0

Stawiam na Thiago

0

I tak wygra Nasz Pep !!

0

YY.. Mou ? lol ; D

0

Bardzo mnie to cieszy !
VeB !

0

Dla mnie Najlepszy zawodnik na Swiecie

0

@fcbcule,
Wikipedia nie gryzie

0

0

0

Dziekuje jaka brama ! Kolejna Manitka ; PP

VeB !

0

Bo to Barca ! a nie jakis '' sreal '' ; D

VeB !

0

W końcu się Doczekałem ! ; D

VeB !

0

@mike2002
Całkowicie zgadzam się z Tobą ; D muszą zostać to 2 ' skarby ' Barcelony !
VeB !

0

Ja na Jego Miejscu Poszedłbym do Bracy : ]]

0

0

Mistrz !


0

A ja powiem ! :' Ci którzi krzyczą Crsitiano Cristano sa nienormalni '

0

Bla bla bla ! Niech popatrzy na Siebie ...

0

Zamiast C.panienka wolałbym Inieste !
Pamiętacie ?


1.Messi 2.Xavi 3.Iniesta

0

burybusi

Mecz leci na Polsacie ^^ ...

a Tak do Meczu kupujemy Szczęsnego !

0

To dobrze ...

0

Nasz Pep ...

; DD życzę mu coraz więcej sukcesów !

Brawo Barca !

Brawo Pep !

VeB

0

Moim zdaniem Najlepszym pomocnikiem jest ?! : kto inny jak nie nasz Xavi

0

Wiedziałem ze A.Hleb nie zagra dużo w Barcelonie ...

0

Bardzo Dobry Transfer ! Barca Pokazała jak się gra !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?