1

No bo lubi

0

Bravo ja

0

O to jest u nich piękne ;D

0

To nie dogoniet :D

0

Kongratulejszyn ;D

1

Niektórzy tak jak ja mieszkają z rodzicami (gimbaza sama raczej nie może mieszkać) i nie oni decydują jaką mają telewizję :C

0

*MSN ach ta autokorekta...

0

A MAM tylko 45 :C

1

Reus + Auba + Mkhitarian (Atak Borussi)

1

O widzę že wiele osób lisy polubiło :D

1

Wiedzieliście że RAM ma razem 73 bramki?

0

Niedługo padną, będą o ligę Europy walczyć (tak jak Southampton rok temu), chyba że w zimę im vardiego ktoś wykupi :D

0

Lepiej być nie mogło... Kogo real by dostał w 1/8 i w ćwierćfinale? Pomyśl czasami

0

Dobrze jest, do ugrania :D

1

Rakieta hali no fajnie fajnie

0

Jest Polska !!!

0

Dobrze mieć marzenia...

0

Dostanie się napewno

0

Wielkie dzięki. Doczekałem się :D

0

Alvesa? Chociaż nie teraz nie on robi takie wrzutki.

0

Poszukaj niżej jest dużo

0

Wypaczyc mecz? T-mobile?

0

Wielkie dzięki :D właśnie szukałem :D :D

0

Też oglądasz 4senal?

0

A ja wciąż czekam na Rosję...
Mam się obrazić?

0

Obstawiam że będę oglądał mecz :D. A wy co obstawianie?

0

Ja w multimedii mam darmo tylko nsport+
więc będę oglądać 4senal vs Olympiacos. Przynajmniej mecz nie o pietruszkę, lepsze to niż nic :D

0

Tylko 5? Co to jest dla Króla Żelusia-Nurka-Samoluba I

0

Bardzo chętnie :D

0

Bony i Sterling zaszaleli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?