0

Dokladnie to samo bylo z Modriciem .. niby najgorszy transfer a tera? Gra pierwsze skrzypce w Realu ..

0

hahaha cieszycie sie dalej co ?xd

0

ale gorszy od 30 mln :)

0

Jakiego Bartka?

0

Gimbusy .... 0 Szacunku do drugiego zespolu..

0

Jestem tego samego zdania a jak czepiaja sie Ronaldo o gola z 3 m to niech sobie przypomna gole Barcelony do pustej bramki z 2 m -,-

0

tak ^^

0

Bo mu Xavi zabral kielbase

0

Poczekamy jak bedzie mecz Atletico vs Barca ... ;p

0

Bramkarz jaka symulacja hahahah :D Prawie jak Busi :D

0

Nie tylko ...
http://www.youtube.com/ watch?v=6z-valuHLCs

-.-

0

:)

0

A mial plakac ze strzelil zwycięska bramke? ...

0

Jak to nie ? Pojawil sie Puyol :P

0

Nie prawda. Messi przed strzeleniem bramki faulowal obronce Sevilli

0

Balotelli? 97 min.

0

Jak nie -,-

0

Nie placzcie .... Barcelonie tez Sedzia pomogl z Sevilla ....

0

W sedziowaniu 1:1

0

To samo bylo z Barca vs Sewilla... Seidza Barca 1:1 Sedzia Real

0

haa karny

0

ale nie na karnego....

0

Ja sie ostatni raz usmialem jak zbieralem grzyby

0

Pique - ZM

0

watpie

0

Valdes xd

0

Messiego na lawke ? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?