J0hnny
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi zagrał w finale :*
Największa liczba nagród najlepszego zawodnika meczu :)
1
W głowach im się od hajsu poprzewracało jak można chcieć sprzedaży takiego cracka + wychowanka ..
0
Bo w fifie nie mógł ich kupić
0
Rakitic jest zajebisty :D
0
No tak byłeś widziałeś :)
0
W którym el classico sędzia sędziował dobrze według obu klubów ?
0
rozrzygnie hahahaha :D
0
Myślisz, że piłkarze Barcy czytają te artykuły ?
0
Będą emocje ..
0
Messiemu potrzeba odpoczynku?
HAHAHA...
0
ktoś tu jest wczorajszy :D
0
jordi to świetny piłkarz najlepszy LO !!
0
nie ma kim grać ? hahahahaha .. od wczoraj za barcą ?
0
Bo to są " znawcy".
0
Szkoda że nie na krótki rękaw :/
0
Zmiennicy z chęci pokazania się zrobią w takim meczu dużo więcej niż podstawowa 11.
0
bo interia to gówno :)
0
Włącz sobie słownik jak się w szkole uczyć nie chciało.
0
tylko że on miał kontuzję i grał..
0
Kolejny 10 letni imbecyl. Jak barca ma ogarniętą i myślącą administracje to zrobią taką nazwę i wyjdą na tym zaje***cie .
0
Tylko że dzieci na tej stronie jest więcej niż normalnych ludzi.
0
Messi z ney wchodzą w 55 min i robią rozpierd*l :)
0
obudzić sie z reką w nocniku to znaczy nie zdać, kiblować, więc o czym ty mówisz ?
0
Haha, na pewno :)
0
napeeewno był byś 2 messim, popatrz co piszesz ..
0
VEB :*
0
Destro idź kibicować Bayernowi bo te twoje pierdolety robią się nudne.
0
Pozdro dla kumatych ? hahahaha jedyny nie kumaty to ty ;)
0
Andres Iniesta !!! - zawodnik meczu według wszystkich myślących .
0
tu nie ma łapek tylko +.. jak mają mózgi to się pokapują