Iwanek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No bo lubi
0
Bravo ja
0
O to jest u nich piękne ;D
0
To nie dogoniet :D
0
Kongratulejszyn ;D
1
Niektórzy tak jak ja mieszkają z rodzicami (gimbaza sama raczej nie może mieszkać) i nie oni decydują jaką mają telewizję :C
0
*MSN ach ta autokorekta...
0
A MAM tylko 45 :C
1
Reus + Auba + Mkhitarian (Atak Borussi)
1
O widzę že wiele osób lisy polubiło :D
1
Wiedzieliście że RAM ma razem 73 bramki?
0
Niedługo padną, będą o ligę Europy walczyć (tak jak Southampton rok temu), chyba że w zimę im vardiego ktoś wykupi :D
0
Lepiej być nie mogło... Kogo real by dostał w 1/8 i w ćwierćfinale? Pomyśl czasami
0
Dobrze jest, do ugrania :D
1
Rakieta hali no fajnie fajnie
0
Jest Polska !!!
0
Dobrze mieć marzenia...
0
Dostanie się napewno
0
Wielkie dzięki. Doczekałem się :D
0
Alvesa? Chociaż nie teraz nie on robi takie wrzutki.
0
Poszukaj niżej jest dużo
0
Wypaczyc mecz? T-mobile?
0
Wielkie dzięki :D właśnie szukałem :D :D
0
Też oglądasz 4senal?
0
A ja wciąż czekam na Rosję...
Mam się obrazić?
0
Obstawiam że będę oglądał mecz :D. A wy co obstawianie?
0
Ja w multimedii mam darmo tylko nsport+
więc będę oglądać 4senal vs Olympiacos. Przynajmniej mecz nie o pietruszkę, lepsze to niż nic :D
0
Tylko 5? Co to jest dla Króla Żelusia-Nurka-Samoluba I
0
Bardzo chętnie :D
0
Bony i Sterling zaszaleli :D