JC14
Dołączył/a: wrzesień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mówiłem od razu.
1
To jest dobre. Jak Barca zagra mecz w ktorym sedzia sie pomyli na nasza korzyść to zaraz afera a raka Valencia wygra z Eibar albo Getafe po jakimś dziwnym golu to prasa tego juz pod lupę nie bierze. Hehe przekleństwo najwiekszych
0
To o nich świadczy. Parowy i tyle Barca nigdy nie plakala na sędziego.
33
Niech się wezmą za Cr i jego aktorskie występy.
0
Barca nigdy nie zwalala winę na sędziego. Banda frustratów robi aferę jak kiedys Mourinho. Co wybory niedługo czy podjarali sie ze Real jest pierwszy w lidze i zaczynają cyrk żeby tak zostalo do konca ?
2
A to mnie nie obchodzi jak oni to widza. Gada tak po zaczęli grać lepiej niż w ostatnich latach cos się tam rozkręca i niech sobie widza to jak chca ich sprawa. Ważne ze nie marudza na temat meczu z Barca pierdol jak wczesniej.
0
Skoro lfp bierze się za aktorów to Cr powinien na bosaka do Częstochowy gnać.
0
Zaluj,piekna remonada.
0
Odejście do Realu skonczylo jego karierę.
0
Gdyby geniusz Ibry dali się tak łatwo ogarnac to wpasowali by go.
0
Owen to byl kozak. W Liverpoolu wymiatal, poszedł do Reaul i się skończył.
4
Ten Tabas to marionetka.
0
W końcu mądrze zaczęli gadać
0
Ale im wszystkim pocisneli ;D
1
Ciagl dalszy nagonki na Barce ? Odbilo im wszystkim ?
0
Mniej wiecej tak jak napisales. Gral dla Reaulu niech tam robi za guru.
0
Pewnie ze krzyczeli. To normalne wszedzie i niepotrzebny karny, bluzgli leca zawsze.
0
To niedobrze jesli tak postrzegasz rzeczywistosc
2
Spoko. Tylko niech poucza Cr i reszte motlochu z Madrytu a nie zabiera glos gdy chodzi o Barce.
4
A co takiego Neymar powiedzial do nich panie jasnie oswiecony ?
3
Kobiety moga wiecej. Tak zawsze bylo kobiety moga reagowac emocjonalnie od mezczyzny wymyaga sie trzymania nerwow na wodzy
2
To byl polfinal Ligi mistrzow.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Najpierw placze o brak szacunku a za chwile sam wbija szpile dla Barcy hehehehe redakcja ostatnio za duzi wypowiedzi takich blaznow zamieszcza.
10
Stary pedzel. Wszyscy wiedza ze to korupcja to sie tlumaczy.
0
Mourinho cos ostatnio obnizyl loty
0
Jak Messi dostanie balon to Cr wyjdzie z fochem z sali. Na bank
0
Obaj sie nadaja. Buffalo Bill i trzeci z braci mroczkow
0
Poza tym ten puchar nie jest piwazny bo Batca nie ma w nim powaznych przeciwnikow.
0
Pepe hehehehehe