0

Meszi chyba nie da rady w tym sezonie z asystami to musi Nejmar nagonic ;d

0

Mnie tez... A polowa tutaj nie wie co to spalony

0

Gdzie masz zlodziejstwo? -.-

0

Heh przyzwyczajenie Realu za czasow Mourinho...

0

Dlaczego niby?

0

Teraz pomyslec ze Messi dostaje wiekszej kontuzji na pare miesiecy (czego mu nie zycze) jak teraz prawie nic nie gra ... TO jak by gral wtedy

0

tak d

0

Tak samo faulowal Mascherano d

0

Placz off. :)

0

91 mln strzela..

0

Nie no takie rzeczy tylko u Messiego ;p

0

Faul na Ronaldo byl ale na Cescu tez byl

0

Messi i krysztiano nie widoczni ;d

0

A co sie tutaj dzialo jak dal karnego w elche?

0

Co jak co ale karny powinien byc...

0

Karny ewidentny

0

wtf Anczelotti 5-2-3 gra czy co?

0

Faul oraz karny tak ale czerwo przesadzone ;d

0

pewnie tak i "Pike" powie ze zna wszystkie jego sztuczki jak bylo z Ronaldo xd

0

Tez jestem tego samego zdania. Jak pilkarz wychodzi sam na sam z bramkarzem i cos takiego zrobi to oczywiscie faul czerwo to przesada... zolta najwyzej....

0

Bale serio?

0

What? czerwa nie powinna byc -,-

0

Karnego nie bylo owszem ale Bale raczej nie symulowal .. widac po jego zachowaniu i co zrobil jak sie wywalil

0

Tak samo powiedziec ze 30% goli Messiego to dzieki karnych (dalem przyklad, nie wiem dokladnie ile % ^^ )

0

No shit Sherlock :|

0

Za tydzien moze byc cos gorszego

0

Dobrze zagral gdyby nie bramkarz Malagi to z 8:0 by bylo

0

Fajne masz profilowe na Fejsie.

0

Wszyscy mowia o symulce Bejla jak by pilkarze Barcy nie symuluja ....

0

Tak samo jak za Neymara 57 ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?