19 stycznia 2015, 17:40
0
Messi zagrał w finale :* Największa liczba nagród najlepszego zawodnika meczu :)
25 lipca 2014, 15:48
1
W głowach im się od hajsu poprzewracało jak można chcieć sprzedaży takiego cracka + wychowanka ..
16 czerwca 2014, 16:09
Bo w fifie nie mógł ich kupić
6 czerwca 2014, 23:25
Rakitic jest zajebisty :D
7 maja 2014, 17:02
No tak byłeś widziałeś :)
11 stycznia 2014, 12:23
Messi z ney wchodzą w 55 min i robią rozpierd*l :)
6 listopada 2013, 15:43
BARCA BARCA BAAARCA !!!
4 grudnia 2013, 17:09
Ale sie ta strona laguje ..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Messi zagrał w finale :*
Największa liczba nagród najlepszego zawodnika meczu :)
1
W głowach im się od hajsu poprzewracało jak można chcieć sprzedaży takiego cracka + wychowanka ..
0
Bo w fifie nie mógł ich kupić
0
Rakitic jest zajebisty :D
0
No tak byłeś widziałeś :)
1
W głowach im się od hajsu poprzewracało jak można chcieć sprzedaży takiego cracka + wychowanka ..
0
Messi z ney wchodzą w 55 min i robią rozpierd*l :)
0
Messi zagrał w finale :*
Największa liczba nagród najlepszego zawodnika meczu :)
0
BARCA BARCA BAAARCA !!!
0
Ale sie ta strona laguje ..