0

Ban!

0

ELITA FUTBOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

viva BARCA !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

sedzia pomogl i to bardzo ale je...bac to mamy final

0

goooollllllllllllllllllllllllllll

0

k...rwa nie ciekawie sie robi pewnie chelsea sie zbunkruje w drugiej polowie i ni ch...ja sie przebijemy

0

Zlanie MU w finale ucieszylo by mnie jeszcze bardziej niz wygrana z Realem

0

dziekujemy dziekujemy dziekujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

panowie i panie bedziemy to dlugo wspominac piekny mecz fani realu zamkna w koncu pyski wspanialy mecz !!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?