0

Jak to co? Ropier*** :D

0

Żartuję oczywiście :D

0

Teraz czeba go kupić. Messi się do niczego nie nadaje :D

0

Naprawdę? Jak i kiedy i co i gdzieeeeeeeee !!!!!@

0

Jej ktoś wziął pod uwage moje zdanie ;D

0

Spoko bo wtedy połowa piłkarzy by odeszła :D.
Oj działo by się na rynku. Hazard, Oscar, Couritious i kilku innych. Možna by było zaszaleć

0

Leverkusen powie papa. Zwycięzca Roma Bate przejdzie dalej

0

Jeeeeej co za sukces :D

1

Nie no dobre. Sobowtór bronka też tam jest

0

Od wczoraj o Rosję prośbę a Ty co?

0

Poproszę ligę rosyjską :D

0

Od 07-08 do 12-13 nieźle bo 6 lat i 6 mistrzów :D

0

Może liga Rosyjska?

0

Mi szkoda najbardziej Czeryszewa. Jak on wytrzyma te hejty :C

0

Jak to szło??? A tak już wiem YT xD

1

Ja ligę mistrzów angielską i hiszpańską ligę oglądam u typka worldwidevideos5. (Na fonie)
Ostatnio Chelsea vs Totenham było nawet w HD. Taki zaciesz wtedy miałem :D.
Raz nazywa się worldwidevideos4 a raz worldwidevideos5. Bardzo polecam

0

3:1 Jest? Bo nie nadążam

0

Co za szynkę? Nie ogarniam

0

Dzięki za info :D

0

Kto i w jaki sposób bramki strzelał?

0

To dzisiaj jest mecz? Looool

0

Tak paczam i to pierwszy od czerwca twój komentarz. Internet ci odcieli?

0

Ja na twoim miejscu bym postawił na lewego XD
Dobry kurs będzie :D
A na serio to bym postawił na Leosia. 4 stówki to nawet spora kaska :D

0

Co pół miecha chyba :D

1

Krótko i na temat - Mistrz

0

Kogoś z nich nie będzie bo żeluś musi mieć miejsce :C

0

Na yt oglądam u typa worldwidevideos5

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Co powiedzieli? Po angielsku oglądam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?