Iwanek9
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
Mrągowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to co? Ropier*** :D
0
Żartuję oczywiście :D
0
Teraz czeba go kupić. Messi się do niczego nie nadaje :D
0
Naprawdę? Jak i kiedy i co i gdzieeeeeeeee !!!!!@
0
Jej ktoś wziął pod uwage moje zdanie ;D
0
Spoko bo wtedy połowa piłkarzy by odeszła :D.
Oj działo by się na rynku. Hazard, Oscar, Couritious i kilku innych. Možna by było zaszaleć
0
Leverkusen powie papa. Zwycięzca Roma Bate przejdzie dalej
0
Jeeeeej co za sukces :D
1
Nie no dobre. Sobowtór bronka też tam jest
0
Od wczoraj o Rosję prośbę a Ty co?
0
Poproszę ligę rosyjską :D
0
Od 07-08 do 12-13 nieźle bo 6 lat i 6 mistrzów :D
0
Może liga Rosyjska?
0
Mi szkoda najbardziej Czeryszewa. Jak on wytrzyma te hejty :C
0
Jak to szło??? A tak już wiem YT xD
1
Ja ligę mistrzów angielską i hiszpańską ligę oglądam u typka worldwidevideos5. (Na fonie)
Ostatnio Chelsea vs Totenham było nawet w HD. Taki zaciesz wtedy miałem :D.
Raz nazywa się worldwidevideos4 a raz worldwidevideos5. Bardzo polecam
0
3:1 Jest? Bo nie nadążam
0
Co za szynkę? Nie ogarniam
0
Dzięki za info :D
0
Kto i w jaki sposób bramki strzelał?
0
To dzisiaj jest mecz? Looool
0
Tak paczam i to pierwszy od czerwca twój komentarz. Internet ci odcieli?
0
Ja na twoim miejscu bym postawił na lewego XD
Dobry kurs będzie :D
A na serio to bym postawił na Leosia. 4 stówki to nawet spora kaska :D
0
Co pół miecha chyba :D
1
Krótko i na temat - Mistrz
0
Kogoś z nich nie będzie bo żeluś musi mieć miejsce :C
0
Na yt oglądam u typa worldwidevideos5
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Co powiedzieli? Po angielsku oglądam