Izk0p
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Meszi chyba nie da rady w tym sezonie z asystami to musi Nejmar nagonic ;d
0
Mnie tez... A polowa tutaj nie wie co to spalony
0
Gdzie masz zlodziejstwo? -.-
0
Heh przyzwyczajenie Realu za czasow Mourinho...
0
Dlaczego niby?
0
Teraz pomyslec ze Messi dostaje wiekszej kontuzji na pare miesiecy (czego mu nie zycze) jak teraz prawie nic nie gra ... TO jak by gral wtedy
0
tak d
0
Tak samo faulowal Mascherano d
0
Placz off. :)
0
91 mln strzela..
0
Nie no takie rzeczy tylko u Messiego ;p
0
Faul na Ronaldo byl ale na Cescu tez byl
0
Messi i krysztiano nie widoczni ;d
0
A co sie tutaj dzialo jak dal karnego w elche?
0
Co jak co ale karny powinien byc...
0
Karny ewidentny
0
wtf Anczelotti 5-2-3 gra czy co?
0
Faul oraz karny tak ale czerwo przesadzone ;d
0
pewnie tak i "Pike" powie ze zna wszystkie jego sztuczki jak bylo z Ronaldo xd
0
Tez jestem tego samego zdania. Jak pilkarz wychodzi sam na sam z bramkarzem i cos takiego zrobi to oczywiscie faul czerwo to przesada... zolta najwyzej....
0
Bale serio?
0
What? czerwa nie powinna byc -,-
0
Karnego nie bylo owszem ale Bale raczej nie symulowal .. widac po jego zachowaniu i co zrobil jak sie wywalil
0
Tak samo powiedziec ze 30% goli Messiego to dzieki karnych (dalem przyklad, nie wiem dokladnie ile % ^^ )
0
No shit Sherlock :|
0
Za tydzien moze byc cos gorszego
0
Dobrze zagral gdyby nie bramkarz Malagi to z 8:0 by bylo
0
Fajne masz profilowe na Fejsie.
0
Wszyscy mowia o symulce Bejla jak by pilkarze Barcy nie symuluja ....
0
Tak samo jak za Neymara 57 ^^