0

@xavi890 to mi rozjaśniłeś dzień! Tylko czy gdy zawiesi to klub mu będzie dalej płacił, czy niby go uproszą by jeszcze pograł a on się łaskawie zgodzi, czy zerwie kontrakt.. ciekawe.

4

Konferencje prasowe to odpowiadanie głupkom na ich głupkowate pytania. Trzeba mieć cierpliwość, i duuuuza wypłatę, by brać w tym udział.

5

Nigdy nie byłem fanem Lewa, to cynik czekający aż inni wybiegają mu mecz i będą na koniec go obsługiwać podaniami by łaskawie przyłożył nogę i strzelił. To działało w Bundeslidze I wcześniej w Barcy ale teraz inni chcą gwiazdorzyc a nie grać pod Lewandowskiego. No i metryki też nie oszukasz. Powinien odejść ostatnim latem, w prime, a teraz to równia pochyła bo młodzi to sami chcą błyszczeć.

1

Piłka nożna w całej Krasie. W cyrkach starożytnego Rzymu takich kibiców rzucano na arenę i był spokój. Teraz lewactwo traktuje stadiony jak miejsce gdzie motłoch ma się wyszumieć i nie podskakiwać rządzącym.

0

Nigdy fanem Lewa nie byłem, zawsze uważałem że to cyniczny grajek jadący na grzbietach innych pilkarzy z drużyny, mistrz marketingu i autoreklamy ale wieszanie na nim psów jest niestosowne. Jeszcze w poprzednim sezonie był jednak siłą napędową zespołu, głównym udziałowcem mistrzostwa. Jest typowym atakującym który stoi w polu i czeka na podanie. Tak grał w Bundeslidze i na początku Barcy.. ale to działało, bo zespoły grał na niego - to Dzięki podaniom i innym zawodnikom biegającym dla jego goli został gwiazdą. Teraz nie dość że metryka mu nie kłamie to pojawili się inni którzy chcą golami się chwalić i Robert stracił blask. Powinien ulotnić się po poprzednim sezonie, jeszcze w glorii, a teraz stoi przeciw innym jak on cwaniakom i go wykolegują.

0

Podniecacie się tutaj, jedni klną inni płaczą.. a on się z was śmieje bo robi was w konia jak chce a wy kręcicie się za własnym ogonem. Cała piłka to jedno wielkie manipulowanie, media to samo a wy się p9dniecacie. Żadna depresja, to biznes jest. Nie nadaje się to trzeba go zastąpić. On jest z dziećmi i wnukami ustawiony..

0

@Bzyku17 jesteś niespełna rozumu. Sabotazysta ewidentny a ty chcesz go głaskać po głowie?

0

@[Oli] gość odwala numery w wielu meczach a ty go bronisz? Jak trzeba być zaszumionym by nie rozpoznać sabotażysty? Mam teorię, nie do udowodnienia niestety, że on jest umoczony w jakieś bukmacherskie przekręty za gube pieniądze..

0

Pierwsza zasada PRu - nigdy nie przyznawaj się do błędu.

0

@StevenGastonMartin99 pierwsza zasada PR - nigdy nie przyznawaj się do błędu.

0

To bardzo dobry zawodnik, nasze relacje są na bardzo dobrym poziomie.
..no co innego miałby powiedzieć o kimkolwiek?

0

Do głowy jakoś przyszedłem mi handel niewolnikami / gladiatorami w cesarstwie rzymskim. Sytuacja różni się kwotami, walutą, no i tu gladiatorzy są nad wyraz godziwie opłacani i choćtracązdrowie to nie życie. . i niby są wolnymi ludźmi, którzy kontrakty mogą zerwać. Ale ich zadania na arenie są identyczne.

0

Nadzieja matką (..)

0

@kajoj12 z dembele to akurat przesadziłeś.

0

Taki artykuł o MOŻLIWOŚCI.

0

Nie zachwycił szczerze mówiąc, a nawet to łagodnie stwierdzone. Podobnie inni w obronie. Taktyka pozytywnego PR-u uskuteczniona.

0

W felietonie autor przemyca kilka też, które są fałszywe. Ale mi nie płacą za artykuły więc się nie będę rozpisywał.

1

@Alicja3500 nikt żywy nigdy tego nie czyta przed opublikowaniem.. a i coraz mniej żywych czyta to po publikacji. Algorytm to tłumaczy składa i algorytm publikuje. Brawo Alicja.

1

@Losiex zasłużony na pewno, choć za darmo nie pracował. Teraz dla dobra klubu jeśli by się chciał zasłużyć to powinien odejść a nie siedzieć na pensji

1

Miejmy nadzieję, że to tylko marketing i nie chcą psuć mu opinii przed sprzedażą

1

Trenerzy doceniają jego wartość.. zaczyna mnie ten PR drażnić.

1

..? Po meczu z Chelsea raczej nie powinien się wychylać i tylko biegać na treningi, ewentualnie oglądać powtórki i analizować jak pojechała z nim obrona niebieskich.

1

Flick jeśli nie zmusi wszystkich graczy do biegania, jak w poprzednim sezonie, to niczego nie wyczaruje. A że ma Lewego myslami już na wylocie, gwiazdę brukowcow Yamala, leniwego fdj, zagubionego Cubarsiego, bezmyślnego Araujo, kontuzje zajechanych pedriego i raphinie, itp itd to będzie mu ciężko. Jego też taktyka presowania wysoko by ocalić linię obrony też już się zestarzała.. Nie jest łatwo.

0

Wstyd. Cała drużyna poniżej krytyki a Araujo to po prostu robi to, co robi specjalnie.

0

Faul na Peni i jego puszczenie przez arbitrów to szczyt szczytów.

1

Martin, tak jak nigdy mnie nie zachwycał poza kilkoma dobrymi dośrodkowaniami, to wczoraj na plus.
Powrót Raphy na plus.
Olmo minus.
Nie jestem fanem Lewa, ale bramę strzelił, plus.
Bramkarz ok, ale czepianie się Szczeny jest żałosne- w jego meczach linii obrony nie było, dziś wyglądali ok i nie dopuszczali generalnie ataku gości pod bramkę, choć odpuszczenie totalne przy główce p9d koniec to wstyd, nie zauważyłem kto tam był i miał cisnąć a nawet nie podbiegł tylko sobie szedł spacerkiem..

0

Koszmarna wiadomość to zatłuczenie kogoś na śmierć w zaułku na Mali. Kontuzja to zła wiadomość.
Klikbajtowcy.

0

A Lewa co robił jeszcze niedawno..? To samo. Kasa w klubach jest więc reprezentacje co poniektórzy traktują po macoszemu. Kiedyś nazywano takich "zdrajcami", dziś to biznesmeni.

0

Mogłyby grać w strojach kąpielowych to może bym oglądał, a tak to mnie damska piłka nie interesuje szczerze mówiąc.

0

@Doren01
zawodowym sporcie zarządzanym amatorsko jeśli dać wiarę błędom formalnym po stronie klubu. Ciekawe czy ktoś za to beknął bo to też straty finansowe w końcu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?