0

@Colon Dobre :D

0

As to fajnie śmieszny jest :) Na pewno DeJong na ławie :)

0

Tylko dlaczego tak późno...?

0

Rotacja w składzie poziom master xd

0

@jeykey1543 albo trzeba zrobic ustawienie z Destem i Albą na wahadle, a za nimi 3 obrońców.

0

@ventriloquist1 30 minut? ;)

6

Ha ha ha - Lewy juz na pewno spakowany xd

2

@smieszek Busquetsa sie nie pozbedą nigdy... A kto mógłby tam grać? Pewnie Roberto xd

10

Oby kogoś ściągnęli na PO, bo na Roberto na obronie już patrzeć nie mogę...

0

@endriuuu2 xd xd

0

Wszystko się okaże po meczach o stawkę. Aczkolwiek mocno trzymam za niego kciuki.

1

@LucasW123 liczę na to, że posypiesz głowę popiołem jak odpali.

1

@Borneo zastanawie mnie czy po fenomenalnym przygotowaniu fizycznym w Barcelonie po tygodniu w premier league nie zlapie kontuzji miesniowej

15

Gabriel Jesus + Erik Garcia + jakaś kasa i byłby dobry deal.

0

@HypeR a co Sevilla na to? ;)

0

Luis, nie strasz...

6

O ile to on będzie rzeczywiście rządził może to przynieść coś pozytywnego. Czas najwyższy posadzić większość 30+ na ławkę.

0

Uważam, że to nie byłoby najgorsze dla klubu. Posucha, przez przegapioną zmianę pokoleniową, z Messim czy bez przed nami. Za rok, mam nadzieję, pożegnamy na taczkach Bartomeu. I wtedy powinien przyjść, ktoś taki jak Xavi, który wie, że trzeba dawać szanse młodym, który bez Messiego nad głową będzie mógł coś stworzyć od zera. Patrzę przez różowe okulary, ale jakos mi taka wizja pasuje.

0

@noface sranie po scianie, bo nie stac nas na Van De Beeka

1

Bartek musi wymyśleć kolejną ściemę zanim zostanie zlinczowany... Kike oczywiście out, ale ten cały zarząd będzie doił klub do samego końca... A na końcu Florentino postawi mu pomnik, za to jak zniszczył Nasz klub. :(

0

@Kamiloza91 jeszcze Alba mógłby dołączyć.

0

@Kluivert_P ciekawe tylko co byloby zamiast swinskiego ryja xd

0

@ptsd racja, zwracam honor

2

Jeszcze nie ma informacji o nawrocie kontuzji? Chyba musi 5 minut w trakcie meczu pobiegać... ;(

0

Rafinha do PL?! Przecież on jest ze szkła... Biedak nie wie na co się pisze.

0

@horang Guendozi może coś prezentuje, ale uważam, że on jest za mało dojrzały na taką grę. Widziałem jego wybryki w twardej PL, boję się o niego w LaLidze

0

@RosjaninBut no chyba, że Luis będzie chciał sobie jeszcze dorobić do emerytury.

0

@Tasde dlatego nie dostawał nawet minuty na boisku? ;) Chłopak jest młody i nie będzie odstawiał Bale, chce grać - co jest raczej zrozumiałe.

1

@Brashearr został niejako zmuszony. Niejednokrotnie deklarował chęć pozostania...

0

@Tomo1989 nie rozumiem aluzji kolego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?