0

http://strm360.blogspot.com/?m=1
A to awaryjne po angielsku

0

http://www.telewizjada.net/live.php?cid=10
Po polsku. Może być kilka minut opóźnienia.

0

Wiecie czy na canal+sport będzie transmisja łączona?

0

Teraz real nie może się mierzyć z Atletico ;D

0

Jak dla mnie bomba, wygrać puchar na stadionie największego rywala ;D.

0

Trochę napewno, ale szymuś po prostu bardzo wyzywa się z gry. W końcu to jego życie

0

U mnie nr 2 jest fnaf i mandzia :D

0

Ja akurat za TWD nie przepadam :/

3

Ja czasami zerkam na fife i betowanie, poza tym Menadżera się oglądało, a teraz czekam na outlasta 2 w 2016. Bo outlast u isamu to była dla mnie najlepszą serię na YT :D

0

Czemu? Ja wolę wygraną realu, po takiej wygranej kibice uwierzą w CL i jeszcze bardziej się załamią niż dziś po prysznica :D. Poza tym Real już nas nie dogoni, a atleti jeszcze mogą.

0

Spoko, to mialbyć trol, bo myślałem że o Polsce mówisz :(

0

Ale ja wiem że komentarz był wcześnie :). Tylko chciałem żebyś to zauważył

0

Widzisz Nowy artykuł?

0

Np. West Ham ;)

0

Chyba o Alena na mu chodzilo

0

Oni się po prostu uzupełniają.

0

Jeszcze rok, potem do nas lub do lepszej drużyny na rok

0

No to 3:1 (MSN i halilovic)

0

Mi na transmisji łączonej po 15 minurach sie włączyło

0

Telewizjade.net transmisja łączona na canal+sport

2

Ja telewizjade ogladam

0

Dzięki ku***, dziękuuuuuuujeeeeeeeemyyyyyyy

0

Na ktoś transmisję na żywo najlepiej po polsku?

0

Działa wam telewizjada?

0

Mi też :/

0

Gdzie to sprawdzić jak ludzie głosowali?

0

Dołączam się

1

Mistrzowska klepka

0

Ja nie wiem, to 2 najbardziej znienawidzony kluby przeze mnie :/

0

Przed wrzucenie tu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?