Iwanek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam jeszcze http://enlive24.blogspot.com/?m=1
Tam trochę gorsza jakość i po angielsku ale na żywo
0
Nie jestem pewien, ale chyba gdyby nie to opóźnienie to by ich blokowali za prawa autorskie? Czy się mylę?
0
Oj tam można oglądać.
0
Polecam http://www.telewizjada.net/live.php?cid=83
(To nie reklama)
0
No i o czymś jeszcze zapomniałeś
0
Thx, tylko te rozmycia wkurzają
0
Jakby spadla to działo by się na rynku, oj działo by się
0
Tam mecze sa zawsze?
0
Cieszę się że pomogłem
0
Na telefonie jestem. Kompa żadko używam, ale jutro przyjdzie fifcia więc to się zmieni
0
Nie umiesz sarkazmu wykryć...
0
Na priv ci napisałem.
0
Ja chyba ,,klasyk" dziś obejrzę. Jak ktoś nie ma gdzie oglądać to piszcie na priv
0
4:3 dla stoke city
0
Brameczka palce lizać
0
No ale przecież real ma decime...
1
0
Będą w lidze Europy, jestem pewny tego ich 5 miejsca
0
Co masz do United?
0
Ja na yt i worldwidevideos1 the bus ogladam
0
Why? I watching the buuuuus
0
Film w reżyserii Benzemy.
Wystąpili:
Samuraj- Bale
Nurek - Ronaldo
Pomocnik- Sędzia
0
United i City wchodzą w grę
0
Komentarz usunięty
0
Chciałem napisać I zamiast O, co zamiast co.
Ach ta autokorekta
0
O pomyśleć, że wielu co nie chciało...
1
Ograniczenia i limity nie interesują cię :D
0
Nie no dobre :D
0
Święte słowa :D
0
Ciekawe kto go uczył?