Jaan11
Dołączył/a: maj 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
..szukanie winnych i wskazywanie ich p9za tymi co winni są. Wszyscy tak robią.. a kibolom w to graj.
0
Zarząd i menagerowie lubią wydawać dużą kasę na zakupy bo mają prowizję.. ze szkółki biorąc nic nie zarabiają.
0
..czyli takie powtarzanie plotek, bo żadnych konkretów to tu nie ma. Kolejny artykuł dla kibiców by obejrzeli reklamy i nic więcej.
0
Jaki trener by ich nie wziął musiałby mieć 100prc poparcia zarządu. I zrobiłby porządek. Inaczej to demokracja która do czego prowadzi..? To chyba każdy wie.
0
..rywalizować jesteśmy gotowi, o tak. Ale do poziomu porażki dwoma lub trzema bramkami. co ma powiedzieć? Prawdę? To wyleci jak jego poprzednik.
0
Takie newsy to tylko po to, byśmy obejrzeli reklamy.
0
A ja obejrzę:) a co tam.
0
@kuczyniak sprawdź najpierw a potem się możesz spienić
1
Prawie. Oby, ale nie dajmy się przedwcześnie rozweselić.
1
Sam się lamin w to wpakował. Jeśli się jest gwiazdą, gwiazdorski bierze się czek - to trzeba to odpracować na boisku aż coś pierdnie. To generalnie zasada - wysoko opłacani zawodnicy muszą grać bo są wysoko opłacani.. stąd małe szanse na ogrywanie w 1szym zespole młodzieży że szkółki.
0
Kontuzja taktyczna. Lewa był w tym mistrzem.. - trudny przeciwnik reprezentacji = "kontuzja".
2
Oby. Choć radość może być przedwcześnie.
5
..".podobno.. być może.. mówi się.. jest łączony.." - Co za bełkot.
1
..o czym to było..?
0
Medialne bicie piany nad Lewym.. jedyna jego opcja to usa, arabowo albo dalej Barca choć to mu odradzam.. - powinien odejść juz rok temu jak był na fali jeszcze.
0
Owce są po to, by je strzyc.
5
Większość z tych newsów o zainteresowaniu Lewym przez serieA itp, o kontaktach, plotki.. to mącenie wody i podtrzymywanie zainteresowania tematem. Podbijanie sztuczne wartości zawodnika. Lewa jest mistrzem autoreklamy.
0
Brawo real. Gol w 14tej sekundzie meczu .. nieźle. A my nie daliśmy im (atleti) rady.. wstyd.
0
Ps. Kiedyś było takie powiedzenie: po pierwsze Stalin ma zawsze rację. Po drugie, jak jej nie ma - patrz punkt pierwszy.
0
Wszyscy powinni powiedzieć kiedyś, przy jakiejś oczywistym sędziowskim przekręcie, to samo, wszyscy na raz ze wszystkich klubów. Nawet gdyby skrzywdzono akurat białych.
0
@[Oli] zejdź na ziemię proszę ..przegrali w dwumeczu, odpadli z turnieju.. to nie jest powód do dumy, to porażka. Mogli się starać, mogli się nawet trochę spocić żeby nie czerwienić się kompletnie przy odbiorze przelewu co miesiąc ale to nie zmienia wyniku.
0
..nigdy nie byłem fanem Lewa, to pozer jadący cynicznie na ciężkiej pracy innych ale swego czasu był ponadprzeciętnym dobijaczem (9) i dziękitemu został gwiazdą. Ale mógł pakować bramki, czy to w Niemczech czy na początku w Hiszpanii tylko dlatego, że inni mu podawali. Gdy inni piłkarze go pomijają, to Lewa nie istnieje. A, że mamy mlodych, aspirujących gwiazd sporo więc nie chcą grać na kogo innego = nie podają mu.. = koniec pieśni.
0
Mistrz marketingu. Tylko się uczyć. ..nigdy nie byłem fanem Lewa, to pozer jadący cynicznie na ciężkiej pracy innych ale swego czasu był ponadprzeciętnym dobijaczem (9) i dziękitemu został gwiazdą. Ale mógł pakować bramki, czy to w Niemczech czy na początku w Hiszpanii tylko dlatego, że inni mu podawali. Gdy inni piłkarze go pomijają, to Lewa nie istnieje. A, że mamy mlodych, aspirujących gwiazd sporo więc nie chcą grać na kogo innego = nie podają mu.. = koniec pieśni
1
Flick gdy przyszedł doniósł efekt nowości.. wymusił granie na Lewego i miał wyniki. To minęło. Wysoka obrona nie działa, wszyscy juz dawno nauczylisięjak to łamać plus obrońcy nie dają rady (kounde przy bramie truchtał przy kryciu napastnika, to wyglądało jak celowa działanie). Lewa stoi w polu karnym I nikt mu nie podaje bo każdy chce być gwiazdą. Flick uparcie trzyma się taktyki bo nie ma z tymi zawodnikami innej opcji.
1
@Gaudi79 ..naszła Cię dygresja :)? Czy np. refleksja..? Niemniej - racja.
2
@Wojtek84 nikt nie chce podawać 9tce jaką mamy, to nowej też nie będą.
0
@Epean rozumiem co masz na myśli ale się nie zgadzam. Po to są przepisy by je w ciągu meczu respektować nie raz tak a raz nie bo nikogo w pobliżu nie ma. Nie wolno. A nie nie wolno gdy w pobliżu jest przeciwnik.
0
Żenujacy artykuł.
0
..w komentarzach panuje optymizm, który odzwierciedla optymizm w klubie. No i dobrze.
0
@Tridente2015 "kasa misiu, kasa"