La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 603 Culés

2

#Ciekawostki
Przyszedł czas na długo wyczekiwaną Ligę Rosyjską ,miałem jej nie robić ale jednak :)

14/15 Zenit -67 pkt
13/14 CSKA -64 pkt
12/13 CSKA -64 pkt
11/12 Zenit -72 pkt
2010 Zenit -68 pkt
2009 Rubin Kazań -63 pkt
2008 Rubin Kazań -60 pkt
2007 Zenit -61 pkt
2006 CSKA -58 pkt
2005 CSKA -62 pkt
2004 Lokomotiv -61 pkt
2003 CSKA -59 pkt
2002 Lokomotiv -66 pkt
2001 Spartak -60 pkt
2000 Spartak -70 pkt

W lidze Rosyjskiej gra 16 zespołów tak jak w Ekstraklasie.Do sezonu 11/12 Liga grała w systemie wiosna - jesień .Sezon 11/12 był sezonem wielkich rewolucji bo w tym sezonie był sezon zasadniczy , grupa mistrzowska i spadkowa.W żadnym innym sezonie nie było takich przetasowań

konto usunięte

0

@BarcelonaVeB System wiosna - jesień był bez sensu, bo cały rok trzeba było grać na pełnej spinie.. na jesień był finisz ligi, a na wiosnę decydujące fazy pucharów europejskich.. dobrze, że zostało to zrewolucjonizowane..

0

@BarcelonaVeB Wielkie dzięki. Doczekałem się :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?