3

Mówiłem od razu.

1

To jest dobre. Jak Barca zagra mecz w ktorym sedzia sie pomyli na nasza korzyść to zaraz afera a raka Valencia wygra z Eibar albo Getafe po jakimś dziwnym golu to prasa tego juz pod lupę nie bierze. Hehe przekleństwo najwiekszych

0

To o nich świadczy. Parowy i tyle Barca nigdy nie plakala na sędziego.

33

Niech się wezmą za Cr i jego aktorskie występy.

0

Barca nigdy nie zwalala winę na sędziego. Banda frustratów robi aferę jak kiedys Mourinho. Co wybory niedługo czy podjarali sie ze Real jest pierwszy w lidze i zaczynają cyrk żeby tak zostalo do konca ?

2

A to mnie nie obchodzi jak oni to widza. Gada tak po zaczęli grać lepiej niż w ostatnich latach cos się tam rozkręca i niech sobie widza to jak chca ich sprawa. Ważne ze nie marudza na temat meczu z Barca pierdol jak wczesniej.

0

Skoro lfp bierze się za aktorów to Cr powinien na bosaka do Częstochowy gnać.

0

Zaluj,piekna remonada.

0

Odejście do Realu skonczylo jego karierę.

0

Gdyby geniusz Ibry dali się tak łatwo ogarnac to wpasowali by go.

0

Owen to byl kozak. W Liverpoolu wymiatal, poszedł do Reaul i się skończył.

4

Ten Tabas to marionetka.

0

W końcu mądrze zaczęli gadać

0

Ale im wszystkim pocisneli ;D

1

Ciagl dalszy nagonki na Barce ? Odbilo im wszystkim ?

0

Mniej wiecej tak jak napisales. Gral dla Reaulu niech tam robi za guru.

0

Pewnie ze krzyczeli. To normalne wszedzie i niepotrzebny karny, bluzgli leca zawsze.

0

To niedobrze jesli tak postrzegasz rzeczywistosc

2

Spoko. Tylko niech poucza Cr i reszte motlochu z Madrytu a nie zabiera glos gdy chodzi o Barce.

4

A co takiego Neymar powiedzial do nich panie jasnie oswiecony ?

3

Kobiety moga wiecej. Tak zawsze bylo kobiety moga reagowac emocjonalnie od mezczyzny wymyaga sie trzymania nerwow na wodzy

2

To byl polfinal Ligi mistrzow.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Najpierw placze o brak szacunku a za chwile sam wbija szpile dla Barcy hehehehe redakcja ostatnio za duzi wypowiedzi takich blaznow zamieszcza.

10

Stary pedzel. Wszyscy wiedza ze to korupcja to sie tlumaczy.

0

Mourinho cos ostatnio obnizyl loty

0

Jak Messi dostanie balon to Cr wyjdzie z fochem z sali. Na bank

0

Obaj sie nadaja. Buffalo Bill i trzeci z braci mroczkow

0

Poza tym ten puchar nie jest piwazny bo Batca nie ma w nim powaznych przeciwnikow.

0

Pepe hehehehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?