J0hnny
Dołączył/a: wrzesień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy jakby o jego ojcu mówili w ten sposób to by siedział cicho**.
0
pierd*lenie o szopenie. Ciekawe czy jakby o jego ojcu mówili w ten sposób. Messi może grać w różnych klubach typu Barcelony więc lepiej niech oni uważają na słówka.
0
Skąd wiesz jak Oier nie gra ?
0
ale ty masz zryty beret :D
0
Hahahahahahahahahahahaha...
Nie masz co w życiu robić tylko pisać takie pierdolety ?
0
ale pokażą tylko 1 połowe :(
0
A bierzesz pod uwagę, że możemy przegrać ?
0
Figo wylosował Barcę a łysy MC
0
Szukanie sensacji na siłę.
0
łysy z uefy już jedzie do niego do domu zobaczyć jakim cudem odkrył ich sposób :D
0
haha pod real, pod real jebnij się w głowę bo potem ktoś to czyta i targa łacha z takich prymitywów.
0
Ale sie ta strona laguje ..
0
Powinni więcej uderzać z daleka, jak nie potrafią przez cały mecz zrobić składnej i skutecznej akcji z wejściem do bramki przeciwnika.
0
Za to Barca bez Messiego sobie rady nie daje.
0
Hahaha .. wcale nie śmieszne.
Zajmij się czymś pożytecznym, chyba że masz najebane :/
0
jebnij się w łeb.
0
Szału nie ma :D
0
I tak nikt cie nie lubi. :(
0
Pique słaby ? hahaha
0
Sezonowcy chelsea i anty fajni barcy klikajooo. :D
0
VEB VEB VEB !!!!
0
HaHaHaHa..
Weź rozbieg i wal prosto w ścianę tylko mocno :)
0
Jak można pisać artykuł, a potem go nie sprawdzić ?
Poprawcie to 2012 .. 0 profesjonalizmu
0
Jak chciał być "zapamiętany" to mógł grać tak co sezon.
0
bo rosell to pomyłka :/
0
VEB VEB VEB
0
BARCA BARCA BAAARCA !!!
0
hahahaha chłopcze idź na realmadrid.pl i tam dołącz do swoich przyjaciół " hala dzieci team ", bo zaczynasz upokarzać siebie i klub .
0
Kasa nie gra, Brawa dla Pereza za sprzedanie Ozila !!!!