Izk0p
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokladnie to samo bylo z Modriciem .. niby najgorszy transfer a tera? Gra pierwsze skrzypce w Realu ..
0
hahaha cieszycie sie dalej co ?xd
0
ale gorszy od 30 mln :)
0
Jakiego Bartka?
0
Gimbusy .... 0 Szacunku do drugiego zespolu..
0
Jestem tego samego zdania a jak czepiaja sie Ronaldo o gola z 3 m to niech sobie przypomna gole Barcelony do pustej bramki z 2 m -,-
0
tak ^^
0
Bo mu Xavi zabral kielbase
0
Poczekamy jak bedzie mecz Atletico vs Barca ... ;p
0
Bramkarz jaka symulacja hahahah :D Prawie jak Busi :D
0
Nie tylko ...
http://www.youtube.com/ watch?v=6z-valuHLCs
-.-
0
0
A mial plakac ze strzelil zwycięska bramke? ...
0
Jak to nie ? Pojawil sie Puyol :P
0
Nie prawda. Messi przed strzeleniem bramki faulowal obronce Sevilli
0
Balotelli? 97 min.
0
Jak nie -,-
0
Nie placzcie .... Barcelonie tez Sedzia pomogl z Sevilla ....
0
W sedziowaniu 1:1
0
To samo bylo z Barca vs Sewilla... Seidza Barca 1:1 Sedzia Real
0
haa karny
0
ale nie na karnego....
0
Ja sie ostatni raz usmialem jak zbieralem grzyby
0
Pique - ZM
0
watpie
0
Valdes xd
0
Messiego na lawke ? xD