Iwanek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://strm360.blogspot.com/?m=1
A to awaryjne po angielsku
0
http://www.telewizjada.net/live.php?cid=10
Po polsku. Może być kilka minut opóźnienia.
0
Wiecie czy na canal+sport będzie transmisja łączona?
0
Teraz real nie może się mierzyć z Atletico ;D
0
Jak dla mnie bomba, wygrać puchar na stadionie największego rywala ;D.
0
Trochę napewno, ale szymuś po prostu bardzo wyzywa się z gry. W końcu to jego życie
0
U mnie nr 2 jest fnaf i mandzia :D
0
Ja akurat za TWD nie przepadam :/
3
Ja czasami zerkam na fife i betowanie, poza tym Menadżera się oglądało, a teraz czekam na outlasta 2 w 2016. Bo outlast u isamu to była dla mnie najlepszą serię na YT :D
0
Czemu? Ja wolę wygraną realu, po takiej wygranej kibice uwierzą w CL i jeszcze bardziej się załamią niż dziś po prysznica :D. Poza tym Real już nas nie dogoni, a atleti jeszcze mogą.
0
Spoko, to mialbyć trol, bo myślałem że o Polsce mówisz :(
0
Ale ja wiem że komentarz był wcześnie :). Tylko chciałem żebyś to zauważył
0
Widzisz Nowy artykuł?
0
Np. West Ham ;)
0
Chyba o Alena na mu chodzilo
0
Oni się po prostu uzupełniają.
0
Jeszcze rok, potem do nas lub do lepszej drużyny na rok
0
No to 3:1 (MSN i halilovic)
0
Mi na transmisji łączonej po 15 minurach sie włączyło
0
Telewizjade.net transmisja łączona na canal+sport
2
Ja telewizjade ogladam
0
Dzięki ku***, dziękuuuuuuujeeeeeeeemyyyyyyy
0
Na ktoś transmisję na żywo najlepiej po polsku?
0
Działa wam telewizjada?
0
Mi też :/
0
Gdzie to sprawdzić jak ludzie głosowali?
0
Dołączam się
1
Mistrzowska klepka
0
Ja nie wiem, to 2 najbardziej znienawidzony kluby przeze mnie :/
0
Przed wrzucenie tu