28 maja 2009, 22:08
0
Ban!
27 maja 2009, 22:44
ELITA FUTBOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27 maja 2009, 22:38
viva BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!
6 maja 2009, 22:41
sedzia pomogl i to bardzo ale je...bac to mamy final
6 maja 2009, 22:35
goooollllllllllllllllllllllllllll
2 maja 2009, 21:52
panowie i panie bedziemy to dlugo wspominac piekny mecz fani realu zamkna w koncu pyski wspanialy mecz !!!!!!!!!!
6 maja 2009, 21:34
k...rwa nie ciekawie sie robi pewnie chelsea sie zbunkruje w drugiej polowie i ni ch...ja sie przebijemy
3 maja 2009, 00:31
dziekujemy dziekujemy dziekujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ban!
0
ELITA FUTBOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
viva BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
sedzia pomogl i to bardzo ale je...bac to mamy final
0
goooollllllllllllllllllllllllllll
0
sedzia pomogl i to bardzo ale je...bac to mamy final
0
panowie i panie bedziemy to dlugo wspominac piekny mecz fani realu zamkna w koncu pyski wspanialy mecz !!!!!!!!!!
0
k...rwa nie ciekawie sie robi pewnie chelsea sie zbunkruje w drugiej polowie i ni ch...ja sie przebijemy
0
Ban!
0
dziekujemy dziekujemy dziekujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!