0

Mam jeszcze http://enlive24.blogspot.com/?m=1
Tam trochę gorsza jakość i po angielsku ale na żywo

0

Nie jestem pewien, ale chyba gdyby nie to opóźnienie to by ich blokowali za prawa autorskie? Czy się mylę?

0

Oj tam można oglądać.

0

0

No i o czymś jeszcze zapomniałeś

0

Thx, tylko te rozmycia wkurzają

0

Jakby spadla to działo by się na rynku, oj działo by się

0

Tam mecze sa zawsze?

0

Cieszę się że pomogłem

0

Na telefonie jestem. Kompa żadko używam, ale jutro przyjdzie fifcia więc to się zmieni

0

Nie umiesz sarkazmu wykryć...

0

Na priv ci napisałem.

0

Ja chyba ,,klasyk" dziś obejrzę. Jak ktoś nie ma gdzie oglądać to piszcie na priv

0

4:3 dla stoke city

0

Brameczka palce lizać

0

No ale przecież real ma decime...

1

0

Będą w lidze Europy, jestem pewny tego ich 5 miejsca

0

Co masz do United?

0

Ja na yt i worldwidevideos1 the bus ogladam

0

Why? I watching the buuuuus

0

Film w reżyserii Benzemy.
Wystąpili:
Samuraj- Bale
Nurek - Ronaldo
Pomocnik- Sędzia

0

United i City wchodzą w grę

0

Komentarz usunięty

0

Chciałem napisać I zamiast O, co zamiast co.
Ach ta autokorekta

0

O pomyśleć, że wielu co nie chciało...

1

Ograniczenia i limity nie interesują cię :D

0

Nie no dobre :D

0

Święte słowa :D

0

Ciekawe kto go uczył?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?