0

Ciekawe czy jakby o jego ojcu mówili w ten sposób to by siedział cicho**.

0

pierd*lenie o szopenie. Ciekawe czy jakby o jego ojcu mówili w ten sposób. Messi może grać w różnych klubach typu Barcelony więc lepiej niech oni uważają na słówka.

0

Skąd wiesz jak Oier nie gra ?

0

ale ty masz zryty beret :D

0

Hahahahahahahahahahahaha...
Nie masz co w życiu robić tylko pisać takie pierdolety ?

0

ale pokażą tylko 1 połowe :(

0

A bierzesz pod uwagę, że możemy przegrać ?

0

Figo wylosował Barcę a łysy MC

0

Szukanie sensacji na siłę.

0

łysy z uefy już jedzie do niego do domu zobaczyć jakim cudem odkrył ich sposób :D

0

haha pod real, pod real jebnij się w głowę bo potem ktoś to czyta i targa łacha z takich prymitywów.

0

Ale sie ta strona laguje ..

0

Powinni więcej uderzać z daleka, jak nie potrafią przez cały mecz zrobić składnej i skutecznej akcji z wejściem do bramki przeciwnika.

0

Za to Barca bez Messiego sobie rady nie daje.

0

Hahaha .. wcale nie śmieszne.
Zajmij się czymś pożytecznym, chyba że masz najebane :/

0

jebnij się w łeb.

0

Szału nie ma :D

0

I tak nikt cie nie lubi. :(

0

Pique słaby ? hahaha

0

Sezonowcy chelsea i anty fajni barcy klikajooo. :D

0

VEB VEB VEB !!!!

0

HaHaHaHa..
Weź rozbieg i wal prosto w ścianę tylko mocno :)

0

Jak można pisać artykuł, a potem go nie sprawdzić ?
Poprawcie to 2012 .. 0 profesjonalizmu

0

Jak chciał być "zapamiętany" to mógł grać tak co sezon.

0

bo rosell to pomyłka :/

0

VEB VEB VEB

0

BARCA BARCA BAAARCA !!!

0

hahahaha chłopcze idź na realmadrid.pl i tam dołącz do swoich przyjaciół " hala dzieci team ", bo zaczynasz upokarzać siebie i klub .

0

Kasa nie gra, Brawa dla Pereza za sprzedanie Ozila !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?