3

No to wpie**** 18 pasow xD Gratuluje i sto lat zycze ;)

9

@masq "Deschamps wie gdzie mnie ustawiac"

1

@cosinus90 baaa #muremzaBarcaInfo

69

aluzja do Koemana... drazni mnie juz ten Francuzik

2

@masq podpisuje sie pod tym, ja lubie czytac informacje od @BarcaInfo i kolo dupy mi to lata czy to tylko kopiuj wklej czy nie, mozliwe ze wiekszosc informacji to plotki, ale on zazwyczaj wrzuca zrodlo.. a to ze dziennikarze juz wymyslaja to nie Jego wina.. nie Jego rola jest weryfikowanie faktow xD i gdyby nie on to pewnie w zyciu bym nie znalazl 80% informacji o Barcy ktore mam od niego..

0

@kewin noo podobno po 19 jak kupisz alkohol to jestes bardziej podatny na wirusa xD

0

@Cwaniak4 z.... ???

0

@eydem "pierdol wszystko, zostan Ninja"

3

@NeroTFP ciekawe, on jest na zgrupowaniu, kazdy z nich tam byl testowany, sa raczej odizolowani, ciekawe jak sie zarazil

1

@NeroTFP red bull

1

@PatrychoO pozwala grac, bo liniowy podniosl spalonego

0

@FATIlity31 200 ;/ i siedzialem tam troche, jako ze to Amsterdam, a koks tam sprzedaja na kazdej ulicy xD

0

@Katalończyk 99 przeszedlem 3 razy "czerwone latarnie" zanim wybralem, za duzy wybor, a laski jak z playboya... jesli chodzi o sex to miewalem lepsze.. albo gdybym byl bogatszy to mogloby byc lepiej bo za kazda nastepna pozycje placisz 50 za kazda zachcianke kolejne 50... jesli chcialbym zeby mi zrobila loda bez gumy 50 itd.. najlepsze jest to ze jak ty sie jej nie spodobasz to ona Cie moze naliczyc wiecej niz Twojego kolege ktory jej sie spodoba, albo wogole Cie nie przyjac.. one ustaalaj warunki - kurwy xD a jak sie zapytalem jej dlaczego ona to robi ze z taka uroda moglaby miec kazdego milionera.. to powiedziala ze ona przez taka jedna noc zarobi tyle ze ja nawet sobie z tego nie zdaje sprawy... aa pani byla z Norwegii

3

@FATIlity31 raz ale tylko dlatego ze bylo to w Amsterdamie xD

4

@NeroTFP toc w tym roku gdyby sie Euro odbylo to Polska by wygrala ;)

0

@NeroTFP hahaha xDD dobre dobre

0

@victor mwoisz o rudym xD

0

@IronSanHybrid Czara ognia dzis w TVN ?

0

@Colon pewnie na koksie i go na odwage wzielo haha

1

@Brusu oo prosze... podoba mi sie to !
ja ogolnie zauwazylem ze oni wszyscy chyba zmienili jakos podejscie do treningow.. co cieszy

1

mam zle przeczucia, ze gowno bedzie z tego glosowania albo nie zostanie przeglosowane.. i Bartomeu bedzie siedzial tu do konca kadencji,
tfu!!

2

@Joe_Pesci a on nawet nominowany nie jest do najlepszego prawego obroncy w historii footballu..

0

@horang Griezmann.. i bedzie miejsce dla obu panow ;p

0

@FCBKUBANO troche glupie to, ja tez Legii czy Lecha nie lubie ale kibicuje im w europejskich pucharach, tzn. teraz to Lechowi tylko.. trzeba zyczyc wszystkim Polakom na arenie miedzynarodowej jak najwiekszych sukcesow..

7

0

@kewin a co mu klub takiego robi ? gra od pierwszych minut w kazdym meczu.. jakiego szacunku oni oczekuja? chyba ze chca zeby klub mial wplyw na kibicow.. xD to powodzenia

1

@Rewolucja123 w "jakims" ;p to wyobraz sobie co robi Ansu jeszcze mlodszy o 2 lata ;p

1

@VirtuoZ GSW chyba bylo blisko..

0

@LuisSalvano wszystko ladnie pieknie Luis - Szac, ale mam jedno ale.. !! Harrym Potterem Ty Sobie dupy nie podcieraj hehe ;)

0

@DonMatteo901 dlaczego Wisla mialaby byc zdegradowana do 4 ligi ? bo ja nie w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?