Użytkownik zbanowany
2 listopada 2011, 11:20
0
Stawiam na Thiago
2 listopada 2011, 11:18
I tak wygra Nasz Pep !!
2 listopada 2011, 11:17
YY.. Mou ? lol ; D
2 listopada 2011, 11:16
Bardzo mnie to cieszy ! VeB !
29 października 2011, 23:59
Dla mnie Najlepszy zawodnik na Swiecie
29 października 2011, 22:44
2 września 2011, 23:02
Nasz Pep ... ; DD życzę mu coraz więcej sukcesów ! Brawo Barca ! Brawo Pep ! VeB
29 października 2011, 21:17
Bo to Barca ! a nie jakis '' sreal '' ; D VeB !
6 września 2011, 22:25
burybusi Mecz leci na Polsacie ^^ ... a Tak do Meczu kupujemy Szczęsnego !
30 sierpnia 2011, 18:40
Bardzo Dobry Transfer ! Barca Pokazała jak się gra !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Stawiam na Thiago
0
I tak wygra Nasz Pep !!
0
YY.. Mou ? lol ; D
0
Bardzo mnie to cieszy !
VeB !
0
Dla mnie Najlepszy zawodnik na Swiecie
0
0
Nasz Pep ...
; DD życzę mu coraz więcej sukcesów !
Brawo Barca !
Brawo Pep !
VeB
0
Bo to Barca ! a nie jakis '' sreal '' ; D
VeB !
0
burybusi
Mecz leci na Polsacie ^^ ...
a Tak do Meczu kupujemy Szczęsnego !
0
Bardzo Dobry Transfer ! Barca Pokazała jak się gra !