0

Messi zagrał w finale :*
Największa liczba nagród najlepszego zawodnika meczu :)

1

W głowach im się od hajsu poprzewracało jak można chcieć sprzedaży takiego cracka + wychowanka ..

0

Bo w fifie nie mógł ich kupić

0

Rakitic jest zajebisty :D

0

No tak byłeś widziałeś :)

0

W którym el classico sędzia sędziował dobrze według obu klubów ?

0

rozrzygnie hahahaha :D

0

Myślisz, że piłkarze Barcy czytają te artykuły ?

0

Będą emocje ..

0

Messiemu potrzeba odpoczynku?
HAHAHA...

0

ktoś tu jest wczorajszy :D

0

jordi to świetny piłkarz najlepszy LO !!

0

nie ma kim grać ? hahahahaha .. od wczoraj za barcą ?

0

Bo to są " znawcy".

0

Szkoda że nie na krótki rękaw :/

0

Zmiennicy z chęci pokazania się zrobią w takim meczu dużo więcej niż podstawowa 11.

0

bo interia to gówno :)

0

Włącz sobie słownik jak się w szkole uczyć nie chciało.

0

tylko że on miał kontuzję i grał..

0

Kolejny 10 letni imbecyl. Jak barca ma ogarniętą i myślącą administracje to zrobią taką nazwę i wyjdą na tym zaje***cie .

0

Tylko że dzieci na tej stronie jest więcej niż normalnych ludzi.

0

Messi z ney wchodzą w 55 min i robią rozpierd*l :)

0

obudzić sie z reką w nocniku to znaczy nie zdać, kiblować, więc o czym ty mówisz ?

0

Haha, na pewno :)

0

napeeewno był byś 2 messim, popatrz co piszesz ..

0

VEB :*

0

Destro idź kibicować Bayernowi bo te twoje pierdolety robią się nudne.

0

Pozdro dla kumatych ? hahahaha jedyny nie kumaty to ty ;)

0

Andres Iniesta !!! - zawodnik meczu według wszystkich myślących .

0

tu nie ma łapek tylko +.. jak mają mózgi to się pokapują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?