JC14
Dołączył/a: wrzesień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co za balwan. Rezerwy i tak sklepia Espanul. Niech sie czop cieszy bo przynajmniej maja jakas szanse a pozniej niech wspolnie z Getafe graja o puchar ulubionej dziwki Realu
0
Cillessen popelnial bledy i w Ajaxie i reprezentacji. Stabilnosc formy to nie byl jego atut a teraz tym bqrdzirj nie jest pewniakiem skoro nie gra. Glupi transfer
0
A ilu to juz takich bylo ? Nie ma co się podniecać. Zawsze mamy perly ale malo kto wskakuje na poziom choćby rezerwowego u nas. Nie tacy jak on się nie sprawdzili ale życzę mu jak najlepiej.
0
Śmieszne, po co tyle tych nazwisk skoro 80% to jakas kpina ? Powinno mu gora 10 nazwisk zamiast wciskania Krossow i Godinow.
0
Cillessen to transfer do bani. Jest Masip a w pakiecie do Ajaxu poszedl młody który teraz gra u nich w 1 składzie i dobrze sobie radzi. Cillessen wiadomo ze pierwszym gk nie będzie w Barcy.
0
Jesli taka formę będzie miał na wiosnę to wygramy LM
0
Powinien wygrać Pazdan a wygra Cristiano.
3
Destiny. Za każdy mecz są 3pkt co za różnica jesli tu wygrają a przegraja na jakimś niby latwym terenie i zabraknie punktu do majstra ? Dlatego takie mądrości mnie śmieszą.
0
Dziwne ze Munir gral w tym meczu. W Anglii to norma ze wypożyczony gracz nie może grać przeciwko macierzystej drużynie, nikt się na to nie godzi.
0
Smiesza mnie takie madrosci.
0
Profesorek gadasz jak moher. Nie wszyacy kibice Legii robia patologie i nie wszyscy kibice Valenci robili trzide ale wszystkich do jednego wora
22
Przesadza. Valencia nie jest takim wielkim klubem ale niech mu bedzie.
0
To jakis stary belfer. Pewnoe nawet mu nie staje, nie mozna go brac powaznie.
0
Dlaczego spalony przy bramce? Pamietam jak na euro 2008 niemcy nam strzelili bramke kiedy pilka szla do klase ktory byl na spalonym a za plecow obroncow wybiegl podolski i glo zostal iznany. Tutaj nie bulo zadnego podania byl strzal Leo i nie rozumiem co ma do tego Suarez. Co za bzdura
0
Każdemu się zdarza co nie zmienia faktu ze Twr Stegenowi za często.
0
Zacznijmy od tego ze te niby dokumenty to mogl byc wymysl prasy tal jak ten artykul.
0
On magikiem nie bedzie. Pisana mu rola w cieniu jak Rakitic.
0
A co to za koszykarz? Dobrze ze skrytykowales Pepa dzieki temu wiem ze isyniejesz
0
Praoramirez
Zrozumialem o co chodzi, o pokazanie nam palcem jak to powinno wygladac zeby bylo dobrze i kto kiedy ma zagrac zeby wszystko pasowalo. Smiechu warte. Autor wie kiedy jest idealny moment zeby zagral Suarez a kiedy powinien grac Iniesta szkoda ze nie jest menadzerem Barcy. Tryplet co sezon gwarantowany.
0
Morm
Wtedy w modzie byla Joga Bonito. Ostatnio na boisku wprowadzaja poprawnosc polityczna haha
0
Constantine
Komu autor wylewa kubel zimnej wody ? Nam, fanom? Haha a moze Enrique to czyta i wezmie do siebie ?
Artykul miejscami dobry gdyby nie wskazywanie jak to powinno byc i kto kiedy ma zagrac. Smiechu warte jak poczatek Twojego wpisu z kublem zimnej wody.
2
Morm
TY chyba nie widziales co robil R10. Jesli Neymar osmiesza rywali to R10 wpedzal ich w depresje. Nie pisz glupot.
2
Szkoda ze w NBA nikt tak nie placze gdy rywale robivwsad ze cala hala sie trzesie. Ludzie za to placa a blazny placza.
3
Taki felietony sa slabe. Zamiast przedstawiac sytuacjr autor proboje zablysnac.
3
W ogole nie powinien grac skoro jest lepszy od swoich rywali, to takie niepoprawne. Boliwijski blazen.