J1m

0

Czy przypadkiem mecz nie rozpoczyna się o godzinie 20.00 ?

Z tego co mi wiadomo w soboty mecze rozgrywane są o godzinach 20.00 oraz 22.00, a w niedzielę 17.00, 19.00 i 21.00 ; ))

J1m

0

Ta, a Grzesiu Rasiak Europy...

J1m

0

Po 15 kolejkach a nie 14

J1m

0

zdziwie*

J1m

0

Gdzie to 5;0 ?

Cos kiepsko to wyglada, nie zdziwnie sie jak przegramy ...

J1m

0

7h ...

J1m

0

GolTV ; ))))

Szczerze to wole oglądac na GolTV z tymi fantastycznymi komentatorami, niż na Canal+ gdzie faflonią i nie maja pojęcia o futbolu.

J1m

0

A moze ztamtont ?

J1m

0

Skończcie płakać o te linki ! ! !

Takie trudne wejść np. na rojadirecta.com ?

OMG...

J1m

0

Dodam jeszcze, że jeśli chce się wystawiać oceny zawodnikom to trzeba być konsekwentym.

Valdes nigdy nie może dostać wiecej niż 5/6 mimo czystego konta z tego powodu, że rywale nie dają mu szansy na wykazanie się ?

W takim razie napastnik (czyt. Eto'o) nie powinien dostać wiecej niż 5/6 mimo "bycia aktywnym" ( ? ), ponieważ jego koledzy nie dali szansy mu sie wykazać (czyt. brak celnych, dobrych podań na czyste pole).

J1m

0

Dalej nie rozumiem dlaczego redaktorzy wstawiają tutaj oceny ze Sportu, ktore nie maja praktycznie nic zwiazane z meczem.

ZERO uzasadnienia w wystawianej ocenie.

Toure:

Jak zwykle pewny w odbiorze - 5

aha...

i jeszcze to że zszedł z boiska, po rozcięciu łuku brwiowego... no tak to w sumie mogło zaważyć na końcowej ocenie, rzeczywiście...

To, że Eto'o biega w lewo i w prawo przez cały mecz, marnując kilka okzaji zasługuje na 7 ?

Niedługo będą uzasadnienia w stylu :

Wszedł na boisko w drugiej połowie, zaprezentował nową fryzurę. - 8

J1m

0

Dla mnie mogą grać różową.

J1m

0

Barca8998 ... n/c

Co do wypowiedzi Stoiczkowa, całkowita racja.

J1m

0

Bezsensowne są te oceny Sportu...

Lepiej by było jakby redaktorzy fcbarca.com oceniali.

J1m

0

Dokładnie, każdy wywiad związany ze zbliżającymi się meczami wygląda bardzo podobnie, jak nie identycznie.

W każdym bądź razie nic innego powiedzieć nie można, każdy stara się nie popadac w huraoptymizm i mówi o respekcie dla następnego rywala...

Czekam na ten moment kiedy Barcelona będzie całkowicie dominować w Europie, a jej zawodnicy będą mogli powiedzieć: "Tak, jesteśmy najlepsi, następny mecz wygramy bez żadnego wysiłku", ale czy kiedyś tego doczekam ?

J1m

0

Teoretycznie nie i praktycznie także.

Ważne żeby najbardziej eksploatowani zawodnicy sobie odpoczęli.

Czy znowu 5 (+-) do 0 ? Nie mam żadnych argumentów, które przemawiają za "nie".

J1m

0

Świetna forma podsumowania. Trafne porównanie, miło się czytało.

Miejmy nadzieję, że przy każdym ze zbliżających się miesięcy będzie możliwość do tak optymistycznego podsumowania.

Miesiąc listopad już zaczął sie pozytywnie ; )

J1m

0

Bardzo cieszy postawa całego zespołu, a w szczególności ataku. Kiedyś brakowało właśnie wykończenia, na szczęście teraz wszystko działa jak należy.

Oceny mówia same za siebie, wszytko jest w jak najlepszym porządku.

Eto'o strzela jak na zawołanie, Messi = Bóg, a Henry mimo braku wysokiej formy, świetnie spisuje się jako skrzydłowy i otwiera kolegom z drużyny drogę do bramki.

Z taką skutecznością można spokojnie czekać na kolejne mecze, a w szczególności na GD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?