przeprawy ;)

0

Zastanówmy się:

1. Piłkarz przeciętnego klubu z ligi angielskiej do Barcelony

2. Obrońca z opinią twardziela do Barcy gdzie Pep najchętniej ustawiłby w polu 10 pomocników

3. Za 11 milionów, podczas gdy kończy mu się pół roku później kontrakt

Wniosek: Angielskie brukowce nie mają o czym pisać. Prędzej Salamon przejdzie do Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?